+1 oy
511 göst.
Diğer kategorisinde (252 puan) tarafından
Esım 1 hafta once kaza yapmıştı annem gıl calışıyor dıye dun aksam geldıler 1 hafta arayla. Babam gelir sandım gelmedi, normaldede cok gezmeyi seven biri degil evime gelmez hıc, kendı akrabalarınada gitmez. Sadece oglum dogdugunda, dogum gununde falan geldi torunu için. Şimdide eşim baban kaza yaptığımda gelmedi bende birşey olsa gitmem göndermem diyor haklımı sizce, ama babam hep aynıydı 

17 Cevaplar

+1 oy
(4,089 puan) tarafından
Eşin haklı bence ya sen kendinden düşün kaza geçirsen hastalansan kayınvaliden kayınbaban gelip görmese sormasa kırılmaz mısın 
(252 puan) tarafından
Annem abim kızkardeşim hergun aradı konuştuk babam gelemdı
(2,014 puan) tarafından
Kebdi gitmezse gitmesinde göndermem ne demek haklı olabilir ama o konuda karışamaz
(4,089 puan) tarafından
Şimdi çok kızdığı için demiş olabilir o yüzden üstüne gitme öyle bi durum olmaz ama diyelim ki oldu o zaman kendisinin gitmesinin şart olmadığını ama senin gideceğini söylersin
-Reklam-
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Kendi gitmiyorsa gitmesin seni gondermemek ne demek sende onu yollama babasına ozman kısas olsun saçma sapan şeyler benim babam dogum yaptım gelmedi sevmez oda bir yere gitmeyi birde çalışıyor zaten  
(252 puan) tarafından
Gelmesi gerekiyordu ama
(5,240 puan) tarafından
Tmm da bu senin babana gitmene engel olmasına sebep değil kendi gitmesin
0 oy
tarafından
Herkes kendince haklı 
0 oy
(5,953 puan) tarafından

Gelse iyiydi aslında  ama

Suna takıldım sizi bidaha yollamam ona karar veremez .kendi gitmeye bilir  saygi duyarim ama sizi yollamam demesi garip evet konusunda haklı gelse iyiydi baban gönül koymus olabilir.kendi gitmesin sizede sebeb olmasin izin verme sen gelme.ama.ben.giderim benim ailem.de taviz verme
(252 puan) tarafından
Ne diyeceğimi bilemedim
0 oy
tarafından
Ya bak canım geçmiş olsun ama şu da var insanları yapısı bazen bir olmayabilir. Benim de amcam var mesela lendi kızının doğumuna iki hafta sonra gitti. Evden çıkmayı sevmez.  Şu konu da esin haksız niye sen gitmceksin ki atan sonuçta. Evet gelmeliydi ama gelmiyor diye niye babanı arkana alasın... sakın bunu yapma.  Emin ol ki wger o senin değil onun babası olsaydı umursamaz yaşıdır derdi. Asla kendi aileni de bi konu için silme. Sana hiseynolsa yine onlar yanar 
(252 puan) tarafından
Tabıkı de yanarsa anam ağlar gerisi yalan ağlar
0 oy
(7,379 puan) tarafından
esın haklı benım esıme bısey olcek babam sagolsun doktora dahı gorur dayanamaz 
0 oy
(1,988 puan) tarafından
Gitmezse gitmesin bişey demem ben olsam bende kirilirim ama göndermem demesi saçma
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Benim babamda öyledir,özünde çok sevecen sicak kanlı biri ama mesela bana veya ablama iftara gidilse gelmez gelse bile yemekten sonra gider veya annemler normal oturmaya gelseler gelmez,ailece birleşip biyerlere gidelim gelmek istemez babaminda huyu bu o yüzden ben darilmam eşimde sagolsun ses etmez çünkü babamın nasıl biri olduğunu biliyo birbirlerini çok severler ben gelip gitmiyorum bana darilmayin ama siz her zaman gelin der..eşin kaza yapmış bi geçmiş olsuna gelseydi iyi olurdu esin o konu da haklı benim eşimde ameliyat oldu babam hastaneye de ameliyattan çıkana kadar bekledi  eve de geldi ama gelmeseydi de eşim hayatta böyle tepki vermezdi,eşin mesafe koyabilir ama seni göndermemek nedir yani 
(252 puan) tarafından
Normalde aradı hastaneyede gidecekti hemen taburcu oldu ama eve gelmedı
0 oy
tarafından
Eşin haklı valla eşin onun oğlu sayılır gelmesi gerekiyordu
(252 puan) tarafından
Bencede haklı
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Kendi gitmezse gitmesin senin babana gitmene ne karışır. Ona ne
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Esin haklı bence. Senin kaynan aynısını yapsa emin ol sen daha çok tepki veriridin. onu kendi yerine koy babanda gitmeliydi. damadı, oğlu artık onun sonuçta. kaza yapmış adam . Bir geçmiş olsun diyebilirdi
(252 puan) tarafından
Bencede haklı esım
(1,156 puan) tarafından
Bu arada canım senin gitmene karışamaz kendi görüşmüyorsa görüşmesin sana karışmasın .
0 oy
tarafından
Aynısını senin kayınpederin yapsa sende esin gibi düşünürdün esin haklı 
0 oy
(3,127 puan) tarafından
Baban da neden gelmedi ki canım 5 dk uğrayıp geçmiş olsun demek çok zor değil ve kötü gün yani bu. Eşin burda haklı ama seni göndermeme gibi bı lüksü yok bence kendi gitmezse hakli
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Kendi gtmesin hakli ama sana karismamali.
0 oy
(323 puan) tarafından
Göndermem diyemez ama gitmemekte haklı sağlık sonuçta 10 dk görünmek bu kadar zor olmamalı 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Gitmem diyebilir ama gondermem diyemez .
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Sonuna kadar haklı 

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 1,542 göst.
6 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Tuqcee1 (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 511 göst.
0 oy
31 cevap 1,473 göst.
+1 oy