0 oy
1,511 göst.
Aile kategorisinde (2,529 puan) tarafından
Eşimin arkadasinin karısı. 4 aydır falan tanışıyoruz. Seviyorum da kendisini. Bana geldiği 5 oldu. Ama kendsii hiç davet etmiyor beni. Mesela eşlerimiz beraber bişey yaparlar dışarı çıkarlar işte kızımdan için umayi sevmeye gelicem der gelir. Dışarı çıkar kahve içmeye gelir vs vs. Gelsin geldiğine bişey demiyorum misaifiri de ağırlamayida çok severim. Ama mesela bugün eşlerimiz yine dışarı çıktı arkadasimla da konuşuyorduk hiç gel falan demedi benden bekliyor hep evdeyiz falan diyo o da. Ama benim de 6 aylık kızım var yani her geldiğinde illaki çayın yanına biseyler koyuluyor veya ev supurme vs. Yapıyorum. Gocunmuyorum asla ama benim küçük bebeğim varken gelicem edicem deyip kendi hiç davet etmiyor ne bileyim çok takıldım ya. Ben öyle ben geliyorum da diyemem onun gibi. Davet edilmeden gitmem yani. Az önce konuşurken dedim biz yine evdeyiz hep TV falan dedim aynen kuzu yazmış. Ne bileyim bı tuhaf geldi yani ben hep cagirsam hep gelicek ama kendisi hiç beni cagirmiyor

41 Cevaplar

+1 oy
(7,972 puan) tarafından
Nabzini ölçmek için deki bende temizligin icindeyim yoksa bize delirdin de seninde çok özledim ayy nasil yapsakki yaa sen musaitmisin de
-Reklam-
0 oy
(18,347 puan) tarafından
Belliki hizmet edilmesini seven biri hiç sevmediim tipler
(2,529 puan) tarafından
Ama benim de küçük bebeğim var bir yandan onunla ilgilenip bir yandan hizmet ediyorum yani bende evde sıkılıyorum bende farklı yerler görmek istiyorum ne bileyim yaptığı değişik geliyor bana
(18,347 puan) tarafından
Ona diyorum zaten kuzum rahata alışık belliki ayıp ama yaptığı
0 oy
(159 puan) tarafından
Ben olsam bir çay koy sana gelecek derim o yaparsa bende yaparım adamına gir muamele yani :))
(2,529 puan) tarafından
Ne bileyim gönülsüz kabul eder yiyip içiyoruz sonuçta gönülsüz olması kötü olur canım
0 oy
(597 puan) tarafından
Bende vardi bi tane öyle somra koptu kendi kesti iletişimi
(2,529 puan) tarafından
Seviyorum kendisini iyi anlaşırız ama ne bileyim hep bana gelmek isteyip hiç davet etmemesi garibime gidiyor
0 oy
(120,299 puan) tarafından
habersiz git kubis
(2,529 puan) tarafından
Yok kız sjssjs habersiz gidemem de ne bileyim bende davet bekliyorum yani sonuçta çalışmıyor etmiyor evde duruyor öyle
0 oy
tarafından
Haklısın öyle insanlardan nefret ederim hazıra konmayı seviyor arkadaş anlayışlı olması lazımdı 
(2,529 puan) tarafından
Seve seve yapıyorim ben canım misafiri hazırlanmayi falan çok severim ama bir yerden sonra bende bekliyorum artık yani
0 oy
(5,239 puan) tarafından
O ne biçim arkadas teyzemi anlattın sanki annemle aynı apartmandalar karşı karşıya daireleri hep o gelir anneme annemi çağırmaz cok sinir oluruz 

(2,529 puan) tarafından
Benimde tuhafıma gidiyor hani çalışıyor falan olsa tamam yoruluyor derim de calışmıyor ki evde hep
(5,239 puan) tarafından
Valla hic sevmem sende uzak dur bi kerede kendi çağırsın
0 oy
(1,736 puan) tarafından
O nasıl yapıyorsa sende öyle yap canım
(2,529 puan) tarafından
Gönülsüz gel der diye demiyorum canım
(1,736 puan) tarafından
Eğer öyle birşey yaparsa sende ona göre notunu verirsin bundan sonra  canim
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Sende 1 defalık dene bakalim.onun gibi yap canım 
(2,529 puan) tarafından
Gönülsüz falan gel der diye istemiyorim canım
(3,950 puan) tarafından
Gönülsüz gel derse de sonradan ara biri gelcekti de veya bi isim çıktı de
0 oy
tarafından
Bosver uğraşma misagir gelince bi o gelmeden temizlik ywpiyon bi o gittikten sonrw
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Bir iki müsait değilim de dışardaym de uydur yani hep hizmet seviyo anlaşılan
0 oy
(1,361 puan) tarafından
Öyle ise mesafe koy derim. Seni kullanıyor resmen. Ya da o sana geliyorum demeden sen ona de geliyorum. Çok sıkıldım ev de falan de. Aynısıni sen de ona yap. 
0 oy
(10,038 puan) tarafından
Ben olsam kafa yormam görüşmem net. Böyleleri insan kullanmayı seviyor 
0 oy
tarafından
Biz bazı şeyleri söylemekden çekindiğimizde, karşı taraf anlamıyor diyor. Sen gelecem de bakalım ne yapıyor. 

Belki onun evi mobilyası seninki kadar kaliteli değildir utanıyordur?
(2,529 puan) tarafından
5 aylık evliler fotoğraflarını gördüm sıfır herşey canım yeni evliler
tarafından
Benim babamdan , annemden hatta abimdende kırılma noktam oldu. Ama çok özler ararım sık sık.Ailem sonuçta.
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Vallahi canım senin hayatın senin kararın ama bir kere ben derim müsaitsen bugün sana gelmeyi düşünüyorum karşımda gördüğüm tavır uslup hareket neyse bundan sonra yolumu ona göre çizerim sonuçta biz bu dünyaya kimseye hizmet etmek için gelmedik arkadaşlıklar dostluklar karşılıklı birbirine gidip gelerek karşılıklı bir  saygı sevgi duyularak olan bir şey
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Çağırma bir daha konuşma arasında sana geleceğim derse gelsin,sonraki konuşmanızda da sen,geliyorum dersin 
0 oy
(1,080 puan) tarafından
Bir günde size geliriz yaparız falan dersin şaka ile karışık
0 oy
tarafından
Ben olsam bir daha çağırmam öyle insanları hiç sevmem 
0 oy
(8,004 puan) tarafından
Ayyy oylelerini de hic sevmemm konuşma daha iyi
0 oy
tarafından

Aynısından bende de var habıre gorusuruz bıseyler ister cocugumun kuculmuslerı ıcın yazar sureklı agzında bana da gel beıgun kahve ıcerız der :D ama ogun gelmedı daha

tarafından
Senin gittiğini bilmiyordum sonradan burda post açtılar öğrendim çok üzülmüştüm yaa ☺
tarafından
Aaaa ne dıye post acmıslardr hıc haberım yok canımsınn ♥️
tarafından
Yaa biri yazmıştı gegebz diye bir arkadaş vardı nerde görünmüyor diye ordan bende öğrenmiştim canim ☺❤
tarafından
Aaa ay oda sagolsunnn kımse kalmamıs yıne ama :(
tarafından
Evet gitti bir kaç kişi yine ☹

İlgili sorular

+1 oy
17 cevap 229 göst.
1 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,481 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 363 göst.
+1 oy
7 cevap 190 göst.