0 oy
857 göst.
Aile kategorisinde (506 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Yine kaybettim az da olsa emiyordu:( tamam ağlıyordu ama emiyordu 1-2 kere falan. Sütümü sağıp göğsüme dokuyordum öyle kandırıyordum kaşıkla veriyordum niye ağlıyor diye yine kavga çıktı tam eşim değişti demiştim yine annesi ile bebeğime sağdigim sütümü verdiler :( napacam ben boyle

22 Cevaplar

+4 oy
tarafından
İlla konusturuyorsunuz bebeği emzirmeyince kaybetmiş mi olunuyor abartmayın ya amma dramatize ettin
(17,787 puan) tarafından
Canım destek olmak yerine neden bu kadar sert yorum yapıyosun yazıktır belliki başedemiyo
tarafından
Başlığı düzeltmiş sanırım bebeğimi yine kaybettim yazıyordu. Normalde kavga gürültü Lincci bir insan asla değilim ama biberonla mamaya beslemeyi bu kadar öcü görmek rahatsız etti yine de haklisin
(17,787 puan) tarafından
Kuzum kendi bebeğini emzirmek kokusuna alıştırmak istiyo ama görümcesi kendi emziriyo kaynanası eşi herşeye müdahale ediyo ben bu arkadaşa çok üzüldüm bebek anneyle göz teması ne kadar çok kurarsa o kadar mutlu olur ama müdahale ediyolar anlamsız bi şekilde
(2,357 puan) tarafından
Lânet gelsin öyle kaynanaya görümceye
(14,032 puan) tarafından
Canım olay farklı kadının sütü varken emzirmesine izin vermeyip mama veriyorlar kadın buna üzülüyor
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Kuzum olmuyorsa zorlamanın anlamı yok biberonla büyüyen bebekler de var sağ biberonla ver uğraştıkça üzülüp sütünü keseceksin biberon zehir değil ki birsürü anne var sütü gelmeyen mamayla büyüten bence hırplama kendini başındakiler de adam değil zaten iyice mahvolacksın 
+1 oy
(17,787 puan) tarafından
Neden anneliğine müdahale etmelerine izin veriyosun? Vazgeçme demiştim sana alışcak zamanla pes etme lütfen onları uzak tut
tarafından
Kız başındakiler adam değil anladığım kadarıyla arkadaşta onlarla başaçıkacak biri değil
(17,787 puan) tarafından
Ne kadar saçma insanlar ya ne karışıyolarsa anne bebek arasına *** beyinliler
+1 oy
(1,309 puan) tarafından
Ee çocuk açlıktan ağlıyosa mecbur mama vericeksin yani emzir sık sık vazgeçme ama aç kalmasın mamayada devam et
+1 oy
(2,463 puan) tarafından
Avent yenidoğan biberon var. Anne memesi gibi emmeden gelmiyor. Eczacı onu vermiş. Bende arada mama veriyorum mecburen sütüm gelsede şimdilik doyurmuyor, sarılık olmaması için hastanede mama başlattı dr. Ama hemen mama verme önce 20 dk birini 20 dk diğerini tut emsin sonra mama ver dediler bana. Uyarması lazım bebek, sütün gelmesi için. Hurma ye bol su iç ve dinlenik ol. Bebek uyurken uyu mutlaka. Stres yapma
(506 puan) tarafından
Avent biberon aldım canim yine ayni
tarafından
Biberon ne alirsan al yine memeyi birakmaya neden oluyor. Bende lansinoh aldim. 4 aylikken birakti memeyi.
0 oy
(3,830 puan) tarafından
Başlığı düzeltin bence çok korktum posta bakarken 
0 oy
(3,859 puan) tarafından
Yaaa bu nasıl başlık gözünü seveyim yaa bebeğimi kaybettn sandm Allah korusun
(519 puan) tarafından
Valla bende öyle sandım
0 oy
(10,947 puan) tarafından
1. Si ayrı Oturuyorsanız kayınvaliden gönder bacım. 2. Si benim oglanda bir ara emmek istemedi pozisyonu degiştir. Al karanlık loş odaya kimse girmesin kafasının altına hafif tümsek yap yanına yatır oyle emzirmeyi dene. Benşmki oyle yapınca tekrardan tutu. Adamlara bakarsan hemen mama ver diyi veriyorlar 
0 oy
(7,249 puan) tarafından
Sağıp ver en azindan içiyor ama biberonla değil ya şırıngayla ver birde eds diye bir yöntem var onu dene 
0 oy
tarafından
Niye kaybedesin bebeğini emmiyor diye dünyanın sonu değil ki bacım..enmeyen mama ile büyüyen çok bebek var..kaybetm ne demek
0 oy
(692 puan) tarafından
Off aklım gitti Allah aşkına şu başlığı düzelt zaten acı haber almaktan içimiz dert dolu yüreğime indi 
0 oy
(217 puan) tarafından
Ya noluyor emzırmeyınce bıye anne sutunu bu kdar abartıyorsunuz gozunuzu seveyım bıberonda ne var ya, sakın benı emzırememıs ondan sallıyor zannetme 18 aylık kızım hala emzırıyorum da bıberon alsaydı ne olurdu mama ıcseydı ne olurdu 
(2,463 puan) tarafından
Çok doğru. Mama yiyen hiç emmeyen çok insan var. Ama bazısı çok takıyor işte. Sezeryan kötü normal olunması lazım mutlaka mantığında..
tarafından
Bu kızın bebeğini elinden aliyormus gorumcesi emzireyim diye, kızın bebeğiyle arasında bağ olusamayacak öyle giderse, ondan korkuyor.
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Allah aşkına seni ve bebeğini yetkililer koruma altına alsın yeter ben dayanamıyorum artık
0 oy
tarafından

