0 oy
554 göst.
Aile kategorisinde (9 puan) tarafından

Merhaba 

Moralim çok bozuk. Bizim bebeğimiz olmuyor. 4 Senedir evliyiz. O zamandan beri olmuyor. Bende doktora gidelim dedim. Eşim tamam dedi. Ben randevu aldım eşime de kendi randevunu al dedim. Alacağım alacağım alacağım tam 1 senedir alacağım diyor virüsü bahane ediyor her yet kapalı diyor ama gitmiyor. Bende en sonunda patladım istemiyorsan söyle açık açık diye yeter bu güzel olayı bile mahvettin bebeğine de sana da deyip bağırdı. Çok kalbim acıdı öyle deyince. Bana herseyi deseydi ama keşke belki de hiç doğmayacak bebeğime böyle demeseydi. Çok üzüldüm evden gitmek istedim ama kapıları kilitledi. Ne yapabilirim ? 

11 Cevaplar

0 oy
(17,633 puan) tarafından
:( Allaha havale et kıyamam sana
(9 puan) tarafından
Çok üzülüyorum
Çok kalbim acıdı
(17,633 puan) tarafından
:( ağır bişi tabi
-Reklam-
0 oy
(63 puan) tarafından
Canım onlar öyle malesef beneen5 yıllık evliyim yalvarıyorum bi test ver die halen vermemiş ve sürekli bugün değil yarın 

Yarın değil öbür gün bazen bizde fena tartışıyoruz ama sanırsam bizde çok duygusal davranıyoruz üzülme Rabbim 2mize tez vakitte hayırlı evlat nasip etsin ve tüüüüümmm isteyen herkese mevlam sağlıklı evlatlar nasip etsin amin ...
(9 puan) tarafından
O kadar senede test vermeyen adam daha vermez ki

Olmazsa tüp bebek yapalım dedim

Onu da yapmaz çünkü o zaman test vermesi gerek
(63 puan) tarafından
Bende Anlamadım Ama Sen Üzülme Allah Büyüktür Sabret Canım Benim..Eşinide Üzme Sinirlenince Demiştir Yoksa Kim İstemez ki ..Bazen bende çok üzerine gidiyorum çok sıkılıyorun Ağlıyorum onu kendimden çok üzüyom çaktırmıyyor ama çok üzülüyor yai 30 ister istemez üzülür insan ama sabredicez Allah Kerim be gülüm
(9 puan) tarafından
Nereye kadar sabredeceğim bilmiyorum

Migren ağrılarım arttı

Kendimi hiç iyi hissetmiyorum
(3,823 puan) tarafından
Kuzum bunlar kendilerinde bir sorun çıkarsa diye onu ismiyorlar o yüzden gitmiyorlar şimdi biri sorsa size şuö atabilirler ama o zaman yapamazlar
(9 puan) tarafından
Bu da çözüm değil ki ama
0 oy
(2,075 puan) tarafından
Olur öyle şeyler. İkinizde streslisiniz. Belli ki korkuyor sorun çıkmasından. Senin cok istekli oldugunu görünce bende bi sorun cikarsa beni de istemez korkusuna kapıldı belki. Bi ilişki terapistine gidebilirsiniz. Evlilikte çocuktan önceki en büyük öncelik "huzur ve mutluluk" olmalı. Birbirinize biraz tolerans gösterin
(9 puan) tarafından
Artık hiç sabrım kalmadı

Aynı şeyi bi hastalığı vardı onun için de yaptı vaktinde

Basit bi rahatsızlığı vardı dr a git dr a git dedim aylarca gitmedi sonra kavga dövüş gitti

Şimdide de geç kalmışsınız ameliyat olmanız gerek dedi virüs TR var hastanede riskli
Vaktinde gitse 1-2 ilaçla geçecekti belki
(2,075 puan) tarafından
Sen al randevu emrivaki yap. Kendin giderken ona da seninde bu saatte de. Yada sen gidicekmssn gbi yap.
(9 puan) tarafından
Öyle de gelmez ki
(2,075 puan) tarafından
Sen hastaneye gidince yanında olmuyo mu
(9 puan) tarafından
Yanımda ama gelmez ki üroloji bölümüne
0 oy
(2,211 puan) tarafından
Bebeği kucağına alana kadar babalığın ne demek olduğunu bilmiyorlar malesef.. Hic üzülmeyin allah en hayırlı zamanda size de sağlıkla bir bebek nasip etsin.. 
(9 puan) tarafından
Bu gidişle alamayacak
0 oy
(561 puan) tarafından
Canim erkeklerin kafa yapisi cok farklı acaba sorunu kendinde mi görüp gurur yapip gitmek istemiyor. Bence stresten öyle söylemiştir oda istedigi ve olmadigi icin belki sinirini oyle cikartmaya çalıştı. Allahim tez zamanda kucagini doldursun canim Allah'a bol bol dua edin aman ha isyan etmeyin Allah büyüktür vardır elbet Bir bildiği
(9 puan) tarafından
Kendinde sorun gören adam gizlice olsun gider dr a
(561 puan) tarafından
Eger ondaysa kaldiramaz sirf bunu öğrenmemek için bile gitmeyebilir cnm hic hissettin mi oyle düşünüyor olabilir mi
(9 puan) tarafından
Kaldıramayacak ne var ki

