0 oy
469 göst.
Diğer kategorisinde (1,011 puan) tarafından
2 yaşındaki oğlumu alıştırmaya dusunuyorum fakat kararsız kaldım hangisi daha kullanışlı lazımlık mi alıyım yoksa klozet in üzerine konulan çocuklar için aparat varmış o mu acaba

20 Cevaplar

+1 oy
(4,290 puan) tarafından
İlk olarak evde lazimlik ile alistirdim sonra klozet adaptörü sonra ise yabancı yerde kucagimda alıp comlererek yaptiriyorum
(3,127 puan) tarafından
Sen bensin valla bende aynısını yaptım :) @durununkralicesi
(7,791 puan) tarafından
Ben post sahibi degilim canim kardesime de boyle yaptik biz yani bunu yazacaktim ben de boyke yapcam diye sen yazmissin :)
(1,011 puan) tarafından
Klasör adaptörün fotoğrafını atar mısın bı canım. Daha yeni yeni araştırıyorum çok bilmiyorum hangisi kullanisli
(4,290 puan) tarafından
Hemen bebegin bir anda alışması zor oluyor hep yavaş yavaş gitmeyi denedim lazimligi ilk salona koydum sonra antrieye sonra banyo kapisinin önüne sonra banyo içine sonra klozet adaptörü vs derken sukur alisti :)
(4,290 puan) tarafından
A101 e gelecek ondan aldım alta resim ekliyorum canim bi bak
-Reklam-
0 oy
(3,147 puan) tarafından
İkisi de değil alaturka tuvalet kesinlikle her gittiğin yerde herkesin klozetinin temizliğine güvenip sokabilir misin ya enfeksiyon kapsa? 
tarafından
Post  sahibi değilim ama evde alaturka tuvaler yoksa nasıl yapacağız ki
(1,975 puan) tarafından
He kız hiç sorma, bizde kiradayız kendi evim olsa yaptırırdım. Bi banyoda bi tuvalette evde iki klozet var alaturka yok. Yav iki tane yapıyorsun birini alaturka yap işte.
(3,147 puan) tarafından
Valla orasını bilemedim o zaman gittiğin yerde kucağına alıp yaptıracaksın canım benim kızım var kendi evim ebile klozete sokmak istemiyorum çünkü ben üşütsem otursam babası otursa e o küçük hemen enfeksiyon kapar o yüzden çok dikkat etmek lazım
0 oy
(2,581 puan) tarafından
İkiside var ikisinden de korkuyordu
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Korkmuyorsa klozet üstüne aparat daha mantıklı sonra bi de lazımlıktan tuvalete alıştırmak gerekiyor o da ayrı iş hem her gittiğin yerde lazımlık bulamazsın
(11,217 puan) tarafından
tasiyabilir :) isvecte insanlar lokantaya giderkn bile lazimliklari ellerinde oluyor. bizde 2 yil kizim icin tasidik yanimizda :)
(4,089 puan) tarafından
Bana göre değil canım ya ben taşıyamam onu şimdi 15 aylık kendimle birlikte götürüyorum alışşın tuvaletten korkmasın diye bakacağım artık direkt alaturkaya da alıştırabilirim dışarısı için daha temiz olur
(11,217 puan) tarafından
arabamizin hep arkasinda yedek vardi haliyle istedgi yerde temuz temiz kndi wc sini kullanmis oldu.cunku burda alaturka yok cnm :)
(4,089 puan) tarafından
Tabi şartlara göre uyum sağlamak gerekiyor haklısın
0 oy
(17,762 puan) tarafından
İkiside var ikiside kullanışlı :) 
0 oy
(201 puan) tarafından
Bende bu sorunun cevabını merak ediyorum şu köşede bekleyim
0 oy
(11,217 puan) tarafından
ikiside var ama en temizi lszimlik. o aparat islanio felan wtraf islanio hic hijyen gelmedi kullanmadim
0 oy
(2,939 puan) tarafından
Ben lazimliklqri hiç sevemedim bana hep çok pis gibi geliyorlar. Klozet aparatiyla öğrendi. Ama gittiğim yere götürmedim ki o olmadan da alışsın yapmaya diye. 5 ay oldu bir sıkıntı yaşamadım
0 oy
(880 puan) tarafından
2 sini de aldım canım henüz 21 ayligiz iletişimimiz başarıyla geçti bayram sonrası eğitime başlayacağım. Klozate bizim oğlan daha hevesli sürekli gidip gidip kaka diyor :)
tarafından
Peki yapiyor mu
0 oy
(457 puan) tarafından
Bende 6 gündür tuvalet eğitimine başladım lazımlık aldım  küçük tuvaleti sevmedim diyor tuvaletin kenarına yapıyor.biraz daha alışsın alaturka tuvalete oturttacam
(1,011 puan) tarafından
Benimki daha öyle konuşamıyor canım ya yapabilir miyiz bilmiyorum ama bı denemek istiyorum . Sürekli çiş diye ki goturuyorsun nasıl yapıyorsun da canım. Altına bez hiç bağlamıyor musun ilk günler altına yapmadı mi
(457 puan) tarafından
3 gün bir kere bile çişini tuvalette yapmadi hep altına yaptı .3.gunun akşamı çişim geldi dedi götürdüm yaptı  .bugün annemlere gittim oyuna dalmış herhalde iki kere altına yaptı.hic bez takmıyorum uyuduktan sonra takıyorum . aslında birden kesmek lazımmış .gece uyuduktan bir saat sonra götürdüm ağlıyor gelmiyor dedi kıyamadım bağladım.benim kızım 31 aylık ben onu bir iki ay önceden psikolojikmen alistirdim tuvalet eğitimi ilgili sarkilar açıyordun çizgi film izleriyordum.yegenlerim tuvalete gittiğinde kızım bak tuvalete yapıyor sende yap diyordum.beze bay bay yapacaz diyordum.kakasini yaptıktan sonra bastı pis dedim biraz irkildi artık rahat bırakıyorum . kakasını yaptıktan sonra. Görüşürüz kaka bay bay deyip onu tuvaleten çıkartıyorum .öyle canım sana tafsiyem önce çocuğunu psikolojikmen alistir .
0 oy
tarafından
Bence lazımlik ona ozel temizle missss
0 oy
(4,290 puan) tarafından

