0 oy
347 göst.
Aile kategorisinde (78 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

(resimli midesi bulanan bakmasin )mrb kızlar bebeğimin bugün kakasinda kan gördüm bide kakası biraz cıvık gibiydi mukus Muş adı dün banyosunu yaptım kızımın hava yagmurluydu kaynanama gittim iftara soğuktu peteği snra açtık ondan snra kakasi böyle isal gibi oldu ve altını açtıktan bı iki saat snra yine kakasını yapıyor bugün öğlen açtım baktım kakasinda kan var yarın zaten özele goturcem ama başıniza gelen varmı yada nedenini bilen varmı (NOT: kan damalasi da veriyorum )

3 Cevaplar

0 oy
(2,705 puan) tarafından
Çoğunlukla alerjiden dolayı olabiliyor ama farklı bir sebebi de olabilir. Geçmiş olsun. 
(78 puan) tarafından
tskr ederim
-Reklam-
0 oy
(1,301 puan) tarafından
Bebeğin ek gıda aliyormu. Birşey alerji de yapmış olabilir. Mukuslu ve kan alerji belirtisi olabilir.  Yüzünde kizariklik popoda pişik. 
(78 puan) tarafından
yok daha 4 aylık
(1,301 puan) tarafından
Küçükmüş te bilemedim canım. Makatta çatlak varmı kontrol ettin mi. Ondan da olabilir. Başka da nneyden olur bilmiyorum geçmiş olsun guzum. Doktor daha iyisini bilir tabi
0 oy
(9,544 puan) tarafından
Midesi bulanan bakmasın diye başlığa yaz canım 

Alerji olabilir takip et bir doktor görsün 
(78 puan) tarafından
başlığa yazınca olmuyor denedim kaç kere anca böyle yapabildim fotoğraf aşağıda sanıyordum yukardaymis

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 214 göst.
19 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ZelihaAytac (636 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 163 göst.
6 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Beyzaalp (33 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 150 göst.
0 oy
4 cevap 229 göst.
11 Şubat 2023 Aile kategorisinde Ebrualya3003 (74 puan) tarafından soruldu

379,007 soru

11,344,834 cevap

34,808 kullanıcı

...