Hayat bu ondaysa da ondadır

Erkeğe bağlı ise tüp bebek yapılınca oluyor yani

Birçok şey hallediliyor artık
(561 puan) tarafından
Dogru diyorsun cnm ama gelde anlat
(9 puan) tarafından
Ne yapacağım bilmiyorum artık
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Çok kötü olmuş bu söylenecek laf değil gerçekten ama bunu söylediyse ben hiç normal biri olduğunu sanmıyorum nasıl dili varmışta söylemiş anlaşılan kendisi hiç baba olmak falan istemiyor ama birde şöyle düşün belki bunda da bir hayır vardır olmuyorsa bebeğiniz..
(9 puan) tarafından
Evlenmeden önce herseyden çok hemen baba olmak istiyorum diyordu ve hiç önlem vs almadı
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Erkekler bu konuda aşırı hassaslar canım sorun kendinde çıkarsa diye korkuyo olabilir. Çünkü öyle olursa şeyleri düşmüş gibi üzülüyorlar. Eğer eşini gerçekten seviyorsan onu biraz rahatlat canım. Ama güvenin yoksa ona bir bebek vermek için uğraşma derim. Bunun en net kararını sadece sen verirsin canım 
(9 puan) tarafından
Şu an sinirliyim konuşmak istemiyorum dedi

Başka odadayız
0 oy
tarafından
Sanıyorum ki eşinin sıkıntısı var ve bundan haberdar =// bu yüzden randevuyu erteleyip üstüne gitmeni de istemiyor oluruna bırak kendinizi bu kadar yıpratmayın rabbim en hayırlı vakitte en hayırlı evladı nasip eder inşallah 
(9 puan) tarafından
Sorun üstü kapatılınca çözülmüyor ki ama
tarafından
Bu kadar üstüne gidip irdeleyince çözüldü mü peki ? Tamam evalt çok güzel bir şey bir yuvanın tadı tuzu ama inan bir ömür için insana hayat arkadaşı yoldaşı lazım allah size öz evlat nasip etmezse evlâd edinirsiniz sıcacık bir yuva anne ve baba şefkati bekleyen o kadar çok küçücük can var ki inanamazsın keşke hepsini bana verseler ama mümkün mü tabiki değil siz birbirinize sahip çıkın önce ailenizle kurduğunuz yuvayla mutlu olun yiyin için gezin sevişin gerisini rabbim bir nizama sokar Merak etme
0 oy
(748 puan) tarafından
Allahim tez zamanda kucaklarini doldursun canim esini utandirsin rabbim
(9 puan) tarafından
Amin

Zaten olursa bugünü anlatacağım ona
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Sana söylediği şeyde hicbir şekilde haklı değil kırılmakta çok haklısın. 

Eşinin randevu almamasına kendisinden korkuyor olması olabilir. Test sonucunda istemediği bir durum çıkarsa eksik veya mahcup hissetmekten korkuyordur belki de. Biz de gitmiştik eşimle. Eşimin sperm sayısı çok düşüktü. Basta giderkende çok isteksizdi sonuçlar böyle çıkınca da çok kötü oldu. Ben bebekten falan konuşunca çok mahcup olup üzülüyordu fark edebiliyordum. Sen de eşinle konuş tatlı dille olursa olur olmazsa nasip de. Ikimizde gidelim bir sıkıntı varsa herşeyin tedavisi var hepsi hallolur falan de. Biraz suyuna git sen al randevuyu da. 

Rabbim en kısa zamanda sana da tüm isteyenlere de hayırlı evlat nasip eder inşallah 
(9 puan) tarafından
Ben randevu alsam gitmez ki emrivaki yapıyorum zanneder

Şimdi konuşalım diyorum içerki odada gelmiyor yanıma

Konuşmak istemiyorum diyor

Şu an sinirliyim diyor

Yanıma gelme diyor
0 oy
(601 puan) tarafından

canim erkekler öyle malesef bende 2 yillik evliydim doktor hem benden tup testi hemde esimdem sperm testi istedi esim ben utanirim yapamam veremem dedi ilk ben testimi yaptim bir sorun cikmayinca tedavi olduk yine hamile kalamadim esimde kendinde şüphe edince testi kabul edip oda test yapti bi sorun cikmadi ama 3 yilimizda artik 3 kisiydik 
(601 puan) tarafından
yani bir yandan esin cekiniyor utaniyorda olabilir bakar son çare oda gerekeni yapar diye düşünüyorum  birde bizde bu dönemde cok cok fazla hassas oluyoruz ne deseler aliniyoruz üzülüyoruz esininde öyle dememesi gerekiyordu ama oda belli pişman olmuş
(9 puan) tarafından
3 sene denediniz sonra mı oldu
(601 puan) tarafından
evlendik hic korunmadik olmadi 1 sene sonra hastaneye gitmeye basladik tedavi testler falan evliligimizin 3 ncü yılinda hamile kaldim
(9 puan) tarafından
Özel değilse olmama sebebi neymiş ?
(601 puan) tarafından
sebebi yok canim malesef bende hep diyordum bi sebebi olsa bilsem ki tedavi olacam gececek o zaman hamile kalacam ama sebepsiz yere olmamasi ve beklemek cok zor

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 746 göst.
9 Nisan 2022 Aile kategorisinde Elifzi. (479 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 452 göst.
29 Nisan 2021 Aile kategorisinde Bilmem (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 329 göst.
6 Eylül 2023 Aile kategorisinde Bst.24 (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 650 göst.