0 oy
1,671 göst.
Aile kategorisinde (9,247 puan) tarafından
Eltim benden buyuk benle yasıt gelini var 4 senelik ewlı ben ewlendim hemen hamile kaldım .kızı yedi cocuk yapın dıye 

Neyse yaptı bugun dogdu şükür ben sezeryan oldum kordon dolanması yuzunden.gelini sezeryana sokmamıs.28 saat sancı cekmıs iri bebek ...zorla dogmus sonuc bebek kuvezde anne yogun bakımda tansıyon 18 olmus kızcagızın...

Ben benim gelınım normal doguramadı dedirtmem demiş

41 Cevaplar

+3 oy
(2,613 puan) tarafından
Yuuhh gebersin oyle kayinvalide

Doktorlar nereyr bakiyorlarmuş acaba bu kizmi hiçmi sesini çikarmadi ayyy cahilligin boylesi
(9,247 puan) tarafından
Doktora alamazsın sezeryana demıs adam ne yapsın
(2,613 puan) tarafından
Kendimi doguruyormuş acaba
Doktordada suç var
Hastanin sagligimu onemli kaynananin beş para etmez şanimi
(7,791 puan) tarafından
Doktorda syc yok canim belge imzalancak kim imzalicak? Sonra adam durduk yere hapislik olur
Asıl suç kocada bence sen bi dur anne dicek.
(2,613 puan) tarafından
Allah bildigi gibi yapsin onlari
tarafından
Mart 16. acil sezeryana alındım normalde yakınının belge imzalası gerekiyordu ona bile fırsat olmadı doktor kendi hakkını kullandı acil durumlarda alınması gerekiyormuş , hatta bana bebek ve anne için böyle uygun gördük sezeryan hayat kurtarır korkma demişti.  Çok şükür şimdi bende bebegimde iyiyiz
-Reklam-
+1 oy
(3,860 puan) tarafından
boyle insanlari Allah bildigi gibi yapsin
(9,247 puan) tarafından
Aglıcam ya ben gelını de sevmem eltımı de sevmem ama anne somucta o da yazık ya
+1 oy
(25,224 puan) tarafından
Zırcahil...... 
+1 oy
(9,626 puan) tarafından
Keske bunun anasi da ıkınmasaymışta icerde sıkışıp kalsaymış
(9,247 puan) tarafından
Aynen canım bela kadın
+1 oy
(7,972 puan) tarafından
Cahilliginde böylesi bi insan hırs uğruna bunu nasil yapabilir Allah bildigi gibi yapsin
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Bebeğe üzüldüm ne gerek var ki zorlamaya 
0 oy
(1,786 puan) tarafından
Kızın anası bacısı yokmu o kadının eline bırakmışlar yazık ya
(9,247 puan) tarafından
Ya okadar baskın bır karakterkı eltım emınım rezıllık cıkartmıstır
0 oy
(217 puan) tarafından
Ay ıyı boyle ***** sulak akrabam yok ya ben dayanamam ne boş ınsansın dıye soylerım surarjna 
0 oy
tarafından
Valla bıktm bu cahillerden 
0 oy
(2,471 puan) tarafından
Onun demesiylemi olacak doktorların aklı neredeymiş peki niye musade etmişler ki 
(9,247 puan) tarafından
Doktora kesemeszın demiş
0 oy
(10,922 puan) tarafından
Yokmu o kızın su eltini yolacak anası. Benim kızıma bunu yapmaya kalkacak kayınvalide si onu hastahanede bir döverim yan odaya yatırırlar onu. Elinin ogluna da yazıklar olsun. Diyorlar ya kimin cennete kimin cehenneme gidecegi belli degil diye simdi bunun cehenneme gidecegi belli degil mi Allah askına
(9,247 puan) tarafından
Cok baskın karakter yırtmıstır kendınınilla dedogom olcak dıye.
(10,922 puan) tarafından
Vallaha istedigi kadar baskın olsun yazık o kıza Allah yuvaları yıkılmadan o kadından kurtarsın
(9,247 puan) tarafından
Umarım ıkısınde bosey olmaz
0 oy
(316 puan) tarafından
