0 oy
500 göst.
Diğer kategorisinde (43 puan) tarafından
Yani bilmiyorum hem kaynana hem.annem beraber olcaz bu gidişle çok da iyi anlasamiyorlar beni strese sokmaktan başka bir syee yaramayacak ama sonuçta onunda torunu merak ediyor diye bir şey demek istemiyorum sizce

14 Cevaplar

0 oy
(119,313 puan) tarafından
En iyise tek olman yaaa
(43 puan) tarafından
Sezeryan olacağım tek nasıl olayım ya
tarafından
Niye öyle diyosun bende sezeryan oldum. Eşim 3 ncu gün işe gitti. Ben tek kaldım. Sende istesen yaparsın tek başına tabiki
(549 puan) tarafından
Herkeste bunye zor valla bnde 3 ay ince sezeryn oldum ama 3 gnde ayaklanamdm
Yataktan bıle zor kalkıyordm gece esım kaldırıyprdu benı lavoboya fln gidersem 1hagta da fln toparladım bırı olmzsa ynnda sezerynda cok zor bnce
-Reklam-
0 oy
(44,652 puan) tarafından
Benim annem 3 gun kaldi gitmek zorunda kaldinartik 1 gunde kaynanam durdu yetti o normaldi zaten ayaga kalkmistim hemen sirayla.gelsinler bir arada olamari sart degil annen gidin kaynanan gelsin
(43 puan) tarafından
ben de öyle diyordum da
0 oy
(2,874 puan) tarafından
Kaynanan da sonra gelsin tutturuyorlar gıcıklık olsun 
0 oy
(10,036 puan) tarafından
gelemezki canim 2.kisiyi almiyorlar
(10,036 puan) tarafından
hee gelsin kız. O kadarda yasaklamayin ya. Torunu sonucta
(43 puan) tarafından
Yani gelsin de ikisinin aynı anda ne gereği var. İlk torun her iki tarafında ondan oluyor sanırım
(10,036 puan) tarafından
yani ablamdada hem annem vardi hem kayinvalidesi ilk bikac gun. Sonra biri gitti digeri geldi degistirdiler hep. Oda 20sine kadar. Sonra kimse gitmedi
(43 puan) tarafından
Eşim de böyle diyor ilk 2 gün ikisi olur sonra annem gider bir hafta annen kalır sonra bir hafta da tek annem gelir sonra freee :)) Aynı sizin ki gibi olacak sanırım
(10,036 puan) tarafından
Aynen canim biraz heveslerini alsinlar :))
0 oy
tarafından
İlk kaynanan sonra annen gelsin
tarafından
Ben sadece fikrimi beyan ettim gerisini siz bilirsiniz
(43 puan) tarafından
Yok yani bilmiyorum insanlar nasıl yapıyor ilk kaynanasini da isteyen vardır muhakkak ben annemle bu işlerin biraz daha kolay olacağını düşünüyorum sanırım
tarafından
Benim kaynanam annem gibi tabi her insan aynı değil
(276 puan) tarafından
Aynn cnm ya benimde kaynamla aram oyle soguguz bir birimize karsi anlaşırız ama cok samimi değiliz bende doğumda evimde annemi istiyorum ve annemle daha rahat ederim diye dusunuyorum zaten oda biliyor annemle daha rahat edeceğimi gelip kalirsa da bana karismasin da kalirsa kalsin ben sinir oluyorum cok karisilan seye ama benim kayna durmaz illaki karisir, annemle de aralari iyi anlasirlar masallah ama benimle bilmiyorum artik o anki duruma bagli o psikolojiyle tartismasak iyi bisey
tarafından
İnşallah sıkıntı olmaz
0 oy
tarafından
Kimse anne gibi olmuyor annem gelinimiz doğum yapınca hiç kalmadı onun annesi gibi olmaz dedi annesi kaldı keşke herkes o anlayışta olsa
(43 puan) tarafından
Kişiden kişiye değişiyor sanırım bu durum
0 oy
(266 puan) tarafından
sakın sakın ben oyle bir sorun yasadm daha izlero uzerimde psikolojim bozuldu resmen kaynanana soyle madem gelecek sonrasinda gelsn yada annen anlayisli ise annene soyle biri ilk bir hafta bakiyosa digeri diger hafta baksn senin icn de kolaylik olur ikisi bir arada sorun yasayabilirsn benm kaynanam kıskanç annemlerde kalmami bile kiskandi surekli beni yerin dibine soktu lohusa miyim degilmiuim hic dusunmedi bu konuda yaptıklarini affetmiyorum malesef Allaha havale ettm 
0 oy
tarafından
Pandemi sürecinde refakatçi sayısı 1 kişi baba sadece görüyor kalmıyor. Yatış surenize göre önce anne sonra kayınvalide yapabilirsiniz ya da ben 1 gece kalmıştım sadece 1 gün diyerek annenizi isteyebilirsiniz
(43 puan) tarafından
Hastane de değil hastane sonrasından bahsediyorum
tarafından
Hım o zaman zor çünkü ben kendi anneme söyledim herkesin aynı anda yanımda olmasının bana faydası yok sırayla gelin dedim annem alındı valla takılma biri yemeğini pişirsin biri evi toplasın çamaşır uğraşsin sende bebeğinle vakit geçir o uyudukca uyu sütun olsun baktın cozurtuyolar başla ağlamaya ikiside seni toparlamaya çalışırken birbiriyle ugrasmazlar :))
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Kaynanana güzel bir dille soyle canım ikiniz birden yorulmayın anne birkaç gün annem kalsın sonra birkaç günde sen kal de anlar umarım 
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Gelsin canım boşver ama başından Anlaş ikisiyle de beni strese sokmayın falan de tavrını koy. Zaten 1 hafta 10 güne toparlarsin sonra da şakaya karışık gidebilirsiniz de ben öyle yaptım valla kocamlâ ve oğlum lâ yalnız kalmak için napayım annem bizde diye kaynanamda hep bizdeydi ev zaten küçük anlamiyordu ben de öyle dedim annemé de söyledim yalnış anlama beni diye 
0 oy
tarafından
Vslla dogumdan sonrabeni yormayacak arkami toplicak biri lazim kaynanamda kendine guvenmedigi icin hayatta birsey demez annem gelmisti sonrada kaynanam geldi ama bu sefer babamin hastaligi ciddi hem babam hem annem gelicek yapacak birsey yok
0 oy
(291 puan) tarafından
Canım 20 gün biri dursun, 20 gün biri. Yoksa sen kafayı yersin lohusayken. Ya da 5 er 5 er dursunlar, 10 günde toparlarsın, tek bsşına da bakarsın.
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Tek başına daha iyi bence ama illa biri olacaksa annen olsun en azından rahat edersin
0 oy
(502 puan) tarafından
Kaynananın da yardımı olacaksa gelsin. Biri evi çekip çevirir biri bebekle senle ilgilenir. Benim geldi 3-5 gün kaldı yedi içti gitti küçük bebek sevmiyorum bakamam dedi falan filan. Annem de 2-3 hafta kaldı oyle

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 251 göst.
28 Eylül 2023 Aile kategorisinde Nalankt (1,020 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 498 göst.
3 Aralık 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 562 göst.
0 oy
16 cevap 608 göst.
1 Şubat 2024 Aile kategorisinde Kubramustafa (65 puan) tarafından soruldu