+1 oy
909 göst.
Diğer kategorisinde (15 puan) tarafından

Bugün biraz dışarıya çıkalım dedik havada Güzeldi neyse AVM ye gittik oturduk gezdik yemek yedik yemekte kız çalışan vardı eşim dedi ben gideyim alıyım geliyim dedi bende tamam dedim bekle bekle gelmiyor en iyisi ben gıdım bakım bı gittim ki kadınla sohbet ediyor hani yemekleri soyliyip geliyordun hamburgerciyle sohbet ediyor resmen şimdi dersiniz neyi büyütüyorsun  kızıda görseniz göğsü filan dekorteli güzel bı kız eşime dedim hayırdır noluyor ne var ya sohbet edemezmiyim diyor birde diyor kızda güzeldi ama ha gülüşü filan o anlamadım ben ona çirkin mi geliyorum bende kızdım felan ondan sonra çektim gittim o eve bile gelmedi daha olayida büyüten benmişim kıskançlık yapiyormusum sizce haklı değilmiyim ya moralim o kadar bozuk ki  :( dokunsalar aglicam birde diyor sen ne biçim kadınsın tek anlamadigim nokta o kız orda çalışan sıra filan bekleniyor orda nasıl sohbet ediyorlar yemin ederim o kadar doluyum ki bunları düşünmekten  helak oldm

