0 oy
270 göst.
Diğer kategorisinde (335 puan) tarafından
Biz bayramda memelekete gidecz şuan İstanbul'dayım eşim iş için buraya taşındık ama ailesi hiç istemiyordu zar zor geldik buraya işte demin konuştum dedi siz buraya illa tasinacaksnz korkuyorum gittiğimzde eşimi doldurmalarndn nasıl bir tavır sergilemem gerekir sizce 

8 Cevaplar

0 oy
(7,611 puan) tarafından
kaynanalar nakar cadı ya nerde mutluysa ınsanlar orda yaşasın nıye karışıyon anlar sana karışıyomu 
(335 puan) tarafından
Hemde nasıl eşimle çok iyiyz onlar araya ikidebir gidiyorlr diyo seni illa buraya getirtcm
(7,611 puan) tarafından
esın yanındaysa zaten gitmez merak etme
(335 puan) tarafından
Onlar olunca pek yanımda olmuyor
-Reklam-
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Memleketteki iş imkanını maddi geliri flan göz önünde tutsun eşin bide huzurunuzu bozcak şeyler yaşandıysa daha önce onları flan örnek ver 
(335 puan) tarafından
Memelekete iş imkanı yok bide parası çok az bide gidersem de ev içi olck hiçbir huzurumuz kalmayacak
(2,196 puan) tarafından
İşte eşin kendi kesesini düşünmesini sağla ana baba bi yere kadar valla biz kadınlar ailemizden ayrılıyoruzya onlara noluyosa
(335 puan) tarafından
İşte yeminle anlayamıyorum ailemiz öyle olmadığı için herkesi de öyle anlarız ama öyle olmuyor bu akşam konusacm şimdiden soylym diye
0 oy
(1,110 puan) tarafından
Eşinin işimi surekli mi sen eşini şimdiden yönlendir bence
(335 puan) tarafından
Dinlemez beni
(1,110 puan) tarafından
Ay işin zor o zaman
(335 puan) tarafından
İşte oruçlu oruçlu canımı sıktılar
0 oy
tarafından
Ayy ayni şey biizm başimiza geldi. Tatilde yanlarina gittik ordan bi iş buldular kanına girdiler. Eşimde ille taşıncaz dedi. Hiç istemeyerk geldim sirf ailesi öyle istedi diye geldik taşimdik 

Hiç sevmiyorum burayı her gün lanet okuyorum onlara. Hayatımıza karıştılar düzenimizi bozdular Allah beter yapsn onlari. Aman diyim dikkatli ol sen 
(335 puan) tarafından
Benim ki de aynen öyle olck diye çok korkuyorum ne yapmam gerekiyor sizce tecrübeli biri olarak
tarafından
Canım iş eşinde bitiyor biraz da. Ailesinin sözüne bakmasın. Ben cok pişmanim keşke zamanında dha fazla diretseydim taşınmiyorm diye. O kadar istersen git kendin taşın de gelmiyorum de.
(335 puan) tarafından
Eşiniz ne yaptı bu konuda şimdi pismanmi oda
(335 puan) tarafından
Burda bile kaç defa bu konu yüzünden tartıştık eşimle orda ev içi olacağı için istemiyorum yoksa bende burda kira parası vermeye bayilmiyorum
0 oy
(361 puan) tarafından
Bayrama kadar hep istanbulda yasamanin artilarindan bahset kaynannin dedigini hic demeden hep guzellilerinden ne kadar guzel calistigindan isin istanvulda fazlaigindan falan cunku bi an da gelmez erkeerin aklina simdiden asilamak yani ;)
(335 puan) tarafından
Söylerim inşallah dinler beni
0 oy
(4,605 puan) tarafından
Is esinde bitiyor vLla 
(335 puan) tarafından
Biliyorum yapacağım birşey yok mu acaba
0 oy
(217 puan) tarafından
O zaman sende kocanı altan altan güzel güxel dolduracan :)
(335 puan) tarafından
İnşallah ama beni dinlemiyor
0 oy
tarafından
Neden böyleler içleri kin nefret şeytanlık dolu nasıl bir kalbe sahipler.
(335 puan) tarafından
Bu anlasam madem huzuru bozasaksnz o zaman evlendirmeyn

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 464 göst.
6 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cngls (899 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 201 göst.
29 Nisan 2022 Aile kategorisinde Hicrannn (1,098 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 158 göst.
26 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Fatmayaren (877 puan) tarafından soruldu