image

Bu klozet adaptörünu aldim ben
(1,011 puan) tarafından
Ayy geliyormuş da 3 gün sonra tamam kuzum teşekkür ederim❤️
(4,290 puan) tarafından
Rica ederim ne demek♥️
0 oy
(361 puan) tarafından
Bana lazimlik pis geliyor onun yerine klozet aparati daha mantikli hem yapmasi gerekn yeri öğreniyor tekrar bi de tuvalete ogretmek zorunda olursun lazinlikda 
0 oy
tarafından
Ben dün aldım e bebekten klozet adaptörü 
0 oy
tarafından
Bence aparat daha kullanisli .

Klozete cabuk alisiyor hemde bir yere gidince sikinti cekmezsin .

Bugun mesela cocuk tuvaleti bulduk avm de cok sevindik .
0 oy
(554 puan) tarafından
Once lazimliga alıştı canım sonra aparata sonra alaturka ya alistirdim gittiğim evlerde hijyen açısından diye evde canı ne şekilde isterse öyle yapıyor ama bezde takıyorum ben 
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Direk aparatla basladim lazimliga alisinca baska yerde de onu istiyorlar:)
0 oy
(8,985 puan) tarafından
Klozet uzeri olan daha kullaniisli
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Lazımlık çok gereksiz sonradan bide lazımlıktan klozete alıştırmaya çalışcaksın. Hiçte hijyenik değil zaten her çişten kakadan sonra onu yıkamak aşırı mantıksız. Klozet aparatı al kesinlikle 
0 oy
(119,318 puan) tarafından
biz direk klozete yaptirdik

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 232 göst.
1 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Minik20 (5,328 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 276 göst.
31 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 306 göst.