0 oy
197 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar doğum yaklaşınca fln nişan gelir diyolar da bende tuvalete gittim biraz önce sancım oluyodu baya böyle değişik yapış yapış bişey geldi ama kanlı değidi rengi koyu sarı baya da çok geldi nişan olabilir mi

8 Cevaplar

0 oy
(14,428 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Allah bir solukta kurtarsın bacım
tarafından
Amin canım benim çok sağol inşallah öyle olur ♥️
-Reklam-
0 oy
(1,159 puan) tarafından
Olabilir kuzum kimisine oyle geliyor
tarafından
Anladım canım sağol teşekkür ederim
(1,159 puan) tarafından
Rabbim sağlıkla kavuşmayı nasip etsin insAllah
tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
(1,073 puan) tarafından
Evet canım nişan yapış yapış koyu kıvamlı oluyor rengi değişiyor..

Benimki açık kahverengi gibiydi.
tarafından
Akıntı zannettim ama baya çok gelince şaşırdım çekip atıyım dedim ama insanların midesini bulandirmak istemedim canım
(1,073 puan) tarafından
Yok canım kendi adıma midem bulanmaz
Kaç haftalık bebiş
tarafından
Normalde 39+2 ama usg 38+2 gösteriyor dedi doktor
(1,073 puan) tarafından
Bitmiş Allah'ın izniyle
Hayırlısıyla sağlıcakla sağ Salim kucağına alırsın inşallah
tarafından
Aminn canım inşallah sağolasın
0 oy
tarafından
Benim erken doğum riskim vardı 30.haftada alttan muayene sonrası bir kanlı leke geldi muayene bağladım 37.haftanin sonunda da bahsettiğin tarzda akintim geldi gündüzüne gittiğimde 3cm açılma vardı çocuk ters olduğu için sezeryan oldum o ayrı konu diyeceğim olabilir ağrılarını takip et canim
tarafından
Takip ediyorum canım geceden beri hafif hafif sancım oluyodu bugün daha da artışa geçti oda yürüyüş yaptım merdiven çıktım diye oldu herhalde sonra da dediğim gibi nişan mi diye merak ettim sağol cevabın için
0 oy
(87 puan) tarafından
Benimki beyaz yapış yapış sümuksü birşeydi kokusuz . Muhtemelen nisandır benim parça parça geldi üç gün önce uyandım gelmişti biraz sobra doğumumun olacağı gün sabah uyandım yine gelmiş bu biraz daha fazlaydı.  Akşam sekiz bucuktada suyum geldi
tarafından
Geldikten ne kadar süre sonra doğum yaptın canım veya yaptın mı
(87 puan) tarafından
Nişan sabah 10 gibi geldi kahvaltı yaptık 2 gibi doktor kontrolüm vardi gittim nts de sancım çıktı doktorum dört defa çektirdi bir bende bir bebekte sorun çıktı.  Normal çıkana kadar göndermem dedi.  Ben icerideyken de eşime bu gece gelebilir bebek demiş.  Nts normal çıkınca eve geldik evi temizleyip yemek yedik eşim akşam sekizde işe gitti . Benim sekiz buçukta suyum geldi.  Dokuzda hastaneye gittim . Yatışım yapıldı 9 - 12  arasi sancim normaldi merdiven inip ciktim yürüyüş yaptım.  12 -03  arası dayanilmaz sancı çektim.  03:15  de acilmam 8 cm olmuştu ebe bakti bebek geliyor dogumhaneye gidiyoruz hemen doktoru aradım geliyor dedi  03:30 da oğlum doğdu.  Ben 37+2 de doğurdum seninde gunlerin gelmiş tetikte ol canım
tarafından
Öyle yapıyorum canım ilk doğum da 24 saat sancı çektim öldüm resmen yani açılmam olmuyodu doktorlar almadı zorla normal doğum yaptırdılar bunda kolay olur inşallah çok korkutuyor beni doğum
(87 puan) tarafından
Merdiven çok iyi canim ben yürüyüş yapıyodum hemşire gelip merdiven in çık o daha iyi gelir acilmanda olur dedi . Ben eşimin desteğiyle merdiven inip çıktım.  Açılma olmuyorsa senide bebegide riske atmalari yanlış.  Rabbim hayırlı kolay bir doğum nasip eder inşallah
tarafından
Amin canım inşallah teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Nişan bence canim benimde oyle olmustu haydi hayırlısı canimm
tarafından
Amin canım inşallah zaten 39+2 şuan ama doktor usg ye göre 38+2 dedi bakalım ne zman gelecek bebişim sağlıkla gelsin de ama çok korkuyorum ilk doğumum çok zor geçti bunda kolay olur inşallah
0 oy
(119 puan) tarafından
Aynısı bende geldi benim nişanım geldi ama bi türlü doğum olmadı 41.haftada sezeryanla doğum yaptım . İnş Allah sağ salim alırsın kucağına :)
tarafından
Benim de ilk doğum da hastaneye gittim 2 cm açılma vardı nişanım o zman kanlı şekilde geldi açılma olmadı diye dogurmam mümkün olmadı 39+2 de suni vere vere zorla doğum yaptırdılar halbuki kendi sancım da vardı bazı hastaneler ve doktorlar çok sinir bozucu teşekkür ederim sağol canım
0 oy
(2,259 puan) tarafından
Valla bende nişan değil direk suyum geldi o yüzden bilemicem canım. Rabbim sağ salim bebeginle kavusmani nasip etsin bir avazda kurtul inşallah 
tarafından
Amin canım çok sağol inşallah öyle olur

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 76 göst.
30 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 81 göst.
13 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Havvanur1 (887 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 93 göst.
5 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 357 göst.

379,853 soru

11,370,541 cevap

34,854 kullanıcı

...