0 oy
240 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Rica etsem birer Fatiha okuyup dua edermisiniz ? Sürekli dua istememin sebebi " kimin duasının makbul olduğunu ancak Allah bilir " bu yüzden dua istiyorum hepinizden ..

10 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Okurum canım Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah 
tarafından
Amiin Allah razı olsun
(3,162 puan) tarafından
Amiin
-Reklam-
0 oy
(1,361 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun 
tarafından
Amiin Allah razı olsun
0 oy
(316 puan) tarafından

Allah rahmet eylesin benim babam ölse acaba üzülür müyüm bilmiyorum çünkü çok haksızlık etti bana çok canımı yaktı üvey evlat gibi davranıyor hiç hir şekilde bana hiç yardımı olmadı çok sikiayetciyim ondan Allah biliyor zor durumdayım kendisinin durumu bnden 10 kat iyi parası var ama hiç demiyor kızım nasılsın neye ihtiyacin var ona Fatiha bile okumam :'( 

tarafından
Amiin Allah razı olsun.. Allah sizide babanız ile çok iyi etsin insaAllah herkesin imtihanı farklı işte. Kimisi yokluguyla imtihan oluyorken kimiside varken yok olmasıyla imtihan oluyor
(316 puan) tarafından
Aynen olmasada olur bnim için fark etmez
0 oy
(2,835 puan) tarafından

:'(:'( benim  babamda 6 ay  oldu  vefat edeli acısı  hala ilk günkü gibi Allah  bizlere sabır  versin babalarımızın kabri nur   mekanı cennet peygamber komşusu eylesin  İnşallah  okudum cnm

tarafından
Amiinn seninde basın sağolsun canım babaciginin mekanıda cennet olsun. Kaç yasindaydi
(2,835 puan) tarafından
Babam 54 yaşındaydı :((
0 oy
(4,545 puan) tarafından
Okudum canim basiniz saolsun rabbim mekanini cennet eylesin
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Rabbim peygamber efendimize komşu etsin azap sormasn inşallah canm okudm fatiha allah rahmet eylesin 
0 oy
(119,526 puan) tarafından
basin sagolsin tekrardan
0 oy
(1,059 puan) tarafından

Allah rahmet eylesin, benim babamda vefat etti :'( bi yanim kırık bi yanım cok eksik

0 oy
tarafından
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Okudum canım, mekanı cennet olsun inşallah

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 282 göst.
2 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
11 cevap 165 göst.
26 Mart 2024 Diğer kategorisinde kucuk_pasam (675 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 174 göst.
11 Mart 2023 Aile kategorisinde Gunduzmerve79 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 215 göst.
9 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Firatvegulunannesi (237 puan) tarafından soruldu

381,420 soru

11,418,877 cevap

34,975 kullanıcı

...