0 oy
772 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Sadece 3 ay ya 17 yaşındaki çocuğa 2 gün tecavüz etmiş hemde  öz yeğeni

imagekimse çıkıpda adaleti savunmasın adalet bunun neresinde   kadını koruyan  gencecik çocuk yıllarca hapis cezası alırken  tecavüzcü amca davul zurnayla karşılanmış  hapishane önünde :angry: gerçekten 3 aylı ya bir genç kızın onuru gururu hayatı 3 aymı  

17 Cevaplar

+5 oy
(27,352 puan) tarafından

Hep diyorum her zaman diyecem bizim devlet devlet değil adam değil insan değil ne vicdan ne merhamet nede Adalet var.....

tarafından
Yok canım ne adaleti  parası olan adam da öldürse serbest kalıyor
(7,791 puan) tarafından
Artı++++
(27,352 puan) tarafından
Valla boşuna devlet diyoruz .
-Reklam-
+1 oy
(673 puan) tarafından
Adaleti saglayacak bi sistem lazim. Sistem kuaracak hükümet lazim.
tarafından
O kadar suçsuz insan varki hapishanelerde  adam eşiyle küçük yaşta  evlenmiş diye hapise atıyorlar neymiş tecavüz  müş  yazık eşleri hüngür hüngür ağlıyor
(673 puan) tarafından
Anne Ile bebegi de aliyorlar iceri. Beklesinler bebek emsin büyüsün ne olacak. Bi insan devletten nasil kacabilir ki o Anne nasil kacsin. Gecen haberde gördüm dogumhane önünde bekliyirlar kadini almak icin. Su pandemide sokaka cikamiyorum ne zor. Bi bebek renkleri insanlari araba sesini bilmeden nasil büyüyecek. Bebegime sarkilar dinletiyorum sesler cikariyorum, cesit cesit oyuncak aliyorum. O cocuklar ne yapacak, Anne suçlu belki ama o cocuk daha melek.
tarafından
Evet anne yanında hapishanede  büyüyor bebekler onların suçu günahı ne
0 oy
tarafından

Malesef adalet yok :(

tarafından
Takım elbise giyene indirim veriyorlar canım bu devirde
0 oy
tarafından
Böyle zamanda yerin dibine girsin boyke adalet diyesim var ş.erefsiz herif 
tarafından
Yok kuzum yok adalet diye birşey yok takım elbise giyene iyi hal indirimi veriyorlar bu devirde
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Onun 3 ay yatacağı olayı bı kız canıyla ödedi bu düşünceyle o kızın yaşadığına hayat mı denir ya el tecavüz etse belki unutulur zor da olsa ama amcası... Rabbim yardımcımız olsun
tarafından
Bide davul zurnayla karşılamışlar  oğullarıysa tecavüze  uğrayan da torunları
(7,791 puan) tarafından
Ama kiz... Tecavüz eden ERKEK ya hani sanki anaları da erkek ibnetorlar ya o kız intihar da eder etmese bile yaşayan bı ölü olacak kalan hayatinda ve bunun cezası 3 ay mı ya bı hamilelik bile 9 ay suruyo ya rabbimm
tarafından
İler de ilişkisini bile etkiler evlenirken bile çok sıkıntı  çeker bizim ülkemiz o kadar namusluki  kızlık  zarı olmayanı baba evine götürüyorlar
(7,791 puan) tarafından
E gelse evlendigim adama anlat hadi sana amcanın tecavüz ettiğini... Geberir gider inşaallah 3 ay içinde de asıl cezayı verir rabbim
tarafından
Amin inşallah  adamım diye dolanıyor ortalıkta  adi ********
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Bir de bu şerefsizi davul zurnayla karşıladılar. O aileye sülaleye ne demeli? Yerin dibine batasıcalar! 
tarafından
Sülalelerini  s..... tövbe  Amin valla insan değiller
0 oy
tarafından
Allah kahretsin hepsinide 7 sulaleyi s.kse ne kudretli erkek derler meziyetsiz itler 
tarafından
Boyle haberleri gördükçe  kan beynime sıçrıyor  ya namus bu oyuncakmı  hani amca baba yarısıydı
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Bu kararlari vereni  allhim islah etsin  gün  yüzü  gostemesin inşallah  bizim ülkede  adalet yok allh belalarını  versin  bu vicdansızların
tarafından
Zaten bir yere kaçmaz diye serbest bırakmışlar ya böyle birşey olurmu  kim bilir ne kadar para yedirdiler hakime savcıya
(5,949 puan) tarafından
Allhim onların  başına  da versin dicem  ama o masumların  sucu yok  allhlarindan  bulsunlar  o pisliği de davul  zurnayla  kutlayan  insanlarında bu pisliği  serbest bırakanlar da için  için acı çeke çeke  yansinlar  inşallah
tarafından
Amin inşallah bu dünyanın  öbür dünyası da var orada parayla da kurtulamayacak
0 oy
tarafından
Allahim evlatlarımızı korusun kötü bi zamana gidiyoruz . Allah öyle insanların belasini versin. Seyleri kopsun insallah 
tarafından
Aynen canım kadın icinde erkek icinde aynı bu kadına gunahta erkeğe sevap diye bisey yok kadın icinde erkek icinde haram seyler yani bence
tarafından
Aynen mesela benim abim le nişanlısı  ayrıldı  kız kendi istedi keşke nevsine  sahip  çıksalarmış
tarafından
Anaa ***** kız kendi kendine yaptı desene bide hamile kalsaymış abin suçlu olurdu
tarafından
Aynen cnm iyiki hamile kalmadı
tarafından
İyi bakalım cnm
0 oy
tarafından
Bence medyaya yansidigi gibi değildir ya olamaz böle bişey 
tarafından
Canım nasıl olacak başka ki kız kendi istemiş olsa gidip şikayet etmez  dna  ile kanıtlanmış  kızın kanı  varmış  mendilde adamında spermleri
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Midem bulandı bende kaç gündür görüyordum bakma fırsatım olmamıştı dün denk geldim biraz araştırdım olay çok iğrenç ne denir bilmiyorum böylelerinin kökü kurusun inşallah
(1,787 puan) tarafından
Yaa insalah başına kötü bişey gelmedi
tarafından
Malesef geldi de benim  kızlık  zarım  bozulmamış rabbim yüzüme gülmüş
(2,332 puan) tarafından
Ay kim yaptı peki sana derya ☹ çok üzüldüm
tarafından
Deşme yaramı kuzum ben unuttum affettim yada boyun eğdim şuan gorüştüğüm biri
(2,332 puan) tarafından
Ay özür dilerim canım. Allah cezasını versin gün yüzü görmesinler inşallah böyleleri
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Çok kötü bir durum adalet artık para paran varsa bu hayatta yaşarsin
tarafından
Para yedirip çıkmıştır  zaten bunlar serbest kalacağına kadir diye bir çocuk vardı onu serbest biraksınlar
(3,167 puan) tarafından
Aynen cnm çok haklısın
0 oy
(1,577 puan) tarafından

