0 oy
226 göst.
Aile kategorisinde (2,529 puan) tarafından
Hep eşimle yıkadık beni cesaretlendirin kızlar ya elimden kayar falan diye korkuyorum

19 Cevaplar

0 oy
(29 puan) tarafından

6 aylık kiz :ermm:

-Reklam-
0 oy
(25,223 puan) tarafından
6 aylık kocamam olmuş neden kaysın kız yatır fileye yıka:D 
(2,529 puan) tarafından
Aman ne bileyim bacım korkuyorum jsjasjs
(25,223 puan) tarafından
Korkma kız yatır fileye önce önünü sonra arkasını çevir yüz üstü yatır yıka en son kafayı
0 oy
tarafından

Kzı delı mısın valla 3 aylıktı ordan oraya ata ata yıkrdım kendıne guven :D

(2,529 puan) tarafından
Çok çırpınıyor kızım o yüzden korktum canım ya
tarafından
Hepsı cırpınıyor balık gıbı oturup uslu uslu yıkanam gordun mu hıc :D hele sımdı 18 aylık dip dalış yapıyo kuvette guven kendıne al yıka bogucak degılsın kuzum
(2,529 puan) tarafından
Yıkadım valla canım:)) şükür bundan sonra yıkarım hep Allah razı olsun cesaretlendirdiniz beni sjsjsj
0 oy
(659 puan) tarafından
2çocugumuda 5günlükken yıkamaya başladım hepte tek başıma yıkarım ya benim gibi yardım eden kimsen olmasaydı
0 oy
(9,247 puan) tarafından
7 aylık benım file ile rahat yıkarsın
0 oy
(461 puan) tarafından
Başından beri nerdeyse hep tek yıkadım canım yatır fileye yıka elinden geldigince
0 oy
(1,615 puan) tarafından
9 günlüktü yıkadım 9. Ayına girmek üzere hala da tek yıkadım sende başarabilirsin
0 oy
tarafından
Kuzum 73 günlük oglum var tek yıkamaya geçtim hiç korkma 6 aylik buyumus artik annesi :)
0 oy
(1,361 puan) tarafından
Ben de eşimle beraber yikiyirdum hep ta ki düne kadar. Eşimin sürekli bi işi çıktı. Çocukta iki hafta yıkanmadi. Bi cesaret dedim yikicam yıkadım valla. Oturuyorsa çok kolay yıkanıyor. Kendi kuvetine şu doldurdum içine de bi kaç oyuncak attım. Bu şekilde kolay oldu. 
0 oy
tarafından
4 aylık oldu bende korkuyorum ya 
tarafından
Sen kırk bir zahmet
tarafından
Lan sen beni  mi takip ediyon
tarafından
Yes beybiiii
0 oy
(9,135 puan) tarafından
2 günlükken tek yıkadım hicbisey olmuyo korkma küvet filen varsa yatır üstüne yıka. İlk önce elime koluma doğru yüz üstü yatırıyorum arkasını yıkıyorum sonra fileye yatırıp vücudunu yüzünü yıkayıp durulayıp yine koluma yatırıp arkasını durulayıp havluya sariyom 5 dk bitti gitti 
0 oy
(2,070 puan) tarafından
Kuzu bende korkuyordum ikimiz de duşa giriyorduk fıskiye altına alıyordum yavaş. Yavaş konusa konusa yıkıyordum yada kucagmda otrtup korkma annesin sen yapabilirsjn ben oğlumu bir aylıkken tek yıkadım hemde filesiz elimde :) ben yaptıysam herkes yapar emin ol canım basarirsin 
0 oy
(159 puan) tarafından
Cesaretle olur canım birde dikkat gerekir zaten 10 dakikani almaz yikamak file ye yatırarak yaptım ben öyle heryerine daha rahat ulasabiliyordum hem kayma ihtimali de olmuyor kendine taktik belirle ben önce ön tarafini yıkarım sonra sağa yatırırim sağı yikar sonra sola yatırır solu yıkar diğer kalan yerlerini ve başını yıkarım çabucak bitiverir zaten  
0 oy
(302 puan) tarafından
Annem 15 gün durdu yanımda sonra gitti kızımı her gün bazen günde 2defa yıkarım tek başıma 37 günlük şuan  üstelik 2.300 doğdu düşün kendine güven canım 6 ay koca bebek 
0 oy
tarafından

Çok korkuyorsanız duşun içine mama sandalyesini koy. İçine oturt öyle yıka. Ben yazın öyle yapardım :)

0 oy
(211 puan) tarafından
2 aylıkken ben tek yıkadım canım korkma file de kullanmadım battaniye serdim küvetine yıkadım hiçbir şey olmaz
0 oy
(7,935 puan) tarafından
küvetine file taktım 1aylıktan itibaren hep kendim yıkadım
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Küvette file yokmu canım yatır yıka büyümüş artık 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 60 göst.
1 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Selimin annesi (9,135 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 460 göst.
0 oy
12 cevap 307 göst.
30 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Tutku01 (139 puan) tarafından soruldu
+1 oy
25 cevap 734 göst.
1 Ocak 2024 Aile kategorisinde Ciciko (196 puan) tarafından soruldu

386,182 soru

11,546,363 cevap

35,221 kullanıcı

...