0 oy
773 göst.
Aile kategorisinde (84 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Belirtileriniz nelerdi ve kan testiyle mi  idrar testiyle mi öğrendiniz hanımlar :)

27 Cevaplar

0 oy
(759 puan) tarafından

hamilelik testiyle kuzum öyrendim 4 haftalıkdı:)

(84 puan) tarafından
Oyy maşallah :)
(759 puan) tarafından
4 haftalıkdı kuzum
-Reklam-
0 oy
tarafından
3-4 haftalikti canim☺
(84 puan) tarafından
Hangi testle öğrendiniz belirtiler var mıydı?
tarafından
Gebelik testi canim evde yaptim
0 oy
(5,492 puan) tarafından
4 haftalıktı
0 oy
(86 puan) tarafından

6 hafta idi canım kan da öğrendim :)

0 oy
(583 puan) tarafından
Kaşık ağrısı özellikle  tek taraflı bi ağrı ve cok fazla akinti hemen anlamistım  günüm 1 gün geçince kan testi yaptırdım
(84 puan) tarafından
Göğüs hassasiyeti herkeste olmuyor o zaman değil mi
(583 puan) tarafından
O da vardı birde göğüs bölgesi koyulasma ya başlamıştı alt tarafi
0 oy
tarafından
Erken gebelik testi ile öğrendim daha adetim geçmemişti ilk kızımda 2 gün vardı büyük kızım da 5 6 gün falan vardı ikisinide erken gebelik testi ile öğrendim sonra kan testi yaptırdım 
(84 puan) tarafından
İçine mi doğdu yoksa belirtin mi vardı
tarafından
Ilk kizim da üst solunun yolu enfeksiyonu olmustum agir ilaçlar kullanmam gerekiyordu bi dedim test yapayım da ne olur ne olmaz dedim öyle öğrendim küçük kizim da da büyüğü emzirdigin için sütüm değişmişti büyük kızım emdikçe hasta oluyordu ordan anlayıp yaptım test canım
(3 puan) tarafından
Emdikce hasta oluyordu demissiniz de nasil belirtiler oluyordu bebek kac aylıktı halsiz falan mı oluyodu bu konuyu çok merak ediyorum görünce sordum:)
tarafından
Ateşi çıkıyordu durduk yere midesi bulanıyordu canım hem emmek istiyordu hemde emdikçe istidat ediyordu emmeyince bi şeyi yok ama ne ateş ne istifar tam iki yaşındaydı dedim bi test yapayım bakalım ne olacak bide baktım gebeyim "D
0 oy
tarafından
İdrar testiyle öğrendim adet olmamıştım ve çok az lekelenme oldu ve sonu gelmedi iki haftalıkken öğrendim 

İkinciyi 6 haftalıkken öğrendim 
(84 puan) tarafından
2 haftalık  mı baya erken öğrenmişsiniz
tarafından
Evet cnm ......
0 oy
(6,679 puan) tarafından
18yasimda oyrendim adet gecikmesiyle..belirtiler oyremdijden sora basladi
0 oy
(424 puan) tarafından
5 haftalikti falan sok olmustum beklemiyordum sevinememistim şoktan:D
(84 puan) tarafından
İnsan garip hisseder :D
0 oy
(2,071 puan) tarafından
6 haftalikti once idrarda öğrendim sonra kanda :) 
0 oy
(3,750 puan) tarafından
4 haftalıkdı 
0 oy
(60 puan) tarafından
3haftalikti erken belirtilerle regl öncesi idrar testiyle öğrendim aynı gece acile gidip kan verdim
0 oy
tarafından

Evde yapılan gebelik testleriyle öğrendim ben 5 haftalikti :angel:

0 oy
(2,765 puan) tarafından
9 haftalikdi idrar testiyle ogrendim aslinda ben daha onceden kasiklarim dolu sis sert agriyor hemileyim galiba yada kanserim ben dedim kimse inanmadi sonra bi sabah esimi kandirdim eczaneden 10 tane test aldi geldi ilk bi tane yaptim aninda cift cizgi kimse inanmadi gene diger 9 tanesinide ertesi gun yaptim hepside cift cizgi o gun kan vermeye gittim 10.0000 beta hcg cikdi 9 haftalik hamileydim
0 oy
(92 puan) tarafından
Adet gecikmedi bile 4haftaliktim adetime 1gun kalmisti
0 oy
(121 puan) tarafından
12 haftalikti :) bebegim 9 aylikken hamile kalmisim   adet gormedigim icinde fark etmedim  surpriz olmustu ayni anda cinsiyetinide ogrenmistim 
(84 puan) tarafından
Baya geç öğrenmişsiniz :D
0 oy
(840 puan) tarafından
Ben eşimin zoruyla hamilelik testi yaptım hiç belirtin yoktu doktora gittik 4 haftalıktı canım 
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Hepsini tam 4 haftalikken öğrendim 
0 oy
(782 puan) tarafından
Ben hiç beklemiyodum 2 senedir istiyoduk olmuyodu pko vardi test yapip adet sokturucu icip.doktora gidecektim bi baktim ikinci cizgi 4 haftalikti belirti olarak şuphelendigim idrarimin rengi koyulaşti  2 gun boyunca surekli uyumak istiyodum bunlardi 
0 oy
(2,575 puan) tarafından
Arkadaşım 3 gün üst üste kucağımda bebek görmüş :D 5 gün gecikmisti hasta olmamıştım. Geldim  annemlere test yaptım hamileymisim. Ertesi gün doktora gittim 8 haftalık dedi. Az daha beklesem dogurunca ogrenecekmisim:D

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 493 göst.
15 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Asel_asena (536 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 61 göst.
31 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (890 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 219 göst.
11 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 675 göst.