0 oy
162 göst.
Diğer kategorisinde (33 puan) tarafından

Merhaba hanımlar yeğenimin kakasinda böyle bir kırmızılık gördük acaba başına gelip doktora danışan var mı bebeğimiz 2 aylık 

image

8 Cevaplar

0 oy
(162 puan) tarafından
Benim bebeğimde vardı canım 5 aylıkken sağlık ocağında rotavirus olabilir dedi. Acile götürdüm acilde kan kaka tahlili yaptık biraz enfeksiyon varmış ilaç verdi kullandım geçti rota da yokmus
-Reklam-
0 oy
(4,158 puan) tarafından
Anneyi mi emiyor sadece alerjisi olabilir 
(33 puan) tarafından
Sadece anneyi emiyor
(4,158 puan) tarafından
O zaman süt ürünlerine yumurtaya falan alerjisi olabilir anne bunları tüketiyorsa bebeğe de geçer canım doktora gitsin doktor diyet verir annesine canım
(4,158 puan) tarafından
Hatta kimi bebekte çoklu besin alerjisi oluyor anne bir çok şeyi yemiyor insallah öyle değildir
0 oy
(795 puan) tarafından
5 aylikti kizimda gördüm süt alerjisi varmis 1 yasina kadar diyet yaptik bi doktora gosterin resmini falan da mutlaka soyleyin 
0 oy
(4,211 puan) tarafından
Benim bebegimde de 2 aylikken goruldu. Coklu besin alerjisi var bzide. Bebegin muhtemelen alerjisi vardir. Kaka yesil ve mukuslu da
0 oy
tarafından
Direk hastaneye goturseydiniz keşke burdan ne desek yanlış olur 
0 oy
(2,448 puan) tarafından
Süt alerjisi olabilir diyorlar ama kilo alması iyiyse ondan olmaz dedi dr. Benim oğlumda da oldu o aylarda. Zorlanmaktan çatlaktan olmuş. Poposuna bakın yara var mı. Çocuk doktoruna gidin mutlaka ihmale gelmez 
0 oy
tarafından
Zaten kan olduğunu söylüyorsun neden resim atıyorsun burda insanların midesini bulandiryosun
(33 puan) tarafından
Hiç görmedigin bişey sanki bulaniyorsan bakma çık..
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Alerjik bebeğim bizde kan görünce götürdük çoklu besin alerjisi çıktı 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 214 göst.
19 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ZelihaAytac (636 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 150 göst.
0 oy
3 cevap 347 göst.
8 Nisan 2022 Aile kategorisinde Halime tonka (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 229 göst.
11 Şubat 2023 Aile kategorisinde Ebrualya3003 (74 puan) tarafından soruldu

378,997 soru

11,344,601 cevap

34,809 kullanıcı

...