0 oy
263 göst.
Aile kategorisinde (497 puan) tarafından
Kizlar birlik oturuyoruz 3 yıldır eşim çalışır kendi ihtiyaçlarımızı görürdük şimdi koye taşındık eşim çalışmıyor koyunlara bakıyorlar ama yinede 1 sene boyunca kendi ihtiyaçlarımızı kendimiz karşıladık birikimimizle artık bitti paramız faturamızı bu ay kayinpederim ödedi ama yinede özel ihtiyaç falan oluyo kayinpederum asla laf yapmaz verir ama yinede değişik hissettim kendimi annem kızıma çeyrek vermişti küpe alalım diye şimdi bozup küpe alıp kalaniyla harçlık yapmayı düşünüyorum başka şeyim kalmadi

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Geçinmek cok zor bu devirde bende oğlumun künyesini satmak zorunda kaldım taksit icin hakkımızda hayırlısı olsun 
(497 puan) tarafından
Allah çoğaltır bogaltmaz insallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ee oda bitecek sonuçta ondan sonra napacaksın peki bence başka bir yol bulmanız lazım 
(497 puan) tarafından
Dogru diyosun
0 oy
(1,059 puan) tarafından
Rabbim yardimciniz olsun canim
(497 puan) tarafından
Allah razı olsun canım sağol
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Koyde de otursaniz ayri bi eve de gecebilirsiniz canim kayinvalidenlerin baska evi varsa geçin yani koyunlar var diyorsun  onlari çoğaltıp bu sekilde de para kazanabilirsiniz bi tane inek alıp sütünü  satabilirsiniz tavuk da olur yumurtaları satarsinz. Rabbim yardımcınız olsun insallah devir gerceten cok zor bir devir
(497 puan) tarafından
Şuan geçemeyiz malesef yeni geldik koyunlardan para kazanırsak ev yaptırmayı düşünüyoruz insallah
(3,950 puan) tarafından
Rabbim yardımcınız olsun insallh canım
0 oy
(119,577 puan) tarafından
baska cozum lazim o parada biter kisa surede
(497 puan) tarafından
Haklısın canım
0 oy
(1,610 puan) tarafından

Geçinmek çok zor ya bizim cep te para tükenmek üzere ne yapacaz bilmiyorum. Çalışmaya gidecekti eşim Erzurum a orda kar yağdığı için çalışılmaz eşim de durdu

(497 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun inşallah
0 oy
tarafından
Geçinmek çok zor bu devirde insan anne babasının evinde olunca hiçbişeyden haberi olmuyor.insanın kendi evi ailedi olunca işler değişiyor.bizde birlik oturuyoruz ksynpederim kaynanam şükür yardım ediyor ama yük eşimun üstünde çok zor ama yinede şükür çok şükür her günümüze her halimize
(497 puan) tarafından
Çok şükür yine kayinpederim asla laf etmez ne istesek ne yapmak istesek yapar eder ama ben mahcup oluyorum ne bilim
0 oy
(2,560 puan) tarafından
Böyle olmaz ki ama eşin neden çalışmıyor kayınpederin bu gün öldü diyelim ee o zaman ne olucak ? 
(497 puan) tarafından
Koyunlarjmiz fazla olduğu için ve doğum aşaması olduğu için 2 kişi anca bakabiliyor canım yazın çalışacak inşallah ama şuan sikintidayiz sadece aslında değiliz kayinpederim hallediyor da ben istemiyorum ya
(2,560 puan) tarafından
Yani istememekte haklısın canım
(497 puan) tarafından
Hayırlısı inşallah bu zamanlarda geçer

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 1,062 göst.
27 Ocak 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 409 göst.
17 Ocak 2024 Aile kategorisinde Yanlizbirkul (59 puan) tarafından soruldu
0 oy