0 oy
732 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
Deliricem yaaa vallaa sokağın başında bı adam var karısı çoluk çocuğu var gelini kızı torunu bilmem neyi geçen bı haber duyuldu köpeğe tecavüz etmiş bilmem ne diye kimse inanmak istemedi dünde duzcenin yerel TV yayınlanmaz mı bu ilk suçu da değilmiş la ne bekliyorlar bu şerefsizi içeri atmak için mahalle de üst üste 2 köpek kayboldu peşine bu olaylar patlak verdi adamın evi parkın karşısı çoluk çocuk oynamaya korkar oldu kendim bile gidesim gelmiyor artık sıfatına tükürüğüm ** herif karısını beceremeyen itler dilsiz hayvanlara yöneliyor üzülüyorum niye mi kızı var daha lise de ilçede duruyoruz herkes tanıyor adamı su tesisatı yapuyor birde ** kızın okulu hayallerk bitti artık evli kızının kayınpederi falan hep kızla sıkıntıya düşmüşler böyle bişey olur mu ya sen kendini değil ailen için yapma ** herif iki akşam öncede gece birileri gelip evinin önünde silah atmış senin ananı karını da biz öyle halledicez gibisinden konuşup şeref.siz evde mi değil mi belli degil yakıp yikicaklar evi de evde olmaz da anasına karısına kızına torununa dalan acıyorum

18 Cevaplar

0 oy
(14,428 puan) tarafından
Onu da itler becerdin inşallah 

Haysiyetsiz
tarafından
Köpeği kaybolan kadının biri akşam çaya geldi kadın diyo yavrum gibiydi o benim 7 senedir bakıyorum kadın nasıl ağlıyor onu bı elime geçireyim vurmazssm beni vurun diyor öyle canı yanmış
(14,428 puan) tarafından
Şeyi kökünden kopasıca
tarafından
Aynen öyle ağzından isesin
-Reklam-
0 oy
(17,924 puan) tarafından
Bizim burdada varmış öyle bi oç artık sokağada çıkılmaz bu devirde böyle köpeklere idam gelsin şeriat gelsin yaaaa
tarafından
Hadım gelsin hadım
(17,924 puan) tarafından
Allah belalarını versin sallandırcan bunları katilleri meydanlarda bak bida yapıyomu beynine sçtıklarım
tarafından
Gösteriş amaçlı asıcaksin
0 oy
(3,399 puan) tarafından
Hangi şehirde? Valla bunları duydukça çocuklarımı nasıl okula göndrcem diorm lanet varlıklar
tarafından
Düzce'de bacım çocukları sokağa salamaz olduk yeminle kızım kaç gündür agliyo park park diye eşim kızıyor gitme nolur nolmaz diye çoluk çocuğu serefsjz gözüne kestirir pi.c bu ne *** yer belli olmaz diyo
(3,399 puan) tarafından
Sadece orda değilki kanı bozuk her yerde var çocklarımızı artk gözümüzün önünden ayırmcz mecbr napalm
tarafından
Çocuğu zaten bı yere götürmüyodum korono illeti var diye şimdi hepten çıkamayız
(3,399 puan) tarafından
Rabbim böylelerini çabuk alsın inş
0 oy
tarafından
Pislikler!! 

İşte böylelerinin o organını kökünden koparacaksın.. 

İçleri, zihniyetleri pisss
tarafından
Vallaha öyle bacim vallaha
0 oy
(7,972 puan) tarafından

Neymiş efendim kadinlar tahrik edici giyindigi için tecavüzler çogalmiş peki bu hayvancagiz ne giymişti tangami??

