0 oy
962 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (749 puan) tarafından
Ya kızlar benim iki çocuğum var biri 4 aylık. Diğeri 26 aylık. Yani bakımlı biriyim dışarıya biyere gdeceksek saçlarımı malyjimi yapmadın cikmam. Komşumuz  öğün gelmiş bu çocuklarla bide makyyj yapiyom valla dedi.  Yani anneyiz diye bakım yapmayckmiyz  konuşma tarzı çok iticiydi normal söylemedi. Ben kendimi salmak istemiyorum yani 10 çocuğum olsa ben kendime gene bakarım .  Ama şunu anladım  bizim kendimizi iyi hissetmemizden bile rhatsz oluyrmus insanlar. 

34 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kıskanmış seni belli devam et bakımlı ol hep
-Reklam-
0 oy
(597 puan) tarafından
Vallaha firsat bulup yapiosan ne mutlu. Insna kendine baktikca mutlu oluyo cnm takma. Bazen bende yaparim esim ne gerek der  ama belki biraz kendimi daha iyi hiss ediom
0 oy
tarafından
Benimde çok yaramaz iki oğlum var ve evin içinde bile makyaj yaparım hani sade bir makyaj yani bı yere gitsek falan ooo bekarlardan daha çok suslenirim yani niye çocuk oldu diye kendimi salayimki senin komşun kıskançlık sezdim canım 
0 oy
(8,986 puan) tarafından

Gayet te yapilir çekemeyen de boyle konuşur catlasinlarrrr:P

0 oy
tarafından
Kiskandigi içindir canim

Ben hergun yapiyorum hergun dışarı çıkıyoruz ojemi de surerim bakimimi yaparim en güzeli yaa
0 oy
(44,674 puan) tarafından
Cekemiyor galiba ona inat sur sur çık inadına yap 
0 oy
tarafından
Bnde yapıyom kuzu yap kendini iyi hissediyosan , ben sabah uyanırım kızımı temizler giydirir kendim pijamaları çıkartır maskara mı sürerim çok iyi hissettiriyo insana 
0 oy
(316 puan) tarafından
E öyle maalesef bende eşinin akrabaları dedi sandım boşver komşuyu abartmadıktan sonra herşey güzel 
0 oy
tarafından

Kıskanmış bence:D tmm anne olunca bi ağırlık geliyorda bukadar da değil 

0 oy
(1,019 puan) tarafından
Okurken nasıl kıskandigini hissettim be ne varmış yani çocukla makyaj yapmakta övülecek bişey bence valla aferin kuzum kendinizi ihmal etmeyin sıpalar yüzünden :)
0 oy
(1,595 puan) tarafından
Parka falan giderken değil ama eğer gezmeye çıkıyorsam hafif bi makyaj yaparım 
0 oy
tarafından
Kiskanmistir .........
0 oy
tarafından
Bnde ypyom:)))☺️☺️çocuklar ne alaka 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 590 göst.
0 oy
21 cevap 724 göst.
23 Mayıs 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 418 göst.
0 oy
18 cevap 416 göst.
8 Ocak 2022 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,300 puan) tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...