0 oy
56 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,382 puan) tarafından

Kızım 22 aylık. Kakası çişi gelince söylüyor çömelip yapıyor vs diye hem gözü alışsın bilsin hem çiş kaka dediği zaman isterse oturturum diyerek klozet adaptörü aldım.

Tam anlamıyla eğitimi 2 yaş dolunca veririm diye düşünüyorum. Bezle oturuyor hoşuna da gitti. Bezini de çıkaralım mı dedim ben üstümdekiyi çıkarıp öyle oturuyorum dedim:) ama korktu galiba. Tam çıkartırken istemedi ben de zorlamadım. Külot bez kullandığı için bacaklarını sıkıyor indirince belki o da etkilemiştir bilmiyorum.
Şimdi düşünüyorum inşallah eğitime başlayınca da böyle korkmaz. Ama o zaman alıştırma külodu kullanırız heralde. Hep böyle sürmez değil mi?
Bir de bizim klozetin üstünde onun adaptörü duruyor. O oturduktan sonra sıra bende ben de tuvaletimi yapmak istiyorum adaptörü kaldırsam ağlıyor, kaldırmasam direkt ona otursam yine ağlıyor:D:blink: Niye böyle yapıyor acaba ya? Bi rahat yapamıyorum artık(:
Bu arada biz hep beraber tuvalete gittik. Ben işimi hallederken o sağı solu karıştırırdı.

1 cevap

0 oy
(3,384 puan) tarafından
Daha demin kakalı şort yıkadım:) yaptıktan sonra anne ciş dio bezi takmamayı düşünüom sabredebilirsem:) bacakları lastikli şortlar iyi oluo tavsiye ederim salondaki halıyı dün sildm kaldrcam bakalm nasl olck 2   3 gün oldu başlayalı
(2,382 puan) tarafından
Bi kaç kere dona yere yapıp sonra bu işlerin böyle yürümediğini anlıyorlar diyorlar:D İnşallah uzun sürmez:)
(3,384 puan) tarafından
İnş anlarlar bende çok sabırlı değilm ama iste mecbr bez rahatsz ediodu çekiştriodu bezi çıkarmaya çalışıodu hadi hayrlsı bakalm:)
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 156 göst.
10 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde &Minikpanda& (875 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 380 göst.
1 Nisan 2023 Aile kategorisinde sweetlady (610 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 1,119 göst.
30 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Sabah Güneşim (360 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 208 göst.
1 Ekim 2021 Diğer kategorisinde ❤ELOŞ❤ELOŞ❤ (1,424 puan) tarafından soruldu

379,039 soru

11,345,310 cevap

34,809 kullanıcı