0 oy
365 göst.
Diğer kategorisinde (143 puan) tarafından
Bı kaç gün önce bir iki damla kan gelmişti peceteye ağrım sızım da yoktu salı gunude hastaneye gidicez filan diye onemsememistim bugünde ilişkiden sonra banyo ya gittim bı baktim iç çamaşırın baya kan olmuş sonra beceteyle de sildim sümüksü kanla karışık bişey geldi acile gidiyim mi bekliyim mi sizin basiniza geldi mi 

Gebelik hastası 34 şimdide arada iğne batar gibi oluyor rahim içim

14 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Bir kere gelmiş birdaha neden ilişki yaşadın ki git bence nolur nolmaz 
tarafından
Haha hayır olsun inşallah kız nasıl gördün
tarafından
Aynı burada olduğu gibi böyle şakalaşıyoruz sen Hani nasıl yorumlarda böyle konuşuyoruz ya işte aynı öyle devam ediyoruz falan Sonra bir yemekten konu açılıyor Sen de Ben çok iyi yaparım falan diyorsun Ben de davet et de yiyelim O zaman diyorum tamam diyorsun Ben davet ediyorum ama sen de geleceksin falan ve anlaşıyoruz ben sana iftara geliyorum ama böyle 165 .70 boylarında hafif kilolusun öyle çok abartı değil ama sana yakışan şekilde böyle bir kilo kapalıydın Böyle ağzı burnu küçük çok güzel bir kadındın senide hiç görmedim mesela ama.Rüyamda böyleydi
tarafından
Hahahaha evet ben şişkoyum doğru görmüşsün :)
tarafından
Hayır sisko degil☺ boyunla orantiliydi
tarafından
Hahahaha canımsın ❤️ ❤️ ❤️
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Kan geldiği hala ilişkiye girmeniz de pes yani hamilesin daha dikkatli olmalisin önemsenmyecek bir durum mu
+1 oy
(6,392 puan) tarafından
Valla helal olsun sana. Biz hiçbir sorun olmamasına rağmen eşimle ilişki yaşamıyoruz. Siz kan gelmesine rağmen yine de yaşıyorsunuz. Ki sizin artk bırakmanız gereken zamanlar. 
+1 oy
(37 puan) tarafından
Ben bunu anlamıyorum kardeşim birr kere gelmiş hadi bunu geçtim acile gideyim mi diye sormak ne kadar doğru bu senin kararın senin vucudun biz nereden bilelim git demesek belki daha kötü şeyler gelecek herkesin bünyesi bir olamaz ki biz de belki ciddi bir durum yoktur sende vardır sağlık konusunda gitsem mi sizce demek ne kadar doğru? 
0 oy
(257 puan) tarafından
Hastaneye gidin 
0 oy
(47 puan) tarafından
Ne olur ne olmaz git yinede hastaneye 
0 oy
(1,988 puan) tarafından
Dogurcak hafta olsan evde sancı bekle diycem de daha erken kuzu git hastaneye bekle nişan gelmiş olabilir 
0 oy
(6,364 puan) tarafından
Korkutmak istemem ama sümüksü kan nişan olmasn acile git bence 
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Kız gitsene hastaneye 
0 oy
(3,163 puan) tarafından
Ya nişanın olabilirmi acaba zararmi gördü vajinan ds
0 oy
(346 puan) tarafından
Gittin mi canım hastaneye varbmi bir sıkıntı
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Bu haftalar çok tehlikeli keşke ilişki olmasydi bende o haftalarda eşimle birliktelik oldu hemen sonrasında suyum geldi erken doğum yaptim
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Korkmadan tekrar ilişkiye girmene anlam vermis degilim kesinlikle hemen doktora gitmelisin
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Yani 34 haftalık gebelik var neden cinsel ilişkiye giriyorsunuz ki kan gelmiş bir kere anormal bir durum ondan sonra neden girdiniz bu anlattığın şey korkarım ki  nisana bemziyor hemen acile git hiç bekleme erken doğum olmasin

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 47 göst.
5 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Simru (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 66 göst.
6 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Donduuu (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 82 göst.
29 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 53 göst.
13 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ebrualya3003 (76 puan) tarafından soruldu

380,525 soru

11,393,212 cevap

34,903 kullanıcı

...