0 oy
955 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (749 puan) tarafından
Ya kızlar benim iki çocuğum var biri 4 aylık. Diğeri 26 aylık. Yani bakımlı biriyim dışarıya biyere gdeceksek saçlarımı malyjimi yapmadın cikmam. Komşumuz  öğün gelmiş bu çocuklarla bide makyyj yapiyom valla dedi.  Yani anneyiz diye bakım yapmayckmiyz  konuşma tarzı çok iticiydi normal söylemedi. Ben kendimi salmak istemiyorum yani 10 çocuğum olsa ben kendime gene bakarım .  Ama şunu anladım  bizim kendimizi iyi hissetmemizden bile rhatsz oluyrmus insanlar. 

34 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
İnsanları bu kadar önemsemeyin o yapamıyor diye diyodur:-D
-Reklam-
+3 oy
(4,190 puan) tarafından
Makyaj yapmakla bakimli olmanin ne ilgisi var, temizligine nemlendiricine gunes kremlerinr dikkat edersin anlarim 

Bebegin de kucukmus hadi kendini kimyasala boguyosunda bebegin ne gunahi var, emziriyomusun bilmiyorum ama zaten anne kuzusu surekli kucak ister, cildine surdugun hersey bebegede zarar veriyo, bebeginizin buyuyene kadarda makyaj yapmayiverin, bu sizi bakimsiz yapmaz,bakil olayi cok farkli siz yanlis anlamissiniz, yediginize ictiginize dikkat etmek, cildinize surdugunuze dikkat etmek, vucut temizligi, giydiginize dikkat etmek cilde zarar vermesin diye vs vs 
tarafından
Ne alaka si var bn yapyom hicde zararı yok biraz abarttın sen
(4,190 puan) tarafından
Cok iyiymis ya, siz sadece yediklerinizin mi sute gectigini saniyodunuz ? Cildinize surdugunuz hersey deri tarafindan emilir kana karisir,kanda sut olusumuna sebep oluyo zaten. Bilginiz yoksa burada gelip yanlis fikir beyan edip insanlari yaniltmayin.
Evet evet makyaj yaptiniz diye bakimli oldunuz, makyaj yapmayanlar pasakli
(1,541 puan) tarafından
Aynen katiliyorum sadece boş yapiyolar boşver sende :)
tarafından
Sende çok bilmişlik yapma netten okuyup okuyup gelip buraya soyluyosn o zarar bu zarar :))☺️☺️
tarafından
Demmeki sen kendini pasaklı goruyosn
+1 oy
(7,654 puan) tarafından
Ağzı olan konusuyor her kadın bakımlı olmalı 
(3,162 puan) tarafından
Benden de bir artı canım
+1 oy
(2,885 puan) tarafından
Sanki kıskanmis gibi geldi bana
+1 oy
tarafından
Bende yapiyorum ama bana masallah derler :) kizlarimida susluyorum ;) 

Usengenclikten kiskanmasinlar
(7,376 puan) tarafından
Aynen valla uğraşmıyorlar kıskanıyorlar
0 oy
(2,062 puan) tarafından
İnsan insanın kurdudur der meşhur düşünür
0 oy
(3,380 puan) tarafından
S. İktir et takmayın bölelerini olumsuz düşüncelerini kendine sakla deseydin
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Vışş Bi kendime baktım bide senin sözüne. 3 çocuk var bende de anacım tuvalete gitmeye vakit bulamıyorum. Ev işi yemek bebek el işi derken bende istiyorum ama yapamıyorum. Valla hayranım hem her işini yapıp hem bakım yapan kadınlara helal olsun valla. 
(749 puan) tarafından
Ben çocuğum uykusu falan iyi öyle yaramz çocuk degl uyku saati belli   büyük oğlumun yani kucugude. Zaten daha yürümüyor  yapabiliyorum yanin işlerimi zorlanmiyorum .  Geceleri bütün işlerimi yaaprim sabah uyndgimda sadece çocuklarımla ilgilniyorm
0 oy
(5,277 puan) tarafından
Evet kendini iyi hissetmene bile tahammül edemiycekler insanların  pislik oluşu bu
0 oy
tarafından
Komsun iki çocuğa rağmen olan bakımını kiskanmış salla gitsin 
0 oy
(850 puan) tarafından
O isteyip de yapamadığı için o şekilde dile getirmiştir..
0 oy
tarafından
yapar neden yapmasn mis gibi de yapar komşun kötü bişi sanıyor galiba makyajı 
0 oy
tarafından
Demek ki çekemiyor... 
0 oy
(8,268 puan) tarafından
Hah cozmussun ona inat yap güzelce makyajını.
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Kendi yapamıyorsa kıskanç 
0 oy
(328 puan) tarafından
Valla benimde beş aylık bebeğim var kimseye takmam giyinir kuşabir bakım yapar gidierim sonuçta her kadın kendine bakmalı bakımlı olmalıyız
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Yani çocukların çok küçük onları makyaj saç yapacam diye ihmal etmiyorsan sıkıntı yok bence ama bir saç bir saatte yapılıyor makyaj da yarım saat hazırlıklar ikkii saat sürüyor senin bebe dört aylik iki saatte bir süt veriyorsun bir de digeri var offf offf nasıl yetiştiriyorsun bunun banyosu var ev temizliği var yemeği var 
0 oy
(3,219 puan) tarafından
29 yaşındayım makyaj yapmadım yapmıyorum sevmiyorum  cildim fondötene bile reaksiyon gösteriyor o kadar uzağım mevzudan ama yapan yapar yani buna yorum yapmak saçma olur tercih meselesi çocuğunu ihmal etmedikten sonra neden olmasın he bazı anneler kimyasal diyerek fedakarlık gösterebilir tabi ama bu durumda kimse kimsenin anneliğini falan sorgulamasın gereksiz duyar kasmış oluruz. Ben hiç yapmıyorum ama yapan arkadaşlarıma neden yapıyorsun vs demem onlar da bana kalkıp üşeniyorsun da demezler dememeliler
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Valla makyaj yapmak bana göre bakımlı olmak değildir ama komşun boş konuşmuş 
0 oy
(2,359 puan) tarafından
Wlla bende 2 çocukla saldım biraz içinden gelicek dediğin gibi yapmak isteyen her türlü yapiyo ev işi bakım komşun kiskanmisnyani iki çocukla iyi makyaj saç yapıyorsun nasıl yetisiyorsun ben yetişemiyorum senden paspalim die düşündüğünden dolayı bu tepkiyi vermiş bence ksikanxlik 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 588 göst.
0 oy
21 cevap 716 göst.
23 Mayıs 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 417 göst.
0 oy
18 cevap 415 göst.
8 Ocak 2022 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,251 puan) tarafından soruldu

378,279 soru

11,322,234 cevap

34,768 kullanıcı

...