0 oy
1,047 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Eşim küçük kız kardeşime bi takım elbise almıştı ama küçük geldi kız kardeşim 10 yaşında yarı tatilde yanımda kalmak istwdi eşimde hediye olarak almak istemis

6 yıldır birlik oturuyorum araba da bir aile arabası beraber gidip elbiseyi değiştirmeye gittik arabayla

Daha mağazaya varmadan cimri mi cimri kayinbabam aradı yok arabayı niye götürüyorsunuz yok nerde kaldınız niye gittiniz birsuru şey

O kadar cimri bir adam ki dünyanın en cimri adamı

Evdeki kullandığımıZ plastik bulaşıklar kırılınca alıp dikiyor bantliyor siz düşünün...daha neler neler

Eşimde açtı ağzını yumdu gözünü mağazanın ortasında telefonla bağırdı babasına yeteerr yeteerr dedi beni ayır artık ben 35 yaşına geldim küçük değilim yanımdakiler yabancı değil benim karım ve çocuğum dedi ben sizden izin almadan dışarı çıkamayacak mıyım dedi

Sonra Eve geldik eşim araba anahtarını bana verdi ve dışarı çıktı aradım açmıyor 

17 Cevaplar

+1 oy
(541 puan) tarafından
15 yaşında hiç bişeyin farkında olmadan koca adamla evlenirsen daha çook ezerler o yüzden kendi düşen ağlamaz mutlu mesut yaşamayı deniceksin
(2,675 puan) tarafından
Size mi hak verelim. Bu düşmanlık neden yaa?? Allah yardımcın olsun demek varken bu sitem niye
(541 puan) tarafından
yoo bana hak verin demedim,kimseye düşmanda değilim.Lakin kendi düşen ağlamaz kafasındayım.dediğim gibi sıkıldığı ortama hala çocuk getirmeye çalışan birini savunuyosunuz ve bu bana normal gelmiyor.lütfen post sahibinin diğer postlarındada, benim gibi düşünen çoğu insana böyle cevaplar verip savunun.
(264 puan) tarafından
Ama bu kadın eşinden şikayetçi değilki istediği kadar çocuk yapar adam iyi birisi kardeşine bile elbse almış düşünmüş kayınbabasındam şikayetçi
(3,335 puan) tarafından
Üstteki yorumdan bağımsız kocasından şikayet ettiği birçok postta oldu ki bir çoğu abartıydı bence 100 tl harcadı diye kavga ve ediyordu yemek bile gizli söylemişti mesela bugün dediğini yarın unutup başka bişey yazıyor
(541 puan) tarafından
aynen ne dediği belli değil o yüzden bu kadını savunanlara anlam veremiyorum
-Reklam-
+1 oy
(3,052 puan) tarafından
35 yaşındaki adamın babasına bizi ayır artık demesi de ayrı bir ironi bence. Yanlış anlama da böyle diyen bir evlada babası tabi ki karışır. Kaç yaşına gelmiş. Gerekirse bir süre eve para vermeyecek birikim yapıyoruz ayrı eve çıkacaz diyecek. Bazı şeyleri onların iznine yada onayına bırakırsaniz onay alamadıkça kavga olur. Bence belli bir yaştan sonra insanın kendi kararlarını alabiliyor olması lazım. 
(1,125 puan) tarafından
Evleri ayrı zaten canım sadece yemeleri içmeleri birmiş
0 oy
(3,653 puan) tarafından
Eşinin kendi işi yok mu işi de kayinpederinle bir mi 
tarafından
Yok ayrı canım isi
Kayinbabam emekli zaten
Bahaneleri küçük kaynım evlendikten sonra ayrı eve çıkacak mısız
Küçük dediğime bakma 32 yaşına bastı
(3,653 puan) tarafından
İşi ayrıysa tamamen ayrılın bitsin derdini niye çekiyorsunuz asinizi ekmeğinizi o vermiyo ya
(1,436 puan) tarafından
Oyyy kizz ayni durumla kandrılıryorum benimde kaynim 27e basacak hala evlenmedi evelenmeyede niyeto yok . Guya o evlendikden sormada biz cikacakmışsız hiç inanmıyorum
0 oy
(17,796 puan) tarafından
Bence baksin artik bi ev filan yaa
tarafından
Evimiz var zaten canım altlı üstlü oturuyoruz
Yeme içme para bir sabahtan akşama kadar onun evimdeyim akşam yukarı çıkıyorum
(17,796 puan) tarafından
Ay bilmiyordum peki napmayi dusunuyosunuz kuzum
0 oy
(1,080 puan) tarafından
al karsina eşini söyle çalışıyorsun git ev tut eşya alirz yavaş yavaş borçla harçla ,dünyaya bı daha gelmeyeceksiniz kimsenin kahrını cekmeyin
tarafından
Canım olmuyor olmuyor
(1,080 puan) tarafından
bı şekilde oldurmasi lazim kendiside rahatsız
0 oy
(272 puan) tarafından
