0 oy
348 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
 Bi arkadaş için soeum eşin de hiç yok muş   sanırım   iki yıllık evli  ama bebişleri olmjyor    tedavisi filan mümkün mü yalınında çevresin de böyle olanlar var muydı.  Ne yapyılar. Bi  bilginiz var mı acaba

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bol incir yesin arkasından da bol su sperm çoğaltıyormuş ve buna benzer kürler bitkisel çaylar var araştırıp içebilir birde erkektede kadındada kasık çekme var kasığı düşükse ondanda olmayabilir
tarafından
O nasıl olu muç ki    bi de benim bildiğim kadarıyla   hiç tok muş ona da bu incir kürü iyi gelir mi  ki
-Reklam-
0 oy
(347 puan) tarafından
Tese ameliyatı var canım araştır. Sıfır sperm bile olsa sperm üretiiyor
tarafından
Ay inşallah. Üzmemek için ben detay a inmedim. Arkadaşım çok üzülüyo  konusunu bile açmak istemiyorum.    Yakın da dedi bi ameliyat olacak ama ne ameliyat ı bilmiyorım
0 oy
tarafından
Onu tamam bilmiyorum da kardeşimin eşinin azmis bir ameliyat oldu yine düzelme yok ilaçlar da kullandı en son aşılama dedi yaparız bugün rahim filmi çektirdi iste doktor demiş iki üç gün sonra ilişki olsun belki hamile kalabilir rahim filminden sonra hamile kalma ihtimali yüksek oluyormuş iste bakalım olmazsa ramazandan sonra aşılama olacak o da aşılama yapsın sağlıklı olanları alırlar hani ona göre yol izlenir 
tarafından
Rahim filmini anestezi ile mi çektirmiş? Ağrılı oluyormu. Benim çektirmem lazım da.
tarafından
Ya. İşte sağlıklı değil sağlıksız bile şuan sanki yok dedi
tarafından
Evet uyutmuslar canım yani ağrısı illaki oldu ama korktuğum kadar yoktu diyor ağrısı olmuş ağrı kesici falan içti evde yani şuan sadece uzanıyordu
tarafından
Ozaman canım tedavi olması lazım ilaçla çoğalır ve illaki vardır ya
0 oy
tarafından
Hiç yoksa ameliyatla sperm bulunur ve onunla tüp bebek yaptırılır. Döllenmiş yumurtanın bir kısmı transfer edilir. Bir kısmı dondurulub gelcekde tekrar kullanmak üzerine bekletilir. donmuş yumurta 5yıl bekletile bilir.
tarafından
Ay yaaa inşallah tıp umudu olur   çok istiyor. Du bebeği olmasını.
0 oy
(154 puan) tarafından
Keçi boynuzu alsın aktardan kaynatsın içsin bide bi ilaç var 250 tl oda çok işe yarıyo 
tarafından
O ilaç ne ilac ı  canım
tarafından
Pekmez ve yeşil çayı var.
(154 puan) tarafından
Pekmezi değil canım keçiboynuzu bitkisi varya fasulyeye benzer ondan
(154 puan) tarafından
Promotil men canım eczaneciye söyle özel ilaç zaten reçetesiz verirler
0 oy
(1,539 puan) tarafından
Soğuk sıkım keçiboynuzu özünü sütle karıştırıp sürekli içsin tedavi olarakta tedavisi var diye duymuştum ama pahalı bı tedavi ismini unuttum şimdi ama gebelik yakalama oranı var tüp Bebek le yapılıyor ama 
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Benim eşimde yoktu 5 yıl çocuğumuz hiç olmadı şuan 3 aylık kızım var çok şükür doktor benim esime klomen ve e vitamini vermişti ek olarak eşim balık yağıda içiyordu doktor 3 ay kullan gel tekrar bakalım dedim ben 3. Ay hamile olduğumu öğrendim 
tarafından
Ayyyyyy yaaa  ne güzel   allah ım nasip ettmiş.  Ona da nasip okur inşallah   teşekkür ederim bilgi için canım. Sağlıkla büyüsün inşallah kızın da
(1,334 puan) tarafından
Aminn canim teşekkür ederim
0 oy
(930 puan) tarafından
Hic yoksa zor işi malesef canim arkadasta 15 yildir evli olmadi tup bebek neler yapmadilar kuzenimde ayni durumda oda 20 yillik
tarafından
Ya allahnım  onlar a da nasip etsin inşallah ya   imtihan ın her türlüsü ağır ama bir evlat tadmalaırnı   herkesin  o kadar çok istiyorum ki

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 499 göst.
0 oy
3 cevap 143 göst.
30 Nisan 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Eslo (791 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 86 göst.
4 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Aslsmyr (799 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 95 göst.
2 Haziran 2022 Aile kategorisinde Esraa45 (358 puan) tarafından soruldu