0 oy
542 göst.
Diğer kategorisinde (152 puan) tarafından

Soru yukarda kızlar:D

43 Cevaplar

0 oy
(4,977 puan) tarafından
Evde sordu üstünde para varmi diye yok cnm dedim ;) antebe mal almaya gtcek gece cnm sana hesaptan atayım nakit verir misin bana dedim ;)))  sen  kirli çıkısin bilyrm dedi ;)
-Reklam-
0 oy
(507 puan) tarafından
Biriktiriyorum ama gizli değil, ihtiyaç olunca yine kendimize çocuga falan harcıyorum 
0 oy
tarafından
Hiç saklamadim bu güne kadar hesabımız ortaktır ama kumbaram var biriktirmeyi seviyorum ne bulursam atıyorum
0 oy
(419 puan) tarafından
Verse saklarım ama vermez aslaaa
0 oy
tarafından
Köşeye atıyorum ama eşim biliyor
0 oy
(1,068 puan) tarafından
Yok hiç saklayamam önceden annem harçlık verirdi onu bile söylerdim ihtiyacımız olursa beraber harcardık ama şimdi gizli değil ama para biriktiriyorum eşimden aldığım harçlıkları pazar üstünden kalanları falan harcamıyorum eşimden parası varsa kumbarama para atmasını istiyorum eşime borç verip faiziyle geri alıyorum ama tabi  bu biriktirdiklerimle kendime bir şey almıyorum yine gram altın yapmaya çalışıyorum 
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Hayır ortak hesabımiz var orda birikiyor canım 
0 oy
(11,295 puan) tarafından
Biriktirmeye çalışıyorum kuzum biriktirene kadar söylemiyorum lazım olacak miktara gelene kadar sonra söylüyorum tabi eşim almaz bi kac kere altin yaptırdım oyle
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Geçen yıl biriktirdiğim ile çeyrek almıştım snra yarıma çevirdim sonra bozdum altın hesabına attm şmdi yine biriktiriyorum sıkıştığmz zmnlarda eşime veriyorum onun da hoşuna gdiyo azdan çok 
0 oy
(283 puan) tarafından
Hiç fazlasını almadığım için saklamıyordum ama kötü gün için saklanması gerek bunu anladım bi tane bebeğim var onuda düşünmem lazım
0 oy
(553 puan) tarafından

Ay evet maas gibi her ay bana bir miktar para verir bende harcarim istedigim gibi onu en son artik direksiyon sinavindan kala kala surekli 500 lira aliyorum cocuktan dosyamda yandi yeni dosya acmam gerekti kenardaki parayi verdim oraya artik utaniyorum kalmaktan ama girmekten usanmiyorum da :D

0 oy
(2,097 puan) tarafından
Kendim kazandığımı gayette saklarım :))
0 oy
(234 puan) tarafından
Ta nisanliyken adetten Nişan koçu kesmişlerdi bana, alnına altın takmışlardı.  Onu bile saklarım hala :D
0 oy
(1,410 puan) tarafından
Evet saklıyorum :)
0 oy
tarafından
Veriyo biriktirmem ortak birikim hesabımız var
0 oy
(359 puan) tarafından
Hayır o kadar çalıştım bı lira gizli param olmadı hep beraber giderleri hesaplar öder ona göre harcarız arada o saklar ama nedense o para yine hep bana harcanir ;)
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Sakliyon ay sonu gelmeden gidiyo yani sakliyorum da sayilmaz :) ay sonunu getiremiyiz çünkü
0 oy
tarafından
Ailem  ve ailesi veriyor görüyo maalesef  :)  saklamadım hiç 
0 oy
tarafından
Evet 4 ayda 3 gr almıştım..biriktiririm hep
0 oy
(376 puan) tarafından
maaşi direk bana veriyor 

İlgili sorular

0 oy
57 cevap 964 göst.
29 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 461 göst.
18 Ocak 2024 Aile kategorisinde Ayazmoms (102 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 715 göst.
9 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 806 göst.
30 Kasım 2019 Alışveriş-Hediye kategorisinde ✌BALLI LOKMAM✌ (2,484 puan) tarafından soruldu

380,183 soru

11,381,754 cevap

34,876 kullanıcı

...