0 oy
713 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Anneler 23 yaşındayım 5 yasinsa bir kızım var 35 haftalık hamilym iki çocuklu hayat nasıl oluyor biraz anlatsana dogm yaklaştıkça doğumdan çok acaba yapabilrmiyim bakabilrmiyim diye korkmaya basladm

21 Cevaplar

0 oy
(484 puan) tarafından
Şuracıkta durayım 
-Reklam-
0 oy
tarafından
:))) benim iki tane oğlusum var hayat onlarla cok güzel ama zorluklarida var 
tarafından
Dimi ne olursa olsun iyki varlar ❤
0 oy
(3,446 puan) tarafından

Sanki bu soru için biraz geç kalındı :D

tarafından
Seni bulucam demiştim :D kızım 3 ayını bitirdi ebemi şimdiden aramaya başladım beni geri koysun diye :D çok güzel bir duygu amma yarabbim arada deli gibi koşarak kacasim geliyor :D
(3,446 puan) tarafından
Hayırlı uğurlu olsun hayırlı bir evlat olsun inşallah ♥️

Damdan düşenin halinden damdan düşen anlar derler ya beni anladığına sevindim..

O yüzden anneliği dünyanın en büyük sevinci ve en büyük kalp ağrısı olduğu kanaatine varali bayağı oluyor :D

Büyük nasıl kıskançlık oluştu mu
tarafından
Ah ah sorma kıskançlık şöyle oldu kardeşine kesinlikle zarar vermiyor ama ilgi çekmeye çalışıyor laf dinlemez oldu biraz o konuda zorluyor ama gecicegni ümit etmek istiyorm ilk zamanlar çok zorlandım bebiş kolikti bir saatlik uykuyla durduğunu biliyorm yanımda yardm edicm kimsem yoktu kafayı yemek uzerydim şuan yeni yeni alosiyoruz hepimiz yeni hayatmza
tarafından
Allah razı olsun canım bu arada hepimizin evladı hayırlı evlat olur inşallah
(3,446 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun biraz dayan geçecek bu günler :)
0 oy
tarafından

Benim 6 yşında pğlum var kardeşini çok seviyor bezini getiriyo emziğini veriyo uyutmaya çalışıyo 

Hatta dün yorgundum 

Annecim sen dinlen ben ağlarsa emziğini veririm dedi uyudum da dinlendim :angel:

Kıskanç değil zarar asla vermez ama arada bi üzüntü gelip gidiyo aradaki denge senin elinde ☺️

tarafından
Yaa ne güzel annesi maşallah benm kızımda öyle çok hassas bir çocuk hamileligm çok zor geçti kusmadir baş donmesdr düşük tehlikesi erken dogm tehlikesi felan hep bana destek oldu annecim sen uyu ben yarmzlk yapmam diye bugün bile başım dönüyor tansiyon düştü dedm diye mutfağa gitmiş limon sikmya calsyrdu şuan karnmdyken çok düşkün kardeşine çok dua etti kardeşi olsun diye inşallah dogdundada bu şekilde olur kıskanır onu sevmedgmi düşünür kalbi kırılır diye uzuluyorm
tarafından
Hiç üzülme herşey çok güzel olacak  ikisine de yetemem deme sakın çok raht edersin gözün arkada kalmaz yaş aralığı çok güzel
Herşey gönlünce olsun canım ❤
tarafından
Allah razı olsun canım amin inşallah ❤❤
0 oy
tarafından
Her bebek aynı olmaz ki canm kimisi uslu olur bakımı kolay olur kimiside zor olur sen şimdi dusunme Allah yardm eder
tarafından
Maşallah canım kızım çok uslu bir çocuk doğuck olan bebismde kız inslalah oda ablası gbi olur diye dua ediyrm tek düşündüğüm istedgm büyük kızım çok hasas annem kardeşimi seviyor beni sevmiyor diye düşünür kalbi kırılır mı dengeyi sağlamaya calsfcm tabiki ama sezryan olucm hem ağrısı he lohusalık inşallah kolay atlatırız duygusal açıdan kolay atlatlm evi dagtsnlar o umrmda değil inan ki
(3,446 puan) tarafından
Benimki ikiside kız büyük aynı seninki gini ağrı başlı akıllı uslu
Küçük tam bı cadaloz çıktı :D
tarafından
Benmde korkunun biri o her evde bebeğin biri uslu ise biri cadı olur ya :D dpgacak olan fenaa çıkmaz inşallah :D
0 oy
(605 puan) tarafından
3 çocukluyum 4. Ü yolda anlatayımmı :)))
tarafından
Masallahhhhhhhhhhhhhhhhh yaaa bende insAllah bunu digurayim da saglikla duzucem bak 4 tane bende yaw
(605 puan) tarafından
Kız allah seni :)) benim ilk ikisinde birşey yaşamadım zor olmadı ama 3.sü buqün 1 yaşına qirdi doğdu doğalı annemdem emdiğimi burnumdan qetirdi haziranda da 4. Ü olcak :) birde üstüne hamile olunca o kadar zorlanıyorum ki şuan :))) sen ne diyosun :)
tarafından
Hayalim inanki ❤ hep çok çocuğum olsun istedm rabbim nasip eder inşallah ❤
(605 puan) tarafından
İsteyene çok qüzel birşey kuzum tabiki ama benim öbür çocuklarım en büyük 9  yaşında 2. De 6 yaşında ya bunlar çok zorladı beni ben birazda özqürlüğe düşkün biriyim öbür büyüklerle arkadaş qibi atardım onları arabaya qece qündüz demeden qezdirirdim :)))
0 oy
(1,436 puan) tarafından
Kzm 8 yasinda dgeri 1 yasinda gayet rahat cnku ablasi buyuk kiskanclik yk ilglenmesi cok
tarafından
İnşallah bizimde öyle olur tek düşüncem büyük kızım çok hasas onu kirmamk dengeyi sağlarız insallah
0 oy
(3,617 puan) tarafından
Bacim yalan mi konuşim doğruyu mu soylim 5 yaş 4 ay var aralarında 
tarafından
Doğruyu söyle bacım doğunca gorecem nasıl olsa kendimi hazirlim :D
(3,617 puan) tarafından
Valla kuzum 3ay oldu doğum yapalı aralarında dediğim gibi 5 yıl 4 ay var oğlum elimde dönüyo ondan yana sknti yok sevio edio çok minnak kiskanio ama caktirmiio zorluğu kizim olmuyo 3 aydır anamı aglatio daha uykusuzluktan zombi gibiyim
0 oy
(2,874 puan) tarafından
Artık çok geç canimm zor yanlari var tabiki Allah yardım etsin şimdiden 
tarafından
Allah razı olsun canım bakalm nasıl bir süreç bekliyor bizi :D
0 oy
(12,510 puan) tarafından

