0 oy
117 göst.
Diğer kategorisinde (2,598 puan) tarafından
Bugun Oruç tuttum ilk günümdü çok korktum burdan okuduğum paylaşımlarla yada yorumlardan dolayı sütüm gelmedi sütüm azaldı diye gece sahurda 1 tane haşlanmış yumurta 3 tane yufka ekmeği ısıtıp yaglayip yedim 2 bardakla çay ardından yatana kadae 9 bardak su içtim rabbimin mucizesi ne acıktım ne susadım bide kızım akşama kadar emdi ama sütüm okadar çok geldiki maşallah subhanallah bereketiyle geldi ve normalde sütüm azdır kızım büyük olduğu için sürekli sık emdiği için demem o ki rabbim herseyi rizkiyla veriyor maşallah 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından

Bende oruca başlamadan önce diyodum ben bayılırım falan diye çünkü kızım çok emiyor bide 40 kiloyum ben çok emdiği için hemen kan şekerim düşüyor biseyler yemek istiyorum ama Rabbım öyle bir yardım ediyor ki çok dinç oluyorum maşallah diyim :)

(2,598 puan) tarafından
Bende 48 kiloyum tatlim kan şekerim yerlerde sürünür normalde ama bugün gayet dimctim maşallah diyelim
tarafından
Maşallah kuzum hep böyle olur inşallah:)
-Reklam-
0 oy
(3,388 puan) tarafından
Kahvltı yaptrıorm 1 sn geçmeden gelip emio gece uykularm haram oldu sütten kesmkte istemyrm kızımı bir yaşında kesmek zornda oldğm için vicdan azabı çekiom ama yok yani oruç tutuom akşma kadar içim geçio valla
0 oy
(6,166 puan) tarafından
Aynn öyle benim oğlum da 18 aylık dediğin gibi bu ay çok fazla emmeye düştü sahurda fln çok yemek te yiyemem ben ama o halde bile rabbim yardım ediyo çok şükür
0 oy
(1,000 puan) tarafından
Benim oğlum da aynı canım 19 aylık ve aşırı meme düşkünü oturduğunu görmesin yeterki hemen geliyor emmeye ben daha çok susuzluk çekiyorum ..bukadar düşkün memeye nasıl bırakır bilmem yani
0 oy
tarafından
Seyo merak ettim bizim burda yufka ekmeği böreklik hazir yufka kadr onun gibi 3 tane mi yediniz
(2,598 puan) tarafından
Evet canim isitiyoruz onu içine yağ surup peynir koyuyoruz içine
tarafından
Maşallah kız
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Benimkide 17 aylik baya emiyo

Inan oruc tutuyorum hic azalma yok masallah cok şükür:)))
0 oy
(749 puan) tarafından
Benim sütümde çok azz yani yiyrum içiyorum. Binhalt yok
0 oy
tarafından
Oğlum 5 buçuk aylık korkuyordum sütüm azalır doymaz diye Allah'a şükür sütüm öyle bereketliki ❤️ rabbim rızkını veriyor 
0 oy
(373 puan) tarafından

Aynen öyle valla canım benimde bir buçuk yaşında oğlum var sürekli emiyor dakika bir gol bir ama rızkı veren Allah'tır orucumu tutmaya çalışıyorum yine :)

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 130 göst.
11 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Gülhira (924 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 58 göst.
20 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde M.o.c (422 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 263 göst.
0 oy
2 cevap 76 göst.
30 Eylül 2021 Diğer kategorisinde elis (2,011 puan) tarafından soruldu

379,479 soru

11,359,844 cevap

34,838 kullanıcı

...