0 oy
827 göst.
Aile kategorisinde (866 puan) tarafından
Ah ahh şu eltiker  yokmu hepsimi aynı, 1 eltim var ne slm veriyor ne konuşuyor bugun eşim kaynanam larda çaya gidelim dedi iftardan snra gittik eltimde kaynanamla kalıyor burada yeğeni, kayın oederm ölünce 3 aydır beraber kalıyorlar normalde evi ayrı Allahım Bi slm bile vermex mi ya daracık tayt ı giymiş ergenler gbi daracık Bi penye ya senin kaynın  eltin gelmiş azıcık edep ya tamam giyimi bni ilgilendirmiyor ama göze batıyor napım, ne konuşuyor ne slm verme hiç yok bnde konuşmuyorm napıyon bile demedim çayımı içip kalktım ama sinirlerniyorm ya bukadarda, kovid olduk Bi geçmiş olsn bile demez mi insan 

23 Cevaplar

0 oy
(16,127 puan) tarafından
Ne giyerse giysin bence de seni ilgilendirmez. Ayrıca sende bir eltisin. Belki de bu yüzden senle mesafelidir. Sen onun hakkında nasıl böyle şeyler düşünüyorsan belki o da senin hakkında bisiler düşünüyordur ve mesafeli davranıyordur 
-Reklam-
0 oy
(1,448 puan) tarafından
Kıskançlık sezdim sankiiiii
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Bence çok abartmışsınız size sevmek konuşmak zorunda değil ki keza siz de eltisiniz bakalım o sizi seviyor mu tavırlarınız hoşuna gidiyor mu giyime gelince öyle görüp öyle büyüdüyse kaynım eltim geldi farklı giyineyim demez çünkü kıyafetinden rahatsız olmaz ayrıca rahatsız olacak kişi varsa o da eşi olmalı o da razı ki giyinmiş. Siz de boş yere eltiniz için sinirlenip üzülmeyin eşinizle.mutlu olmaya bakın.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 126 göst.
1 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Mlssaaa (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 311 göst.
1 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Glstanbeste (261 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 190 göst.
31 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Mevah (1,506 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 620 göst.