Davul zurnayla karşılanmak nedir ya. O şerefsizi adliyeden çıkarken linç etmeleri gerekirken birde düğün alayı gibi karşılama hee. Yazıklar olsun o insanlara. Kalpleri kurusun.

tarafından
Amin amin  insan olan yapmaz ya insan olan yapamaz
0 oy
(2,067 puan) tarafından

Böyle adeletin usutne okuyyaimmm bennnn ..:angry:

tarafından
Adalet olsa bunları sokak ortasında şehir meydanında asarlar
(2,067 puan) tarafından
Aynen vallaa kozz dünya iyi bir yere gitmiyor artik
0 oy
(2,332 puan) tarafından

Adalet in a sı yok ki ülkemizde. Böylelerini şeylerinden asmak lazım :angry: bende dün instagramda gördüm şeref sizin teki kızı işten eve bırakma bahanesiyle alıp marangoz atölyesine götürüp saatlerce tecavüz etmiş, kızın annesi kızı arıyo bu pis likte telefonu açıp kızına tecavüz ediyorum diyo. Gül gibi kız artık nasıl intihar etmeye çalışıyorsa %90 engelli kalıyo. Çok üzüldüm 

tarafından
İnsanliktan nasibini almamış********z yazık olan kıza olmuş
0 oy
(1,431 puan) tarafından
Çok merak ediyorum bu tecavüze uğrayan kadın veya kızlardan biri o hakimin veya savcının kızı karısı olsa böyle yapacaklar mı ? Yoksa namus damarları mı kabarabacak ? 
tarafından
Kedi kızları olsa mühebbet verir içerde de şişletirler
(1,431 puan) tarafından
İşte bunun için Türkiye de adalet yookkkk kardeşim yookkk !!!!
0 oy
(1,475 puan) tarafından
Şimdi söyleyeceğim biraz ağır olacak ama böyle a dillerin şerefsizlerin o yerini kesip ağzına vereceğim ve Ceza da sana verir devlet adam yerine koyar böylelerini
tarafından
Suçsuz olanlar içerde zaten kuzum
(1,475 puan) tarafından
Devlet kanun artı Millet hepsi birbirinden çok zıt bir durum yaşıyor devlet milletine sahip çıkacak Millet de devletine sahip çıkacak ama bizim Türkiye'mizde böyle bir durum yok Ne yazık ki dediğin gibi suçsuzlar içeride suçlular dışarıda yapanlar utanmıyor ama toprağın altında Allah da onlara soru sorarken o toprak onları sıkarken tüm kemiklerini kırarken Rabbim de onları açimicak
tarafından
Olan kadınlarımıza oluyor malesef
(1,475 puan) tarafından
Yapacak bir şey yok elimizden bir şey gelmiyor Ne yazık ki sadece seyredip öfkeleniyor Uz Keşke kız bize ceza vermeseler de biz bunları malar topunu kuruturuz ya kadın olarak bütün Öfkem alırım onlardan devlet bana dese ki sana ceza vermiyorum istediğini yap Vallahi ben bunu tek tek gözümü kırpmadan şeylerini Keser atarım

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 731 göst.
9 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
23 cevap 1,442 göst.
4 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 560 göst.
10 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Busratt (143 puan) tarafından soruldu
+1 oy
25 cevap 668 göst.