0 oy
316 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizim suan 3 yas 1 aylik. Kardeşi olmasını isterim sizce 2 cocuk arasi kac yas

23 Cevaplar

0 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
İdael yas diye birsey yok canim her çocuk farklı bu yuzden sen kendi yavruna göre karar vermelisinnn kendini ne zaman hazır hissedersen o zaman benim ilk  bes yaş var ikincile.3 arsindan15 yas varrr 
-Reklam-
0 oy
tarafından
3 yas var tam iyimide 3 yas var ne buyuk ne kucuk tam ideal 
0 oy
(7,663 puan) tarafından
Benimki de 3 yaş 3 aylık 4 yasina girince düşünüyorum 
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Vanim bence ilk cocugun yukumlulugu azalinca olmali neden biliyomusun 2. Bebegin sorunlu bir bebek olabilir cok gazı ilabilir ya da alerjik olabilir surekli aglayan uyumayan bir bebek olabilir ilk cocuguna zaman ayirmazssn yani ben boyle dusunuyorum
0 oy
tarafından
Oğlum doğunca kızım 2 yaş 9 ay olucak tam ideal bence
tarafından
Kızın ne zaman doğdu canım tam benimki 23 Aralık 2019
(3,859 puan) tarafından
14 Ocak
tarafından
Anladım canım aynı yastalar prensesler
(3,859 puan) tarafından
Aynen ama sen bir kaç hafta önce hamile kaldin sanırım :D
tarafından
Evet cnm
0 oy
tarafından
bence tam zmni
0 oy
(3,095 puan) tarafından
7 yaş var aralarında oğlumun çok faydası oluyor bir işim olduğunda kardeşini oyalıyor
0 oy
(10,784 puan) tarafından
Cocuguna göre vallahi canım. Benim buyuk hala cok fena ilgi istiyen yasada kendi yapmayıp benşm yapmaması bekleyen bir cocuk aralarında 6 yas var. Ama hala ızdırap ikisi bir
0 oy
tarafından
3 ideal bence. Kardeşler arasında 3er yaş olduğunda hem kardeş hem arkadaş gibi oluyorlar bende 3 yaş bırakıcam aralarında Allah kısmet ederse. 
0 oy
tarafından
ne kdr az olursa o kdr ii.. senin icin suan cok ideal olmasi bs 4 5
0 oy
(44,603 puan) tarafından
4yas 3 ay var tam aralarında benimkilerin
0 oy
tarafından
Kizim zor bi bebek çok şımarık kararsizim 
0 oy
(597 puan) tarafından
Ikinci bebegim dogubca Allag naisb ederse oglum 23aykik bile olmayacak. Gozum korkmuyo degil ama ikerde rahat ederim insaAllah yeterki karnimdakine saglikla kavusayim yanimdkaide saglikli kalsin Allah yardim eder
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Kesinlikle 5 yaş oyle düşünüyordum fakat 17 aylik bitane diğeride 1 aylik iki kizim var cok zor oluyor ama sizin 3 yaş iyi yani 
0 oy
(1,257 puan) tarafından

5 yaş olacak kardeşiyle arasinda 

Ama ideal yaş 3 ve üstü olmalı diye düşünüyorum En azından annenin biraz da olsa düzeni oluşuyor rahatlığıni yaşamış oluyor 
0 oy
(217 puan) tarafından
Bence ideal yaş farkı diye bir şey yok çünkü bu çocuktan çocuğa değişen bir durum
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Aralarında tam 3 yaş 8 saat var :) doğum tarihleri aynı bemce tam ideal canım :)
0 oy
(1,009 puan) tarafından
Tam da ideal yas benim kizlarimin arasi 3 yas tam arkadas 7 yil sonra 3 dogurdum 
0 oy
(188 puan) tarafından
Kizimla aralarinda 4 yas 2 gun var 2. Kizimin suan 11 aylik masallah ilk kizim sorunsuz bir bebekti ama ikinci kizim tam tersi asiri derecede bana yapisik bir bebek gittigim heryerdede oyle beni zorluyor iki kardes ilk kizimin istekleri farkli olunca bazen onu kardesi yuzunden ihmal edebiliorum dengeleyim derken zorlayabilior ayriyetten dezavantaji bizim icin kizim anasinifina vermistim ben yanliz buyutuyorum sagolsun arada dedeside yardimci oluyor ama  kiş malum uzun surdu okula getirmek ve arkada bekleyen bebek ha diyince cikartamadim o yondende biraz zor olabilior cnm zorluklari bilerek belirttimki ona gore degerlendir. Bende 3.cu bebegi dusunuorum ama bu ikinci zor oldugundan kararsizim bakalim hayirlisi.. yasim 33 o yuzden dha yas almadan olsami diyede dusunmuor dglm.. 
0 oy
(119,126 puan) tarafından
ideal yas kisiye duruma gore degisor

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 254 göst.
4 Ekim 2021 Aile kategorisinde Dilara132 (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 780 göst.
27 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde ꧁❦✳GüLbahaR✳❦꧂ (3,617 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 230 göst.
10 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
39 cevap 458 göst.
15 Haziran 2022 Aile kategorisinde Semizotu (414 puan) tarafından soruldu

378,260 soru

11,321,632 cevap

34,767 kullanıcı

...