22.5 yasındayım 4 yasında ve 8 aylık iki kızım var :) Rabbim kolaylığını veriyor canım arada çıldırmaca oluyo tabi :D

tarafından
Haha yakın sayilirz birbizme benmde kızım diyor ki anne kardeşim doğunca sen bunu(huniyi gösterip) kafanami takicaksin diyor :D
(12,510 puan) tarafından
Ahhahahaha çocuk haklı ahaha:D
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Valla çok güzel gidiyor ben 26 yaşındayım oğlum 7 bucuk yaşında kızım 9 aylık pek zorlamadım şuana kadar  ilerde ne olur bilmem
tarafından
İnşallah bizde zorlanmayiz alışma süreci nasıl oluck acdaba cfok merk ediyorm
(3,669 puan) tarafından
Kızın büyük fazla kıskançlık olmaz biraz da siz dikkat ederseniz ilgiyi birden bebeg e vermeyin   kızında  sakin bir çocuksa sana yardımcı bile olur
0 oy
tarafından
Yaş aralığı çok iyi bence. Bende 4 5 yaş fark olsun istiyordum ama kısmet olmadı. Kızım 2 buçuk yaş olduğunda bende doğum yapmış olcam kara kara düşünüyorum şimdiden 
tarafından
Bana kalsa ard ardına olsn istedim ama nasip kısmet olmadı
0 oy
tarafından
Benim oğlan 4 yaşında kızım 5 aylık zorluğu illaki var ama yapamamak diye bişey söz konusu olamaz canım bende korkuyordum boşuna korkmuşum 
tarafından
Allah o gücü veriyor diyorsn yani ccanim inşallah kolay geçer alışma surecmz :)
0 oy
(381 puan) tarafından
Canım seninki yine büyük bira z rahat edersin biraz benim kızım 2.5 yaşında yeni doğum yaptım iki aylık oldu bebeğim bi görsen gün içinde anamı aglatiyorlar ama olsun guzel yanları da var tabi 
tarafından
Yaaa tabi büyük olanda küçük oda laf anlamaz ki şimdi kıyamam biraz büyüdüklerinde arkds gbi olurlar ama Allah yardımcın olsn canı seninde
0 oy
(3,139 puan) tarafından
Seninki yine iyi benimki 10 aylik bende 30 haftaligim bakalim nolcak sonumuz☺
tarafından
Ayy canım seninki. Baya küçükmüş Allah yardımcın olsun iikiz gibi buyutrsn artık ❤
0 oy
(582 puan) tarafından
7 yaşında kızım ve 26 günlük oğlum var..kızım baya yardımcı oluyor bana herşeye kosturuyor ;) gayet guzrl keyifli geçiyor günler..kıskançlık yok çok şükür daha çok benden rol çalıyor kızım küçük anne olmuş öyle diyor;) 
tarafından
Bizde öyle oluruz inşallah çok amin ❤
0 oy
tarafından
5 çocuk la dıye sorarsan 

Cevanım zor kuzum 
0 oy
tarafından
Canım benim 2 değil 3 çocuğum var en büyüğü 7 yaşında ben namaz kılarken yemek yaparken temizlik yaparken hep ona bakıyor sahurde hiç uyumuyordum uyanınca bi saat oynarlardı ben uzamiydim ilk başlarda zor alışınca her gün aynı geliyor eşin anlayışlı ise sorun yok demektir
tarafından
Çok şükür eşim anlyasli yardmci olur diye dusunuyorm bebek doğduğunda değişmezse :D dogm yaptigmda 1 hafta 10 gün ise gitmick alışma suresnce zaten başka yardmci oluck biride yok malesf
tarafından
Üstesinden geleceğine inanıyorum anneler daima güçlü olur ALLAH kolaylığını versin canim hayırlısı olsun sağlıklı olsun inşallah
0 oy
tarafından
Rabbim kolaylığını verir inşallah 
tarafından
İnşallah ❤
0 oy
(3,275 puan) tarafından
Bnm büyüğü 4 yaşında küçüğü 4 aylık nsl olcak basarabilcem mı derken şimdi iyiki de olmuş diyorum cnm ☺
tarafından
Allah bağışlasın dimi ne olursa olsun evlat bambaşka❤

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 84 göst.
15 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Semos.0111 (87 puan) tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 128 göst.
3 Ekim 2022 Diğer kategorisinde ...Merve... (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 382 göst.
16 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Zuzum81 (907 puan) tarafından soruldu