0 oy
746 göst.
Aile kategorisinde (479 puan) tarafından
Kızlar eşim dün bana arkadaşlarımla birlikte iftara gidiceğini sonra gecden sabaha kadar gezeceklerini söyledi bende istemedim iftara git gece eve gel dedim başladık tartışmaya senden bıktım artık bir babamdan birde senden çekiyorum dedi nerden evlendim senle dedim hayatım alt üst oldu dedi çok zoruma gitti benim burda kimsem yok gurbete geldim tek başkmayım bende dedim sen hep kendini düşünüyorsun ben yokum hiç bana sormuyorsun bile ben neyim dedim saydı saydı kapattı üstüme bir saatir ağlıyorum hamileyim oruçluyum bide okdr çok düşüncesiz ki bende yoruldum artık 

18 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun cnm 
(479 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun canım
-Reklam-
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Sende deseydin aynen keşke bende senle evlenmeseydim 
(479 puan) tarafından
O şoklan aklıma bile gelmedi
0 oy
(7,543 puan) tarafından
Sabahlara kadar nerde gezeceklermişki mübarek gün.Camileri gezip dua edecekler herhalde.
(479 puan) tarafından
Sultanahnete gidicekmiş ayasofyaya gidicekmiş gezip tozucakmış
(7,543 puan) tarafından
Anladım canım evli bir adam bekar gibi sap sap gezmemeli tabi ama onlarda ara sıra yalnız takılmak isterler elbet .
(421 puan) tarafından
Eşini yani sizi alip gezsin madem yada ciftler olarak gezilsin . Evlilik sorumluluk getirir bunu öğrenememiş sanırım ne demek bıktım senden cekiniyorum falan filan . Halısaha maçına gitmiyor ki sabaha kdr neyi geziomus
(7,791 puan) tarafından
Begonya bi erkek karısına, cocuga ben bakayim sen bi saat hava al demiyosa yalniz takilip hava alatim benjm ihtiyacım dememeli.
Ha bu konuda yardimci bir es ise de her seyin saati var gündüzler cuvala mi girdi yada iftari et 12 de gel eve misal..
(7,543 puan) tarafından
Herşey karşılıklı tabi tek taraflı olunca bencillik olur.
0 oy
(197 puan) tarafından
Eşin kendini bekar bir serseri sanıyor belli ki
0 oy
(2,564 puan) tarafından
Nm birdaha öyle şey derse deki ben hamileyim hadi bir şey olsa gece gezinmez sabaha kadar de  eğer giderse sende gece çık en yakın hastaneye git  ona güzel ders olsun be  olsam ole yapar dım
0 oy
(852 puan) tarafından
Allah bu adamları ıslah etsin ne diyim ya 
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Rabbim ıslah etsin böyle erkekleri
0 oy
tarafından
Desene bu gurbette beni kime emanet ediyosun insan başına bir defa kötülük geliyor
0 oy
(7,865 puan) tarafından
Oha yani sabah a kadar gezmek nedir
0 oy
(566 puan) tarafından
Kaç yaşında eşin üzülme değmez bence boşver ne yaparsa yapsın eve geldiğinde adam yerine koyma 
(479 puan) tarafından
Eşim 26 yaşında ben 17 yaşımda evlndim eşimde 22 görücü usulü ile eşim hep öyle hep kendisi ve anne babası içşn yaşar ben yokum hiç
(566 puan) tarafından
Anladım canım ikinizde küçük yaşta evlenmişsiniz inan çocuk daha boşver takma bence değmez karnındaki çocuğunu düşün
0 oy
(119,126 puan) tarafından
allah yardimcin olsun
0 oy
tarafından
Düzelir canım her evlilikte olur bebeğine yazık ağlsma
0 oy
(907 puan) tarafından
Kac yasinda kiz kocan ! Cocuk mu bu adam, qrkadaslari ile sonsuza kadar gezebilirdi evlenip senin hayatini niye mahfediyor, boyle evlilige hazir olmayan dunki cocuklar evlenir ise yada buyumemis koca essekler boyle olur iste !!  

Birde utqnmqdan kendisi ustune cikiyor aboww , sen ne yapqrsin bilmem ama bana bunu yapacak adami karislarim valla, birakirim arkadaslari ile yasain hayret ya
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Bekarken doymamış mı gezmeye yok öyle evlenipte bekar gibi sabahlara kadar gezmek.Ben olsam ben de izin vermezdim.
0 oy
tarafından
Ben bu konuda eşime izin veriyorum. Ama evine gelip uyuyacak. Mesala eşim şu an çalışmıyor iftardan sonra arkadaşları ile geziyor bazen 3de geldiği oluyor. Ama bunu kesinlikle sık yapmıyor. Aynı zamanda bana da karışmaz. Ben de arkadaşlatıımla bir kafeye vs gider otururum. Bizim bir kız grubumuz var ayda 1 pazar bize ait. Eşim sağ olsun çocuğa bakar. Burada yanlış olan şey siz zaten iftara git ama sonra evine gel demişsiniz. Sizden bir kaç saat daha müsaade isteyebilirdi. Sizde kabul edebilirdiniz. Ama hemen hakaret etmesi çok çok yanlış 
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Evlendikten sonra ne onun ne benim arkadaşım oldu benim var ama üniversite arkadaşı telefondan konuşuruz gerek yok yoldan çıkarıyorlar işte bide hamilesin Allah sorar elbet ona 
0 oy
(14,428 puan) tarafından

Sende yarın çık bakalım canım,gece yarısına kadar gez nasıl oluyormuş 

Ama olmaaaz senin çükünn yok çıkamazsın :angry:

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 556 göst.
29 Nisan 2021 Aile kategorisinde Bilmem (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 452 göst.
29 Nisan 2021 Aile kategorisinde Bilmem (9 puan) tarafından soruldu
0 oy