0 oy
226 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar kayinbalidemgildeyim ogluşumu ayağımda sallıyorum biraz sohbet olsun diye açtım postu:) eşinize nasıl söylemiştiniz?

Ben evde test yaptım umutsuz bir şekilde dedim yine negatif çıkacak 10 dakika sonra geldim baktım iki çizgi banyoda düştüm bayıldım sonra kendime geldim ağladım. Elimi yüzümü yıkadım testi aldım. Eşime dedim hadi seninle bir oyun oynayalım kulaklığı taktim müzik açtım. Ağzımı oku dedim. Baba oluyorsun bikac denemede anladı. Eşim şok geçirdi adama inme indi sandım jajajakakkk. Sonra kendine geldi kurban olduğum dedi sarıldı öptü. Sonra adam inanamadi gitti 10 tane test almış gelmiş bunlarıda yap diye:))) pazar günü öğrenmiştim acilde de hamilelik testi yapmıyolardi. O yüzden test almıştı. Böyle işte çok guzel duyguydu Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah

10 Cevaplar

0 oy
(11,229 puan) tarafından
Amin inşallah canım ben hiç bisi hissedemedim soğuk karlılık mi dersin ne dersin pek duygularımı belli edemiyorum eşim de öyle hatta hareketini hissedene kadar bisi hissetmedim desem yalan olmaz fazlaca mı odunum bilemedim  :D
(11,229 puan) tarafından
Iyi bisi degil aslında bu yüzden anlaşmazlıklar oluyor da idare ediyoruz artık  :)
tarafından
Rabbim sevginizi sohbetinizi daim eylesin inşallah
(461 puan) tarafından
Bende basagim evlenince de bir kez adet oldum sonra kızım 10 aylık olana kadar hiç adet olmadım ilkten bı şok olmuştum ama doğana kadar pek bişey hissedemedim ama kucağıma alınca işler değişti çok şükur her anlamda nerdeyse hep tek başıma ilgilendim şimdi ikinci kızıma hamileyim son ayıma girdim buda kazara oldu eşime sürpriz yapamadım eşim zaten adetim geçince suphelenince ikisinde de daha test yapmadan sen hamilesin dedi öyle de oldu aratmadı Rabbim çok şükür
tarafından
Çok şükür Feride Özyurtkan ablam anne olursa senin gibi olur herhalde doğana kadar bişey hissetmez:) Allah bağışlasın
(461 puan) tarafından
Amin canım inşallah cümlemizinkini ♥️
-Reklam-
0 oy
(241 puan) tarafından

Bendee umutsuz birşekilde test yaptım her gün her sabah test yapıyordumm en sonunda adetime 1 gün vardı testi yaptım elimi yüzümü yıkadım sonra gözüm teste bir çarptıı kalbim ağzımda atıyordu sanki test elimde evin her yerini 2 saat gezmişimdir sonra dayanamayıp eşimede fotoğrafını attımm yaaaa :) o testlere 4 ayda bir ton para harcamışımdır yaaa gebelik testine ovülasyon teslerine… neyseki şimdiii 13 haftalık olduk 

tarafından
Çok şükür rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah. Bende çok kullandım ovulasyon testi:)
(241 puan) tarafından
Amiiinn canımm Allah herkese nasip etsin :))
tarafından
Aminnn aminnn
0 oy
tarafından
Kiiz iyi yine düşünce başını bir yerlere vurmamissin.valla benim reglim gecikti hemde 2 hafta falan hiç ihtimal vermiyorum annemlere gittim 8 saat yola, oradan 2 nisan+düğün+kinaya katıldım.hicbirinde bir şey yok sonra düğünler falan bitince mide bulantım oldu,yemeklerden tiksinmeye başladım annem dedi zaten hamilesin bana da böyle olurdu diye ertesi gün eşimle başka ilçeye gittik kan vermeye baktirmaya,yolda bizim ilçede durup eczaneden test alıp,umumi bir tuvalette test yapmıştım:) zaten hemen çıktı
tarafından
Olduğum yere yığılmışım seninkide bayağı değişik anı Rabbim bağışlasın inşallah
tarafından
Amiin inşallah
0 oy
(553 puan) tarafından

Oy canim masallah benimde oyle  umutsuz yapmıştım evde yatili misafir vardi kimseye bisey de dememiştim beklesem 3 gun saha evlilik yildonumumuzdu ama akşam yatak odasinda soylemistim dayanamayıp :)

Rabbim herkesin bu guzel duygunun tadini çıkarmayı nasip eylesin inşallah. Bazen boyle postlarda üzülüyorum hic tadini çıkaramayanlar ic gecirenler oluyor. Rabbim herkesin yardimcisi olsun

tarafından
Güzelmiş:) bebeğimi her kucağıma almamda dua ediyorum Allah'ım sen isteyen herkese hayırlı evlat ver diye Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın:)
(553 puan) tarafından
Aminnn canim insallahhh :)
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Film zahnesınde gormustum yaptıgını...

