0 oy
156 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (875 puan) tarafından
Bebeğim 11 aylık yarım saat oturuyor sıkılıyor hemen kendini geriye atıyor oturmak istemiyor ya yere uzandıracam ya da yürütecem adım atmayı öğrendi hep yürümek istiyor ama oturmayı hiç sevmiyor nasıl alıştırabilirim oturakta aldım yok sıkılıyor istemiyor atıyor hemen kendini geriye önüne oyuncak koyuyorum oynuyor sonra sıkılıyor ne yapacam nasıl aşacam bunu ya oturturken mutlaka arkasında olmam lazım bi anda sıkılıp kendini geriye atıyor

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Asla 10 dk otursa şükür edecem sürekli yaramazlık peşinde 
(875 puan) tarafından
Yaa gerçekten mi ben çok üzülüyorum oturmuyor diye istiyor ki ya bırakayım sürünerek evi gezsin ya da yürüteyim öyle evi gezsin
tarafından
Kız üzülme şuan merak dönemleri birde enerjiyi evin içinde atamiyorlar ondan sürekli oturmak istemiyorlar
(875 puan) tarafından
Valla çok için rahatladı ya doktora soracaktım niye sıkılıyor oturmayı sevmiyor diye o derece takmıştım artık
-Reklam-
0 oy
(1,315 puan) tarafından
Kızım oturmak ve yatmaktan çok kaldır beni ayakta durcam duruyor veya al beni kucağa diyor. 9 aylık kendisi. Oturuyor ama sıkılıyor. 
(875 puan) tarafından
Benimki de sıkılıyor çok üzülüyorum bu duruna
(1,315 puan) tarafından
Ben sürekli bir aktive yapıyorum netten bulup. Tek basina ztn durmuyor hemen agliyie
0 oy
tarafından
Hangi bebek in dakika oturuyor Allah aşkına hepsi bişey karıştırma peşinde:-D
(875 puan) tarafından
Ya ne bileyim valla içim rahatladı yorumları okuyunca çok üzülüyordum oturmayınca
0 oy
tarafından
Benim oğlumda 11 aylık aynı anlattığınız gibi sıralıyor kendi kendine odalara gidiyor tutunarak bir saniye yerinde durmuyor 
(875 puan) tarafından
Evett ya valla yorumlar içimi rahatlattı ya
0 oy
tarafından

2 dakika oturmak nedir bilmez inanki canım hep koşturuyor emekliyor bir yerleri karıştırma peşinde benim cadı :D

(875 puan) tarafından
Benim emeklemiyor sürünüyor ama gidiyor çekmeceleri açıp kapatıyor ama hiç oturmayı sevmiyor
0 oy
(3,505 puan) tarafından
Benim kızda aynı biraz oyun oynuyo sonra hemen kendini yere atiyo sürünmeye basliyo o yüzden arkasına mutlaka yastık koyarım ben 
(875 puan) tarafından
Kaç aylık canım seninki
(3,505 puan) tarafından
9. Ayını bitirdik
0 oy
(119,497 puan) tarafından
arkadasim eline veriyo tlf u tum gun oturuyo
(875 puan) tarafından
Yok ben sadece yemek yedirirken izletiyorum o da 3 4 dakika sürünüyor başka zaman asla vermem
0 oy
tarafından
Yatıp kalkıp şükret valla,keşke benimki de yarım saat otursa :) sürekli gezmek istiyor,kendi gezdiği yetmiyor elimden tutup beni de gezdiriyor
(875 puan) tarafından
Ya valla yorumlar o kadar rahatlattı ki beni bir de çevre baskısı da vardı niye oturmayı sevmiyor bilmem ne diyorlardı
tarafından
Ayy aşkım sende yeni bir şey öğrensen onu mu yapmak istersin,yoksa oturmak mı?boşver herkes konuşur:)
0 oy
(682 puan) tarafından
Daha anne karnında oturur pozisyonda duruyor bizim beyfendi doğduktan sonra oturmayı sever mi bilmiyorum Rabbim yardımcınız olsun 
(875 puan) tarafından
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım
0 oy
(14,428 puan) tarafından

Kız yarım saat ben bile oturmam oturduğum yerde :D

(875 puan) tarafından
Ya öyle değil oturuyor ya sıkılıyor hemen kendini yere atıyor

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 57 göst.
0 oy
5 cevap 148 göst.