0 oy
541 göst.
Diğer kategorisinde (152 puan) tarafından

Soru yukarda kızlar:D

43 Cevaplar

+2 oy
(3,859 puan) tarafından
Para vermiyor ki saklayim. Verecek parası da kalmıyor ztn
(152 puan) tarafından
Bu biz :(
-Reklam-
0 oy
tarafından
Evet :) ama biriktirdiğim parayı da yine kendimize harcıyorum. Eşim çok sıkıştığında ona destek atıyorum. 
(152 puan) tarafından
Neguzel bizde kenara atmaya kalmıyor :(
tarafından
Her ay olmasa da elime geçen parayı atıyorum. Eşimde kendi hesabında biriktiriyor. Bu devirde çok zor artık geçinmek valla Allah tüm insanların yardımcısı olsun canım.
0 oy
(155 puan) tarafından
O benden saklıyor bende ondan saklarım 
(152 puan) tarafından
Vayyss iyimiş:)
0 oy
tarafından

Saklanacak para mı kalıyor bacı maaşı al hepsini ödemelere ver sonra diğer ayi bekle aha böyle oluyor her ayy :D

(3,859 puan) tarafından
Hayır bide ayın ortasını bile göremiyoruzz
tarafından
Valla artık saldım yaa ne kadar kisarsam o kadar sıkıntı çıkıyor kurbana para biriktirelim dedim bugün hiç yok yere birden 700 lira gitti
0 oy
tarafından
Saklamam bilir bende bilirim 
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Gizli biriktirmeme gerek kalmiyo o kendi biriktiriyo zaten :D yani maddi yönden bizi kismaz ihmal etmez har vurup harman savuran biri değil o yüzden gizli biriktirmem,biriktiriyorum ama haberi oluyo 

tarafından
Bizde de öyle ben ayrı biriktiriyorum. Eşim ayrı biriktiriyor birde bozuk para biriktiriyoruz ekmek almaya filan iyi oluyor kenarda :)
(9,626 puan) tarafından
Evet çok iyi oluyo bizim bi kumbaramiz var sadece bozuk atıyoruz bigun açtık bi kaç milyar vardi onla dogum yaptım üstüne bide kaldı kızıma alışveriş yaptık düşün yani  :D  ya insan isteyince biriktirebilir aslında,tabiki şuanki süreç zor bi süreç ama benimde eşim tek calisiyo 2 cocuk var ikisinin bezi giyim masrafı var  artı olarak hastane ilac masraflari illaki oluyo market fiyatlarını zaten biliyosunuz uçmuş gidiyo 2 3 poşet şey 500 600 belki daha fazla tutuyo ama cok şükür yine de birikim yapabiliyoruz Rabbim daha da zorda olanlara da yardım etsin inşallah
tarafından
Amin inşallah canım.
0 oy
(2,564 puan) tarafından
Saklarım her kadında saklamalı bence ölümü dünya ne olacağı belli olmaz bir gün kalkar kavga edersin cık git der  paran olmaz ondan mı isticek ona tenezzül etmessin her şeyi düşünecek bu hayatta 
0 oy
(119,153 puan) tarafından
neden gizli kiz
0 oy
(2,769 puan) tarafından
Kendi harçlıklarını biriktiririm haberi de olur 
0 oy
(1,988 puan) tarafından
Para biriktirebilsem saklarım da bende o yetenek yok
0 oy
(236 puan) tarafından
Eşim maaşı benim elime veriyor bende bazen 100 200 kıypıtıp kenara koyuyorum sonra onun istemediği bişey alırken ben kenara atmıştm deyip çıkarıyorm :D
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Yok gizlemeden saklıyom ben
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Yok canım saklamiyorum. Aramızda bu konularda gizli saklımız yok şükür. 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Ewet ailem yollar hewsabıma haberı hok
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Para biriktirdigimi biliyor zaten ama ne kadar olduğunu bilmez
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Para değil hicbisey saklamam iyi günde kötü günde herseyimiz bir kumbaramdaki parama kadar veririm sıkışırsak
0 oy
(3,167 puan) tarafından

Evet saklıyorum ama harcamadan yine kendisine veriyorum bir uşe yaradığı yok:ermm:

0 oy
(44,603 puan) tarafından
Hayır niye sakliyim 
0 oy
(4,662 puan) tarafından
Biriktiririm gizli değil eşim ne kadar olur bilmez parasız kalmayacağımi da bilir 
0 oy
tarafından

Gizlemem canim kendi parası olduğu için saklarım ben :D

İlgili sorular

0 oy
57 cevap 959 göst.
29 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 459 göst.
18 Ocak 2024 Aile kategorisinde Ayazmoms (102 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 714 göst.
9 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 804 göst.
30 Kasım 2019 Alışveriş-Hediye kategorisinde ✌BALLI LOKMAM✌ (2,484 puan) tarafından soruldu

378,371 soru

11,325,709 cevap

34,778 kullanıcı

...