0 oy
185 göst.
Aile kategorisinde (2,346 puan) tarafından
O kadar çok yorgunum ki kafami yastiga bi koysam aylarca kalkmam belkide 5 dakika bile otursam raziyim kizim 10aylık ama beni mahvediyo evin icinde bile hep peşimde tuvalete giriyorum aninda geliyo arkamdan mutfaga su icmeye gitsem çıglıkla agliyor uyuturken ayaklarini kaldiriyo havaya sallamak ölüm artik yemek yiyemez oldum sabahlari kahvaltiyi hazirliyorum kizim kucagimda olmak istiyo rahatla biseyler yiyemiyorum esim sofradan kalkinca hemen sigara keyfi yapiyo onuda gectim sofrayi topla birazda olsa yardimci ol diyorum yok uyumadim yorgunum diyo koca gece sabaha kadar deliksiz uyuyo sonra bana diyo koca gece deliksiz uyudun ya tabi gece kac kez kalkiyorum of of bugunde bi yeri tamir edicekti matkabi aldigi yerine koymamis bide ustune ustluk civiler hep yerdeydi cocuk emekliyo artik gidip yutar diyorum en cokta bu adamin daginikligi beni yordu evi supuruyorum 2 dakika sonra yine ayni şaka gibi 

1 cevap

0 oy
(1,505 puan) tarafından
Anlayissiz eş cok zor gerçekten vala yüz vermicen bacım eşime bazen kizimi veriyorum bende durmuyor agliyor annesiiiiii diyor aliyorum kucagima oturuyorum köşeye ozaman kalp tezgahın üzerini topla diyorum veya al çocuğu ben halledeyim diyorum bazen uyuya kalıyorum bi kere kalmışım bi geldim uzanmış beyfendi film izliyor heryer heryerde ben okadar saat çocuğu uyutmaya çalıştım sen burda kaç saat böylece tv mi izledin dedim ne halde olduğumu nekadar zorluk çektiğimi sen görüyorsun dedim trip attim hicbiseye elimi surmedim gittim yattım sabah kalktim heryer tertemiz  boyle zor bisey degil gönül almak yorgunluğunu hissettirmemek yardimci olmak cokta zor bisey değilmiş degilmi dedim evet kusura bakma dedi o günden beri ben uyuya kalsam veya çocuğu uyutmaya gotursem islerimin ucundan tutar hamdolsun 
(2,346 puan) tarafından
Kiz inanki lohusayken dikisli halimle bile kalktim ben çorba yaptim ama o gunler yine iyimiş diyorum bazen sabah bi kalkiyorum cocuk pesimde kucagima almazsam agliyo kollarimda derman kalmadi diyorum esime eline yapismaz o tabaklari kaldirsan
-Reklam-

İlgili sorular

+1 oy
12 cevap 421 göst.
4 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Yorgun 1 anne (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 385 göst.
13 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Ayseyildiz (79 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 138 göst.
21 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Eso han (120 puan) tarafından soruldu
+1 oy