0 oy
826 göst.
Aile kategorisinde (866 puan) tarafından
Ah ahh şu eltiker  yokmu hepsimi aynı, 1 eltim var ne slm veriyor ne konuşuyor bugun eşim kaynanam larda çaya gidelim dedi iftardan snra gittik eltimde kaynanamla kalıyor burada yeğeni, kayın oederm ölünce 3 aydır beraber kalıyorlar normalde evi ayrı Allahım Bi slm bile vermex mi ya daracık tayt ı giymiş ergenler gbi daracık Bi penye ya senin kaynın  eltin gelmiş azıcık edep ya tamam giyimi bni ilgilendirmiyor ama göze batıyor napım, ne konuşuyor ne slm verme hiç yok bnde konuşmuyorm napıyon bile demedim çayımı içip kalktım ama sinirlerniyorm ya bukadarda, kovid olduk Bi geçmiş olsn bile demez mi insan 

23 Cevaplar

+7 oy
(13 puan) tarafından
Giyimi bence seni ilgilendirmez Dar giyince rahat ediyodur ben gibi illa herkes bol giycek diye bişey yok seni belki samimi bulmuyodur içine kapanık tır fazla samimi olmak istemiyordur illa eltin diye senle yakın olcak diye bişey de yok
tarafından
Benide giyimin le ayiran eltim olsa bende yüz vermem
(13 puan) tarafından
Bende öyle umursamam bile ne hali varsa görsün benden uzak olsun da öyle giyimime karışıyo sa bide evdeyken
-Reklam-
+2 oy
(449 puan) tarafından
Tayt giyince edepsizmi olunuyor çok saçma yerden vuruyorsun sadece ergenlermi tayt giyiyor. Ahh ahh bu eltiler yokmu diyeceğine bence özelestiri yap sen ne kadar iyi Bi eltisin acaba..
+1 oy
(1,156 puan) tarafından
Canım giyiminden sanane ağır olcak ama gerçekten sanane. Eşi var onun kendi özgür iradesi var. Kayni geliyorsa kayin gözüyle baksın zaten ters bişey anlamaz bence sen abartmissin
(240 puan) tarafından
++++++bncede
+1 oy
tarafından
Hepsi mi aynınin içine kendini de kat bence,Cat kapi gittmisseniz kadın ne yapsın sizin için ayrıca giyinsin mı.kendi evi değil mi istedigi gibi giyinir.
0 oy
(1,105 puan) tarafından
Niye bu kadar sitem ... Herkes kendine yakışanı yapar
(866 puan) tarafından
Bunu ben yapsam kaynanam etmediğini bırakmazdı ondn
0 oy
tarafından
Hoşgeldin demedimi
(3,730 puan) tarafından
Aynen bunu soracaktım
0 oy
tarafından
Ya sen niye gidiyorsun kiii kadın evinde rahat rahat giyiniyor çaya kaynanayi cagirsaydn bence sen eltilik yapıyorsun madem konuşmuyor sende gitme 
0 oy
tarafından
Ne giyerse giysin. Ben tesettürlüyum o kdr takilmam ne giydiğine. Özellikle eltimle kaybının yanında mi dikkat edicem. Ev hali yani gayet doğal bence. 
0 oy
(7,376 puan) tarafından
5 elti 6 görümce var bende valla hiç birini de takmıyor ne yaparlarsa yapsınlar eşim beni seviyor ezdirmiyor ben halimden memnunum mesafeliyim gitmiyor da en iyisi bu kız hiç takma ne yaparsa yapsın 
0 oy
tarafından
Genel kural her yerde herkeste tutar takmayanı takmayacaksın kafa rahat oh mis 
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Ortada çok da dert edilecek bısey yok. Benim de bir eltim var hiç sevmem muhatab olmam pek. Bu eltim diğer eltimle beraber oturuyorlar şuan mecburi Bi durumdan ötürü onlara gittiğim zmn nasılsın demem giderken de herkese hoşçakal derim ona demem mesela Bn demedığm için o da bana hoşgeldin demez :) canıma minnet 
0 oy
(13,134 puan) tarafından
Evli barklı koskoca kadın nerde ne giyeceğini biliyordur bence kılığı  kıyafeti ile ilgili düşüncen yüz ifadene tavrına da yansidiysa selam vermemiş olması normal 
0 oy
(119,343 puan) tarafından
giyimi olgilendirmiyosa keske posta eklemeseydin bide sonucta orda yasiyomus istedigi tarz giyinir
0 oy
(331 puan) tarafından

Daracık taytı ergenler mi giyiyor :D

Bnce sende de braz takıntı var 

Demek ki mesafeli olmak istiyor gayet doğal :D

0 oy
(331 puan) tarafından

Kız bide eltğn de bırdaysa senin bu yazdıklarını girip okuyorsa 

:D

0 oy
(11,217 puan) tarafından
ay kiz bu gorgusuz yol yordam bilmezden 2 tanede bende var. biri arap digeri isvecli. 6 yildir evliyim. insancil sosyal bir iletisim gormedim bunlarda. Allah boyle cahil cuheylayla akraba etmessin zor illa ki denk geliosun ve sacmaliklarini hazmedemiosun.
0 oy
(316 puan) tarafından

Başlığı cevaplıyorum eltin bence birşey yapmamış gayet ev ortamında size çay ikram etmiş, 

Şimdi bende sana soruyorum sen sen elitinin halini hatrını sordun mu neden moralin bozuk ,canını sıkan bişey mi var dedin mi yoksa baş köşeye geçip misafir gibi hizmet mi bekledin yada şöyle sorayım sen kayınvalidenle otursan diğer eltinde çat  kapı gelse sen yollarına Gül mü dökerdin ? Emin ol sende yanısını yapardın ki kız bişey de yapmamış ,belki siz gitmeden önce eşi yada kaynanası ile tartıştı belki başka bi sorunu ,sıkıntısı var yani onun hayatında bi tek siz yoksunuz ki ,  insanları eleştirmeden önce bi empati kurun yani buraya post açıcam diye bazı şeyleri abartmayın ...
0 oy
(2,259 puan) tarafından
Bence sorun onda değil sende kıskançlık yapıyorsun tayt giymisse ne olmuş edeple ne alakası var ki ??
0 oy
tarafından
3 aydır onlar beraber kalıyor diye tripli olmasın canım 
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Neden o değilde ben duryorum.burda tribine girmistir

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 126 göst.
1 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Mlssaaa (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 307 göst.