0 oy
234 göst.
Diğer kategorisinde (303 puan) tarafından

Hayırlı ramazanlar ve sabahlar<3

Yarın 25+1 haftalık olacağım inşallah. Aylık kontrol günüm her ayın 12si. Ben eğitim araştırmaya randevu aldım normal rutin kontrol diye. Eşim de özele gidelim bende bebeği görmek istiyorum diyor. Elini, yüzünü, kalp atışını. Acaba yarın gidersek yüzünü detaylı görme şansımız olur mu 25 haftada?

10 Cevaplar

+1 oy
(7,259 puan) tarafından
Gösterirse görürsün kızım yüzünü hiç göstermedi dogunca gördük 
tarafından
Benimki de :D
(9,621 puan) tarafından
Benimkide gelin sarılalım :Ddd
(7,259 puan) tarafından
Ahahah hadi gelin :))
(7,259 puan) tarafından
Bide bakmaya calisiyoruz birsuru kordon kol ne ararsan var sıpa hić göstermedi
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Özele bizde gittik gösterir tatlı bişeyler ye kuzum hareket eder inşallah size döner yüzünü 
+1 oy
(1,315 puan) tarafından
Ben doğunca gördüm desem yeridir. Ne zamn gitsek ya sırtı dönük olurdu yada eliyle yüzünü kapamış. 
+1 oy
(119,343 puan) tarafından
kuzeye hamileyken 9 ay sirtini gorduk ☺ her kontrolde sirti donukdu  vallahi sans isi
+1 oy
(1,068 puan) tarafından
Gösterirse görürsün canım ben 30 haftalık oldum ama göstermiyor yüzünü her kontrolde soruyorum ya sırtı dönük oluyo ya elini yüzüne kapatmış oluyo çok utangaç benim kızım yüz görümlüğü istiyo
+1 oy
(997 puan) tarafından
İkinci kızımın ayrıntılı ultrason da çok ne gormstuk yüzünü gorudgum gibi doğdu resmen :D ama mesela 3. Hamileyim hep sırtını dönüyor bebeğin canı istetse gösterir yani canim
+1 oy
(461 puan) tarafından
Ben hep özele gidiyorum canim ilkinde devlete gitmiştim hiç renkli USG si yok bunda doktor yarım A4 kağıdı büyüklüğünde renkli USG çekip veriyor elleri hep yüzünün yanlarında çıkıyor ama senin haftalarindayken net fotoları var çikolata falan ye giderken hareketlensin bebiş gösterir ins
0 oy
(390 puan) tarafından
Canim ben detayli ultrasonda görmüştüm 22.haftalıkken simdi 23 olduk bende ozele gidiyorum ama normal muayenede gosteririlermi bilmiyorum hastaneden hastaneye fark edebilir 
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Eğer pozisyon uygunsa gösterirse görürsün benim iki kızıminda var sağolsun doktorum özellikle arıyordu resmini almak icin insanlar özele bunun için para veriyo diye 
0 oy
(1,097 puan) tarafından
Pozisyonu uygunsa görürsünüz

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 907 göst.
4 Temmuz 2021 Aile kategorisinde 518 (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 66 göst.
0 oy
7 cevap 136 göst.
17 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Butterffly- (568 puan) tarafından soruldu