Birlik oturmak altlğ üstlü oturmak hatta aynı mahallede oturmak çok sorun allah yardımcın olsun nazlı eşin artık evi ayırsın imkanı varka o binadan da taşının
tarafından
Evet canım gerçekten çok çok zor
(272 puan) tarafından
Binadan taşınamıyorsanız birlik birakın sen kendine evine çık orda yemeğini yap hazırla onlar kehdi evinde
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Suan sana sesli mesaj hakkim.olsaydi onu atardim.allah uardimcin olsun
0 oy
(1,967 puan) tarafından
Artık ayrı evde oturmaniz lazım yemek felan herşeyi ayrimaniz gerekiyoe 
tarafından
Ah berde
0 oy
(1,575 puan) tarafından
Nazlı eşinin maaşı sizi geçindiremeyecek kadar az mı? Satın o evi başka yerden alın. Böyle böyle ömrünüz tükeniyor. Bir bakmışsınız evliliğinizi yaşayamadan babaanne dede olmuşsunuz bile. Soğan ekmek yiyin ayrı evde oturun 
tarafından
Hayır eşim 28 bin alıyor ama yarısını babası alıyor ondan
(1,575 puan) tarafından
Niye alıyor olur mu öyle şey. Eşini ikna et taşının ordar
0 oy
tarafından
Onu eşin şimdi değil zamanında yapacaktı pişmiş aşa su katmaya benzer bu durum 
0 oy
(1,214 puan) tarafından
16 yaşında 30 yaşındaki adamla mi everdiler seni yuh ya. Hayatin kaymış desene. Daha cok cekersin sen
(441 puan) tarafından
Aynen çok ezerler .Hadi kendi çocukmuş evcilik oyunu gibi fln görmüştür evliliği ama  adam 30 yaşındaymis boşuna kimse avukatlık yapmasin  sübyancıymış.
(1,214 puan) tarafından
Aynen oyle
(89 puan) tarafından
Kocası sapkınmış 30 yaşında adamın aklına 16 yaşında kızın gelmesi sübyancılık. Hadi onu geçtim adam 30una kadar evlenmemiş 16 yaşında çocukla evlenmişse de burada bir problem var. Burada normalleştirilmesine o kadar şaşırdım ki
0 oy
(176 puan) tarafından
Sene2024 ya hala birlik oturmak neden var inanın büyükler içinde biz gelınler için'de o kadar zor ki bu büyükler niye kendilerine bunu yapıyllar anlamıyorum ya bi bırakın insaları ayrı yuva kursunlar gerçekten üzülüyorum ya. Hanımefendi siz daha çok isyan edersiniz eşiniz bu resti başta çekmeliydi o bağırmaları önceden yapmalıydı
0 oy
(1,119 puan) tarafından
Sen neden akşama kadar ordasin ki.Bir yerden başlamak lazım.Önce ayağını ordan kesmen lazım böyle böyle araya soğukluk girsin .Bir müddet sonra hesap kitabı da ayırırsınız.Eşin de sen de çocuk gibisiniz babasının eline bakıyorsunuz.İnsanda biraz omurga olur .Adam 35 yaşına gelmiş baba ayır bizi diyor ilginç geldi.Resti çek zaten ev sizinmiş . Parayı bölüşmesin maaşını vs onlara vermesin bu kadar basit.Biz de altlı üstlü oturuyoruz.Her seyimiz ayrı.
0 oy
(15,227 puan) tarafından
Eşin neden babasının kendisini ayırmasını bekliyor. Kendi ayrılsa ya. 
(1,119 puan) tarafından
Bence eşi de kendine güvenmiyor o yüzden babasından onay bekliyor
(15,227 puan) tarafından
Kız yorumda okudum. 28 bin maaş aliyomus adam. Yarısını babası aliyomus elinden. Tam bı saçmalık.
(1,119 puan) tarafından
Yazık.Kazık kadar adam hala ergen gibi hayatını babasının eline vermiş
0 oy
(4,973 puan) tarafından
En çok nazlinin nereli olduğunu merak ediyorum doğulu demişti birileri dogunun neresi acaba 
tarafından
Muşluyum mm
(4,973 puan) tarafından
Ailen nie verdi seni o kdr büyük adama yaş farkı çok var bnde Diyarbakırlym bu arada. Burdaki köylerde bile bu kadar büyüğe vermiyorlar annen baban yokmu cnm ne  yaşadığını götürmüyorlar mi
0 oy
(10,378 puan) tarafından
Nazlı kendi ve eşinin yaşını sürekli yazıyorsun ya hani şikayet halinde geriye dönük eşine istismar davası açılabilir bunu bil. Söylemine göre 14 15 yaşında evlenmiş oluyorsun. 
0 oy
(885 puan) tarafından
Ayrı eve çıksanız orayı kıraya versenız olmazmı

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 748 göst.
21 Mayıs 2020 Aile kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 409 göst.
17 Ocak 2024 Aile kategorisinde Yanlizbirkul (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
54 cevap 1,017 göst.