Kaybettim deyince bende Allah korusun ya :(

0 oy
(1,101 puan) tarafından
Niye kaybetmiş olasın ki benim bebeğim aylarca yoğun bakımda yattı ve toplasan 1 ay bile anne sütü almadı mamayla besleniyor aylardır benide toplasan 1 hafta anca emdi sağlıgı yerinde olsun varsın mamayla buyusun yada biberonla buyusun farketmez
0 oy
(449 puan) tarafından
Dünyada binlerce kadın var sütü gelmeyip mama veren. Bu süreci niye kendinize zehir ediyorsunuz aklım almıyor. Bunlar çok normal şeyler. Hadi eşini geçtim acemi baba panik yapıyor peki ya kaynanan.Koca kadın olmuş bunları bilmiyormu.Ailenden kimse yokmu senin yanında olcak canim yanlış anlama ama bu gidişle huzursuz enerjiyle bebegin sağlıklı buyuyemez. 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Emzirmemek bebeği kaybetmek mi abartmayın ya herkes emzirerek mi büyütüyo mama verenler napsın dua et haline şükret üzüntüden ne dediğinizi bilmeden saçmalıyosunuz bazen 
0 oy
(565 puan) tarafından
Ay kız bian bebeğini kaybettin sandım tövbe tövbe 
0 oy
(1,616 puan) tarafından
Yemin ederim yüreğime inecekti yine kaybettim bebeğimi diye anladım çok şükür içerik farklıymış 
0 oy
(152 puan) tarafından
Sen doğurdun sen tasıdın brakda müdahale etmesinler ettirme 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 407 göst.
17 Eylül 2023 Diğer kategorisinde MinnosunAnnesii (970 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 112 göst.
17 Mart 2021 Aile kategorisinde Fatmakbas (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 51 göst.
27 Haziran 2023 Aile kategorisinde Selin demirci (2,103 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 81 göst.

380,042 soru

11,376,463 cevap

34,862 kullanıcı

...