Allah belasini versin o şerefsizin şeyinden bi hastalik kapar insallah kökten kesip eline verirler
tarafından
Kadında vajina var tahrik ediyor köpek de ne var da neyin tahrikini oluyor ******** oğlu şerefsizler
0 oy
(930 puan) tarafından
Kız az önce Google haberinde gördüm biride ata tecavüz ediyor  kameraya çekmişler 
tarafından
Burdajini de önce çekmişler kanıt olsun diye sonra bı güzel dövmüş çekenler sonrasında jandarma gelmiş almış
(930 puan) tarafından
Allah sonumuzu hayır getirsin
Gelecek çok kötü yavrularımızi Rabbım doğru yoldan ayırmasın
tarafından
Amiiiiin
0 oy
(7,282 puan) tarafından
Kesip köpeklere yedirecen bu ne ya pislik şok oldum okuyunca
tarafından
Haberlerde görüyorduk falan ama yakınımızda olunca gece bile yürüyüş yapmaya gidemiyoruz
(7,282 puan) tarafından
Sonrada var şöyle vay böyle diyoruz basimiza tas yağmadığına şükredek şu dünyanın haline bak
tarafından
Ayhnh
0 oy
(2,207 puan) tarafından
İtttt deme o itler ona değil ki o tecavüz etmiş o hayvanlarin sictigi bokkk olmaz serefsizzzzz namussuuzzz onunda başına tecavüz gelsin inslahhh . Bitane serefsizzz de en az 75 80 yaşında indirmiş pis donunu köpeği bağlamış kemerle bizim burda olmuştu tecavüz ediyo bide diyo ben Bi cahillik ettim lan piccc ne cahilliği*****e sakalından da utanmıyorsun ahlaksız serefsizzz.  Caydırıcı ceza gelmeli yoksa bu soysuzların soyu kesilmez Allah belalarını versin iki cihandada
tarafından
Pedofili bir bu şerefsizler iki ya hadım Gelicek ya idam
tarafından
Evt bnde öyle diyenlere sinir oluyorum mağdur olan köpek ama tecavüz edene köpe.k itt diyolar. Dediğin gibi o pislikler tırnagı bile olamaz ******.ların.
0 oy
(988 puan) tarafından
Ortaokul zamanında sınıf arkadaşım yapmıs kopege duyuldu ama ne oldu bılmıyorum  boylelerıne eziyet etmek mübah
tarafından
Aynen öyle vallaha
0 oy
(7,073 puan) tarafından
Düzcenin neresi canım? 
tarafından
İlçesinde sende mi duzcedesin bacım
(7,073 puan) tarafından
Evet canım o yüzden sordum.
0 oy
tarafından
Bence mahalle toplasin temiz bir sopa ve mahalleden atın bizim mahallede olsa çoktan bacaklarıni kollarını kırmış şehir dışı edilmişti
tarafından
İşte bizimkilerde ilk imza toplayıp gerekli yerlere vericek olmazsa el birliğiyle biseyler yapilcak
0 oy
tarafından
keşke köpek onun şeyini ısırıp koparsaymış çarpılasıca Allah ıslah etsin şerefsiz 
tarafından
Sanırım öldürüp yapıyor bu işi
tarafından
genel eve gitse bundan daha iyi ya soysuz
tarafından
Yya bide öldürüp de mi yapıyomuş. Köpk naisl simdi peki son durumu ne biliyo musunuz
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Çok garip bi memlekette yaşıyoruz. Hapishanelerde kimler yatıyor merak ediyorum. Atın bu sapıkları gebertsinler içerde.. Vallahi yeter bıktık usandık. 
tarafından
Hapishane de yatanların çogunun bir günahı olduğunu zannetmiyorum ki burda adamın biri karısını öldüresiye dövüyor serbest köpeğe tecavüz ediyor serbest içeride kim yatıyor merak etmiyor degilim
0 oy
(3,744 puan) tarafından
Yaa tamam da karısının çocuklarının günahı ne onlardan ne istiyolar o kadar adamlar gitsinler adama desinler ne diceklerse yazık günah yaaa 
tarafından
İşte adamlar kızgın bakalım nolucak sonlari
0 oy
(44,758 puan) tarafından
Seyinden ipe bağlayıp ters çevirip ağaca asacan şeref..sizz kivransin dursun 
tarafından
Vallaha öyle
0 oy
(119,577 puan) tarafından
tuuuu pislik    
0 oy
(4,552 puan) tarafından
Allah boylelerinin belasini versin bizim burda da 50 yasindaki adam 9 yasindaki erkek cocuguna tecavuz etmis cocuk kanamadan yogun bakima alinmis gecen hafta
0 oy
tarafından
İnsanlık kalmadı artık. Başımıza bu afetler boşuna gelmiyo

İlgili sorular

+2 oy
23 cevap 1,444 göst.
4 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 774 göst.
0 oy
11 cevap 562 göst.
10 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Busratt (143 puan) tarafından soruldu