Sanki sezaryen olan doğum yapmıyor mu cahil insan ne olacak, şimdi geline yada çocuğa bişey olsa kim verecek hesabını şu asalak insanlar dan nefret ediyorum hem gelinin,kocasının, anne babasının hiç mi aklı yok herkes o kadının dediğini yapıyor
(9,247 puan) tarafından
Okadar cahılkı o ne derse o olacak benom bebege de 3 aylıkken bal yedırmıstı
(316 puan) tarafından
Onu geneli yapıyor canım benim kayın valide de 40 günlük bebeğe verdi ama eşim çok kızdı bi daha asla yapmaz
Sana tavsiyem kendini de bebeğini de o kadından uzak tut Allah korusun öyle insanlar dan herşey beklenir
(9,247 puan) tarafından
Kız ben dovdum eltımı bal verınce
(2,485 puan) tarafından
Dövdün mü :O
0 oy
(5,837 puan) tarafından
İyide 1 tane akıllı doktor yok muymuş kıza soracak olan? Yani bi süre sonra anne yorgun düşüyor bebek stresten yorgun düşüyor ve doktor soruyor sezeryana alalım mı diye eltinde kara cahil
(9,247 puan) tarafından
Cahılkı ne cahıl
0 oy
(119,319 puan) tarafından
iyide kaynana doguma karisamazki o an dr ebe sezeryan dese kaynanayi kim dinler 
(9,247 puan) tarafından
Ortalıgı kaldırmıs ayaga
(119,319 puan) tarafından
valla kimse tinlamaz onu hic bi dr hastayi gebeyi riske atmaz bi catlak kari icin
(9,247 puan) tarafından
Tınlamıs işte
(7,791 puan) tarafından
Sevda en ufak ameliyatta bile belge fln imzalatiyolar ya risk almamak adina muhtemelen ondandir hasta yakinina sorulur hasta sokintiliysa
Yoksa durduk yere karakolluk olurlar.
0 oy
(1,610 puan) tarafından
Allah belasını versin. Gelinin veya gelinin kocasının ağzı yokmuydu??? Sağlık ya bu cahil insana ne dersen bomboş gerçekten geri kafalı
0 oy
tarafından
Pardonda onu ne ilgilendiriyor acaba doktorlar da bişey yapamamış mi onun konuşmaya bile hakkı yok yani kız ve eşi tamam dediği an sezaryen olabilir
(9,247 puan) tarafından
Oglunu saf dısı bırakmıstır cok ıyı ranıyorım onu
0 oy
(1,719 puan) tarafından
Ala ala madalya mi takacaklarmis kaynanaya gelini normal doğum yapinca
(9,247 puan) tarafından
Taktılar herhal şimdi aradık konustuk ben nerden bılem Boyle olcak ben dört tane dogurdum dedi
(1,719 puan) tarafından
O kadının günahını nerede çeker bilmem ne kadar cahilmiş gelini ben olsam paralardim valla onu kocası yok mu gelinin kaynana neden karar veriyo gelini hakkinda
(9,247 puan) tarafından
Gelı yalaka yatanfım zanneetıherhal
0 oy
tarafından
Zihniyete bak ya öyle olması gerekmiş demekki üzüldüm kızcağıza ve bebeğine Rabbim inşallah ikisininde şifasını versin 
(9,247 puan) tarafından
Bende cok uzuldum
0 oy
tarafından
Yırtarım öyle kayınvalideyi.

Şeyimden çıkacak cocuga da mı karışacakmış. Daha neler ya. Hadsiz 
0 oy
(712 puan) tarafından
Cahil cühelâ insan. Allah onu bildiği gibi yapsın. Ona da o sancinin beterini yaşatsin mübarek ramazan gününde benim ağzımı bozduruyor böyle insanlar...
(9,247 puan) tarafından
Sorma cok kufrettım soktu benı gunaha

İlgili sorular

+1 oy
30 cevap 701 göst.
21 Haziran 2022 Diğer kategorisinde KEBELEK (1,733 puan) tarafından soruldu
0 oy
48 cevap 1,392 göst.
7 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Bal kokulunun annesi (87 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 212 göst.
0 oy
6 cevap 340 göst.
2 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Nur ela (3,794 puan) tarafından soruldu

379,835 soru

11,370,118 cevap

34,853 kullanıcı

...