0 oy
257 göst.
Aile kategorisinde (93 puan) tarafından
tarafından kapalı
Ben 26 yasindayim 3 senelik evliyim ve 6 aylik bi kizim var ve guz3l bi evliligim var yillardr babam annemi hep aldatyr annemde hep bizi dusundugunden cikip gitmemis kacarak evlendigi icin birde dogulu oldugu icin yillarca hep geri donemem kafasiyla kalmis biz 3 kardesiz babam en son bi tane kadinla yatip kalkayim derken kadin hamile kalms ve babamdan bunu saklamis o kadinla evli kocasindan cocugu olmuyormus kacms qtmis siginma evine saklanms ve aldirma donemide gecmis 6 aylik hamileyms ama kimse babamdan oldugunu bilmiyor o cocugun kocasida dokumhanlari cikartcam karimi ellemiycem onun aklina gireni öldurcem diyomus hadi neyse babami zaten siliyorum bu satten sonra annemide yanima alicam ama o kardesim gibi bisi olacak napmam lazim siz olsaydnz bu durumda ilerde sahip cikarmiydiniz yada boyle bi durumla karsilassnz benm 6 aylik kizim var 3 ay sonra kardesm dogmus olacak baba bir ana ayri kimseye gdip babam boyle yapmis diyemedim size icimi dokmek istedim eşime bile bu durumu soylemedim nasil soylenir onuda bilmyrm belki hic soylemem bu olay duyulmazsa yillarca icime atarm kendi keendimi yerim
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

6 Cevaplar

0 oy
(217 puan) tarafından
O bebeğin hiç bir suçu günahı yok ama zor bir durum :/
(93 puan) tarafından
Napmam lazim kafam durdu sutum gelmiyor duydgmdan beri damla damla sutum geliyor boyle bi durumda napilirki
(3,551 puan) tarafından
Sabi nin suçu yk canım. Suç babanla kadında.. Hangimize sordular dünyaya gelmek istermisin diye. Hele ki gayru meşru.. Yazık bebeğe kadersiz.
(93 puan) tarafından
İste bende onlarin eline kardesimi brakmkta istmyrm onlarn ne yapacgida belli olmaz bi yanim kabulln diyo bi yanim ne hallri varsa gorsunler diyo
-Reklam-
0 oy
tarafından
bu konu seni asar bence 
(93 puan) tarafından
kadin kacmis gitmis babam yaptik bi hata diyo kadinin kimi kimsesi yok bizim koyden kocasi desen kendi cocugu olmyan birine neden sahip ciksin kendi kizimda oldugundan ufacik bebek nasil bakarlar nasil ederler biraz fazla vicdanliyim galiba hep onlari dusunyrm bazende icimden geciyor Allahm keske dogmadan ölse de boyle zorluklar cekmese zinadan dogan bebek olmasa diye
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Bilmiyorum ya ama görüşmek istemezdim sanki. Bebeğin hiç suçu günahı yok ama gördükçe anasını babasını bogasim gelir
(93 puan) tarafından
Babasi benim kendi babam oldugundan ne bileyim dondum kaldim ne bisey diyeblyrm nede kizablyrm ortada bi masum var onlar ne hali varsa gorsun ama bebek :(
(6,047 puan) tarafından
Böyle birşeyi yapan iki insanın çokta düşünceli insan olacağını düşünmüyorum yani aman kardeşini tanisin bilsin düşüncesi olacağını. Bence annende gorusmenizi istemez.
(93 puan) tarafından
annem o bebegin sucu yok diyo kardesnz diyo biz 2 kiz bir erkek kardesz oda erkek olacakms annem bir tane daha erkek kardesn olacak diye aglayark soyledi babma soruyorm susuyor yaptik bi hata diyor nolcak smdi sahip cikackmsn dyrm bilmyrm diyo susuyor
0 oy
(234 puan) tarafından
İyi de canım senin sahip çıkmanı gerektirecek bi durum mu var anlamadim. Annesi bakar zaten bebeğine. Sen de kardeşinle gerekirse ilgilenirsjn onun bi suçu yok sonuçta. Bunun için sana annen bile kızmaz. Ama o babanın yüzüne bile bakma zaten
(93 puan) tarafından
Zaten babam yok benim icin bu saatten sonra babam kac sefer aldatti annem hep sustu annemi dovdu sovdu susturdu birde bu bebek cikti annesinin ben bakabilecginden supheliyim ben cok titizim o konuda evladimin ustune asiri titreyen bir anneyim onlar bakamaz diye sadece dusundgm sey o ne bileyim ya ne konusablyrm ne derdimi anlatblyrm sustum kaldm put qbi
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Kardeşim gibi bir şey değil kuzum direk kardeşin oluyor Rabbim hayırlara çıkarsın ne diyeyim ki bilemedim
(93 puan) tarafından
Ya iste diyorum ya nasil hitap edecgimi bile bilemyrm ama 3 ay sonra dogacak bu ben tam dogum yaptgm zaman babm o kariyla yatms kizim 6 ay 6 gunluk o 6 aylik hamileyms
(14,428 puan) tarafından
Büyüye dursun bakalım bebiş,şu anlık senin yapabileceğin bir şey yok
(93 puan) tarafından
Siz olsaydnz naprdinz boyle durumda peki
(14,428 puan) tarafından
Dediğim gibi canım büyümesini beklerdim herhalde annesi var sonuçta benim bakacak halim yok ya
0 oy
(40 puan) tarafından
Gücün varsa bakarsın gücün gucun yok ki sahip cikasin. Evlat olan sensin ana baba olan onlar. Hem 6aylik çocuğun ve ayrı bir ailen var.  baban sana sahip cikacagi yerde sen mi sahip çıkacaksın? Tamam annen ve annenin doğurduğu kardeşlerine tabi ki sahip cikacaksin ama sana şu kadarını soyleyeyim o kadına desen cocugunu bana ver ben kardeşime bakarim yukmus gibi atar ustune sonra da ahlaksizligina devam eder. Baban ilk mi sanki son olacak. Doğacak olan çocuk ana ayrıda olsa senin öz kardesin ama anası da var babası da var onlar bakacak. 
(93 puan) tarafından
Allahim su mubarek gunlerin yuzu suyu hurmetine bi cikis kapisi gostersin ne diyim uykularim kacti cocugum desen dis cikartma zamninda eşimede soyleyemyrm esimin ailesi esim ne gozle bakr bana aman senin baban boyle bzden ne bekliyosn derler diye icim icimi yiyor

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 476 göst.
8 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Rabia demir (80 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 125 göst.
0 oy
22 cevap 928 göst.
0 oy
28 cevap 688 göst.
25 Eylül 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,366 soru