Benım gınum bellıydi eşimde olgun test yapacagımı bılıodu yaptım foto attım baba ben gelıyorum die
tarafından
26 yaşındayım:) çokta genç hissetmiyorum:(
(9,247 puan) tarafından
34 yaşım ama 67838337 falan hiisediyorum
tarafından
O kadar da fazla değil yaşın bizim burda 38 yaşında abla doğum yaptı:)
(9,247 puan) tarafından
Yen gem 46 yaptı
tarafından
Oo maşallah:)
0 oy
tarafından
benm elbetteki guzel anilarim oldu ama 3 yildir basimin etini yiyen bir kesim vardi Allah cok sukur susacaklar dedim ilk.. o yuzden hatirladikca sinirleniyorum
tarafından
Öyle insanları Allah'a havale ediyorum. Anlayışsız insanlar
tarafından
aynn bende bir de yakinimdaki insanlar Allah bildigi gibi yapsin elime de dusurmesin insallah
0 oy
(2,194 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Eşimle avmye gezmeye gidiyorduk hafta içi dişçi randevum vardı regl olmadım önceki aylarda da düzensizlik vardı eşime dedim avmye geçerken kendisi hastanede çalışıyor sizin hastanede test verelim iki dk hafta içi dişçiye gideceğim ne olur olmaz regl gecikti, eşimde boş yere veriyorsun neyse hadi veripte avmye geçelim dedi,pozitif çıkarsa ne istersen iste benden  dedi, bende robot süpürge aldiririm bak dedim olur dedi neyse verdim kanı gezdik dolaştık sonra dönüşte sonuca bir bakayim dedim hastanenin laboratuvar sayfasından, ben anlamadım eşime verdim eşim ağlamaya başladı camları açtı arabanın nefes aldı derin derin ağlamaya devam etti ,hemen doktorları aradı ertesi gün sabahtan gelin dediler öyle öğrendik yol boyu eşim hem  ağladı hem araba sürdü :D   
tarafından
Ay gözyaşım pıt:) çok güzel maşallah Süphanallah:) Rabbim bağışlasın:) Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah
(2,194 puan) tarafından
Amin canım :)
0 oy
(7,376 puan) tarafından
İlkini öğrendim 2 gün sonra düşük yaptım sonra da hiç umutlu değildim bulantım oldu lan verdim hamileymiş bende eşimde gözlerimiz dolu dolu sarıldık ve şimdi kızım 17 aylık çok şükür 
tarafından
Ayyy tüylerim diken diken oldu düşen bebeğin şefaatçin olsun inşallah. Kızını Allah'ım bağışlasın sana ve babasına. Maşallah
(7,376 puan) tarafından
Saolsın canım  Amin inşallah
0 oy
(12,931 puan) tarafından
Zaten gecikme nedeni ile şüpheleniyordum ramazanda olduğumuz için hasta olacam tutamayacam falan diye konusmustuk bir kaç gün daha olmazsam test yapacağım dedim ona  sabah yaptım testi ama yüz yüze iken söylemek istemiştim aksamı beklemiştim sen olmadın dimi hasta dedi yok dedim ben sana başka bir şey diyeceğim dedim sevindi ama onun ailesi ile ilgili kötü bir haberin üstüne geldiği için planladığım gibi olmadı maalesef yoksa söylerken video çekip anı diye oğluşuma sağlayacaktım kısmet bense sevinçten havalara uçmuştum testi yapınca insan hisseder diyorlar ya ben belirti hissetmedim ama varlığını hissettim sanki içime doğdu yani 
tarafından
Annelerin içine doğarmis gerçekten. Allah bağışlasın
(12,931 puan) tarafından
Amin cümlemizin evlatlarını inşallah

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 493 göst.
15 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Asel_asena (536 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 775 göst.
25 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Mavimsi (84 puan) tarafından soruldu
0 oy