0 oy
396 göst.
Diğer kategorisinde (3,148 puan) tarafından

2 kızım var oğlumda 25 Nisan'da doğacak bayramda 7 günlük olacak inşallah bunları aldım ama eşim oğlanın tulumu beğendi kızlarımın elbiselerini beğenmedi düğün elbisesi gibi çok abartılı vs pullu pullu bu ne çirkin falan dedi sizce kötüler mi?

image

image

image

13 Cevaplar

+1 oy
(3,881 puan) tarafından
Bence de çok abartılı canım eşin haklı bence
(3,148 puan) tarafından
Benim kız çok kokoş ya hep allı pullu fileli falan istiyor. Bide takım vs giymek istemedi elbise giymeyi çok seviyor penye olanlar da fazla günlük diye bişey demedim bayramdır giysin diye eşim de annem de o şekilde deyince almasam mi dedim şimdi
-Reklam-
0 oy
(3,198 puan) tarafından
Evet ya onun yerine salopet olabilir etek bady falan olabilir bencede çok dugunluk gibi canim 
(3,148 puan) tarafından
Ya büyük kızım 4 buçuk yaşında hep elbise giymek istiyor bende sıradan penye olmasın dedim fazla günlük o desenliler vs kendisi de beğendi hep fileli pullu boncuklu istiyor :D
0 oy
tarafından
Evet düğüne gider gibi olmuş canım kötü değil abartili
(3,148 puan) tarafından
Büyük kızım kendisi beğendi illa bu olsun diye bayılıyor allı pullu boncuklu şeylere istediği olsun dedim ama herkes abartı diyor almiyim bari
0 oy
tarafından
7gunluk bebkle bi yere gidesmn herhalde evde abartı disarda abartı bence
(3,148 puan) tarafından
Bı yere gitmem ben sezeryanli Olcam ama bize gelen olur illaki arkadaşlar komşular vs bide ben çıkmadan bile kızlarım çıkıyor dışarıya diğer çocuklarla şeker vs topluyorlar lojman içerisinde oturduğumuz için evde durmaz yani
0 oy
(1,995 puan) tarafından

kız oğlana niye pembe aldın :D 

onun haricinde güzel 

(3,148 puan) tarafından
Tek renk kalmıştı ya hoşuma gitti modeli diye :D olsun ben renklerin cinsiyetine karşıyım kızıma da mavi giydiriyom oğlan da pembe giyiversin :D
(1,995 puan) tarafından
orası öyle canım haklısın güzel bence fiyatı da iyi
(3,148 puan) tarafından
Evet hem uygun jem güzel şeyler var ama herkes elbiselere abartılı demiş hala bulamadım ne alacağımı :)
0 oy
tarafından

Pullu al tamam madem kizin istiyor ama tüllü alma .

Cok agir dugunluk dogacak oglunada onu alma .
Zaten cocuk evde 7 gunluk .
Kiz senin en buyuk 4 bucuksa her sene hamile mi kaldin :)
(3,148 puan) tarafından
Kızlarımın arası 25 ay tam 2 sene 1 ay bide ilki erken doğum oldu ondan daha da az oldu arasi. Küçük kızla oğlan arası da 33 ay oluyor 3 yaş denebilir. :))
Vallahi bulamıyorum ne alacağımı kızım çok kokoş beğenmiyor hiçbir şey :)
0 oy
tarafından
Evet düğün elbisesi gibi canım ben bayramlık alırken bile kullanışlı olmasına özen gösteriyorum
(3,148 puan) tarafından
Bende normalde öyle ama kızlarim elbise çok seviyor bide normal zamanda okul park vs hep tayt eşofman giydikleri için bayramda doğum gününde vs böyle süslü olmalarına bişey diyemiyorum ona kalsa parka gelinlikle gider :D
tarafından
Çocuk mutluysa diyecek bişi yok
(3,148 puan) tarafından
Öyle de herkes aynısını deyince vazgeçtim başka şeyler arıyorum inşallah bulurum hem onun beğenisine uygun hem kullanışlı
0 oy
tarafından
bence de çok abartı canım 
(3,148 puan) tarafından
Hiç bişey bulamadım ya gösterdiklerini kızım beğenmiyor onun beğendikleri de ya abartılı ya bedeni yok ya tükenmiş falan :/
tarafından
o zaman al mecbur akraba düğünü falan olursa da giyer :) kız işte süslü seviyorlar
(3,148 puan) tarafından
Düğün de yok işin kötüsü ama Haziran'da doğum günü var olmadı orda giysinler birlikte dedim ama herkes aşırı abartı falan demiş bilemedim arıyorum hala :)
0 oy
(2,401 puan) tarafından
Güzeller canım ama bence fazla kullanamazlar yaaa çok allı pullu 
(3,148 puan) tarafından
Evet ya bulamıyorum bı turlu
0 oy
(1,995 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

image

ben şu tarz şeyleri çok seviyorum 

(3,148 puan) tarafından
Ya bunlarda çok güzelmiş heiburada da mı bunlar
(1,995 puan) tarafından
evet cnm
0 oy
(120,799 puan) tarafından
fazla pembe yaa
(3,148 puan) tarafından
En sevmediğim renk pembe üstelik ama iki kız olunca kusasim geliyor artık bunca zaman tek bir pembe esyalari olmadı son 1 yıldır full pembe :D
0 oy
tarafından

Hiç sevmiyorum şu tüllü naylon naylon şeyleri kusura bakma esin haklı yani :pinch:

(3,148 puan) tarafından
Bana kalsa bende pek sevmiyorum da işte çocuklar malum illa süslü püslü allı pullu istiyor kızım bulamadım bı turlu uygun bişey
0 oy
(2,198 puan) tarafından
Aşırı abartı birde oglaninki niye kısa kol kız üşür yedi günlük 
(3,148 puan) tarafından
İzmir'de yaşıyoruz havalar şimdiden ısındı kısa kol giyiyoruz bide evimizin içi de çok sıcak oluyor öyle alayım dedim 0-3 ay olduğu için tam yazin kullanabilirim hem diye :)

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 128 göst.
0 oy
14 cevap 417 göst.
0 oy
2 cevap 253 göst.
5 Haziran 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde merveelifnass (205 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 537 göst.
23 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Isteoylesine (217 puan) tarafından soruldu

397,318 soru

11,883,398 cevap

36,003 kullanıcı

...