31 Cevaplar

+3 oy
(4,853 puan) tarafından
Allahin cezası aynisini sen yapsan nasil karsilarmis sorsaydın 
(15 puan) tarafından
Ya pislik adam işte ben yapsam aynsini aynı dakikasında siler beni.
-Reklam-
+1 oy
(48,668 puan) tarafından
olur mu oyle sey ya sohbet edemez tabikide guzel kiz diyemez ne haddine ben kiskanc degilim ama bu bana bile fazla
0 oy
tarafından
hamburger tepsisini kafasına vursaydın 
(15 puan) tarafından
Kız o sinirden hiç birşey aklıma gelmedi elim ayağım titriyor du :(
0 oy
tarafından
Klasik erkek işte 
0 oy
(17,755 puan) tarafından
Haklısın valla kardeşim eşin baya genişmiş
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Ya ne bileyim sipariş beklerken işler nasıl falan dersiniz. Yada sizin işte zor falan gibi muhabbetler olabilir yani boş boş beklememek için ama size gelip gülüşü güzeldi vırt zırt demesi hoş değil acaba siz böyle tetiklenince o da iyice kıskandırmak için mi dedi ki. Şahsen ben olsam o lafı dediği an gözümü oyarım ahlaksız 
(15 puan) tarafından
Yani kızda güzeldi dedi benim o anda onda soğudumu anladım
0 oy
(324 puan) tarafından
Bı dahaki yemeğe gittiğinizde de sen yap bakalım aynısını o zaman ne tepki verecek ne sinir bozucu bide haklı çıkmaya çalışıyor 
(15 puan) tarafından
Aynn öyle alltan alttan sırıtıyor birde  Üzülen tek benim yani :(
(324 puan) tarafından
Böylelerine anladığı gibi yapcan bacım vala yoksa devam ediyor boyle
0 oy
tarafından
Sende git erkeklerle konuş sen ne biçim adamsın de bakalım napacak. Dengesiiiz ayiii. Pislikkk sereff yoksunu
(15 puan) tarafından
Ben öyle desem aynı dakkassinda siler beni ama ben birşey demiyorum Allah'a havale ediyorum
0 oy
(571 puan) tarafından
Öküz kusura bakma ama baya güzel dayak yerdi eşim benden araba da gidiyoruz bir gün kıza baktı sandım sonra çok yemin edince inandım o an gözüm döndü bir tokat geçirdim dudağı kanadı 
(15 puan) tarafından
Hemde baya öküz iyi yapmışsin sen ama benim sinirden elim ayağım titredi
0 oy
(8,999 puan) tarafından
Yani eşini en iyi sen bilirsin ama ben bunda abartcak bişey giremiyorum yeri geliyo pazarda markette bizde başkalarıyla konusuyoruz her konuşma aldatma sayilmaz yani mübarek ayda oruç tutmayip.ulu orta yemek yemek bana göre Uygun değil söylemesem içimde kalırdı
(13,821 puan) tarafından
Ben yanlis yorumun altina yazmisim :) kendimi linc yagmuruna tutulmus gibi hissettimm kizlar:))
tarafından
Yok sana degildi zaten sozumuz hemen lafi oruca getiren kisiyeydi :)))
(8,999 puan) tarafından
Kadın takılmamış siz takilmissinjz ben ona aaaa neden oruç tutmuyosun diye yargilamadim sadece mübarek ayda ulu orta yemek yemeyi doğru bulmadigimi söyledim bu benim fikrim benim düşüncem ben kadını kinamadim veya kırmadım bende 2 aylık bebeğim var oruç tutamıyorum ama asla dışarı da ulu orta yerde su dahi içmem... Ben ona niye tutmuyosun demedim tutar tutmaz o Allah la onun arasında beni ilgilendirmez ama müslüman ulkedeyiz büyük kesim oruç tutuyo Yahudiler bile müslümanlara saygı duyup dışarda yiyip icmezlermis eskiden....
tarafından
Yani ulu orta yorumlar yazilan bir platformda gordugum bir yoruma takilmam normal sonucta kisiye ozel gizli bir mesaj degil, herkes okuyabiliyor. Sen fikrini beyan etmissin ben de fikrimi beyan ettim. Ben herkesin dini kendi icin yasamasi gerektigi taraftariyim. Buyuk kesim oruc tutuyor evet he bu arada ben de tutabildigim kadar tutuyorum o ayri, ama bana saygi duy yanimda yemek yeme anlayisim da yoktur. Bu bireysel bisey bence. Bana dogru gelmiyor. Bu da benim fikrim.
tarafından
Selimin annesi haklı bence. Tutmayabilir ama saygı gösterip ulu orta yemek yememeli. Canı cok çektiyse eve söyler evde yer. Ben aybasina girince bile evde soğanlı bıberli yemek pişirmedim kendime. Binada kokup insanların nefsi dusmesin diye
0 oy
(1,990 puan) tarafından
Gayet yerinde bi durum yüz  verne asla 
0 oy
(56 puan) tarafından
Ben olsam kıyamet kopardı orda iyi dayanmissin
0 oy
(9,579 puan) tarafından
Bende bi erkekle sohbet edeyim sende aynı bu şekilde ga.vatca tepki ver bakalım noluyo de
0 oy
(56 puan) tarafından
Ben olsam kıyamet kopardı orda 
(15 puan) tarafından
Sinirden hiç birşey yapmadım hemen eve geldim
0 oy
(2,040 puan) tarafından

Gülüşü güzelmi o dişlerini döker senin gülüşünde güzel derdim
0 oy
tarafından
Keşke deseydin şu köşede gevşek gevşek ben erkekle konuşsam sende normal karşılıcakmıydın die 
0 oy
tarafından
O an orda onla yemek hemen zaten büyük hata birakacaktin orda ne oku varsa yesin saygısız karısına saygısı olmayan bir malak
0 oy
(770 puan) tarafından
Tabikide sen haklısın.  Siparişini verip başını önüne eğsin yanına gelsin ne diye sohbet ediyor ! Hadi öyle bir halt yedi ne cesaretle kızda güzeldi falan diyip güya dalgaya alıyor. Kesinlikle büyüt bu meseleyi . Yoksa seslenmiyorsun diye sürekli alışkanlık haline getirir. Yerinde olsam eve bile almazdım ! Defolsun çene çaldığı kadına!
0 oy
(14,428 puan) tarafından

Sen gittin arkandan gelmedi,abartıyosun dedi ha 

Sende kaslı,yapılı bi adamla konuş bakalım gözü önünde 

B..ok herif :angry: 

Kusura bakma haketti

0 oy
tarafından
Haklısın ben olsam bende istemem ne münasebet

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 1,765 göst.