0 oy
206 göst.
Diğer kategorisinde (1,068 puan) tarafından
İyi geceler kızlar 30 haftalık hamileyim artık çantamı hazırlamaya başladım yavaş yavaş ama depend konusunda kararsız kaldım 158 boy şuan 72 kiloyum beden konusunda kararsız kaldım tredyolda yorumlara baktım kimi kendi bedenini almış uyumlu oldu diyor kimilerine 1 beden büyük alın diyolar sezeryan olma ihtimalinide göz önünde tutarak hangi bedeni almalıyım M mi L mi

13 Cevaplar

0 oy
(3,451 puan) tarafından
L beden almalısın
(1,068 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
-Reklam-
0 oy
(5,904 puan) tarafından
Ben 70 kilo ile doğuma girdim m beden çok rahat oldu.. Zaten hastanede 2 tane kullandım okadar.. 
(1,068 puan) tarafından
70 kilo var 70 kilo var benim boyum kısa canım o yüzden tereddütdeyim acaba olurmu diye
(2,746 puan) tarafından
2 paket bitiren ben
(5,904 puan) tarafından
Valla ben 155im. Herkesin kanama oranı farklı herhalde :) benim ilk günden sonra yoğun kanamam olmadı ilk günde yoğun dediğim işte 2 tane kullandım sadece :) sonra pedden devam
(2,746 puan) tarafından
Kız benimde normaldi kanamam. Ama çok rahat geldi bana. Birde dikişlerim vardı ya. İç çamaşırı dikişlere değiyor. Depend büyük yumuşak ve lastikli değmiyordu. Çok rahattı
(1,068 puan) tarafından
Anladım canım teşekkür ederim sağolasınız
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Kız ne gerek var bebek bezinin yanlarını kes tak.mis :) hemşireler bile yapıp öle giydirdi bana :D
(1,068 puan) tarafından
Kaymıyormu çamaşırın içinde sezaryen olma ihtimalimde var birde bebekle ilgilenmek falan aklım alt tarafta kalmasın istiyorum sürekli
(6,859 puan) tarafından
Yok cnm kaymiyo bnde sezeryan oldm bide gece Bedi koydum ama çok kanama olmadı bnde bı bez yetti ve yunusacikti rahat ettim. İlk bbegin ölü doğum idi çok kanamam oldu normaldi dogumdu bebek bezi bı kere koydm sabah ped takmistjm
(1,068 puan) tarafından
Allah sabır versin canım başın sağolsun bende doğuma günler kala bir bebek kaybettim çok üzüldüm senin adına rabbim sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin
(6,859 puan) tarafından
Amin cnm sagolasn sagsalim kucağına sende alırsın inşallah ❤️
0 oy
tarafından
Bende 72 kilo ile doğuma girdim L beden almıştım aşırı rahat olmuştu canım 
(1,068 puan) tarafından
Bende rahat olur aklım kalmaz sürekli tuvalete gitme ihtiyacı duymam diye düşünüyorum L alayım  en iyisi teşekkür ederim canım
0 oy
(119,499 puan) tarafından
L al sen hayatim
(1,068 puan) tarafından
Tamam canım öyle yapayım
0 oy
tarafından
Hastanede hasta bezi veriyolar ben ped goturdum kanama durumuna gore depend alirim dedim ama oyle yogun bi kanamam olmadigi icin pedle yetindim bence sen de durumuna gore al alirsan da l olur sanirim
(1,068 puan) tarafından
Hasta bezini doğumdan sonra bir kerelik veriyorlar canım sonrası sana ait bizim burada L almaya karar verdim teşekkür ederim
0 oy
(1,944 puan) tarafından
L al bence doğum yapanlara genelde l oluyor. Eğer sezaryen olacaksan çok gerekli değil bence fazla kanama olmuyor ama hastanede gecelik altına kolay pijamayla zor oluyor
(1,068 puan) tarafından
Sezaryen olup olmayacağım belli değil tam olarak gidişata göre karar verecek doktor pijama altına zor derken pijama giyeceğim ben
(1,944 puan) tarafından
Pijama cikar giyin zor oluyor yada bana zor geldi. Ben hastanede gecelik giyindim o zaman kolaydı direk çikar yenisini giy kilot gibi daha kolay oluyor
(1,068 puan) tarafından
Anladım canım sağolasın teşekkür ederim
0 oy
(2,746 puan) tarafından
L al gitsin lastikli zaten 
(1,068 puan) tarafından
Öyle yapayım canım teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Canım boyum 1.55 doguma 85 kilo girdim L Beden cok rahat  oldu bana
(1,068 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim
0 oy
(1,076 puan) tarafından
1,65 boy 84 kilo doğuma girdim on kilo gitti sezaryen oldum L beden aldım esnej oluyor canm sıkmıyor öyle rahat yani
(1,068 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım l alayım bende
0 oy
(1,569 puan) tarafından
L al bende 72 ydim m dar oldu
(1,068 puan) tarafından
Tamam canım l almaya karar verdim teşekkür ederim
0 oy
(1,504 puan) tarafından
68 kiloydum L aldim gaywt rahat ettim. Dar geleceğini dusunmuyirum ama lastik kismina makas atarsintam kesmeden genişler 
(1,068 puan) tarafından
L almaya karar verdim canım teşekkür ederim
0 oy
(1,662 puan) tarafından
Dar olmasından bol olması daha iyidir bence L al 
(1,068 puan) tarafından
Öyle yapmaya karar verdim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 82 göst.
12 Şubat 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Butterffly- (568 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 62 göst.
14 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Tubaa355 (749 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 145 göst.
14 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Tubaa355 (749 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 290 göst.
10 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Pamuk prenses (810 puan) tarafından soruldu

381,231 soru

11,413,228 cevap

34,957 kullanıcı