0 oy
473 göst.
Aile kategorisinde (80 puan) tarafından
Kizlar 3 aylik hamileyim esimin ailesi ile beraber yasiyoruz kayinvalidem gorumcem bi is olunca kayboluyo ortadan zaten kayinvalidem gorumcem olsa da yanimizda bana yaptiriyo agir tasitiyo ne olsa bende bi is yapilmayincada pis olan ben oluyorum ben yapmiyormusum kendilerine toz kondurmuyolar gecen cuma doktor kontrolum vardi eve bi geldim kahvalti yapmislar mutfaga atmislar ne evi toplamislar ne yemek yapmislar bana diyo yemek yok yap diye esimin de arada kalmasini istemedigim icin bisey soylemiyorum haberi yok biseyden siz olsaydiniz yerimde napardinz

20 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Doktora tek giriyorsun muhtmelen çıkar çıkmaz eşine riskli gebe olduğunu söyle nazlandirekendini
-Reklam-
+2 oy
(3,452 puan) tarafından
Offf kendinizi ezdirmeyin yaa
tarafından
Aynen valla böyle postlar okudukça deli oluyorum
+1 oy
(3,573 puan) tarafından
Ve bu böööylece devam eder gider... 

Boşuna yapma, Filmin sonunda yapmadıya çıkacak adın. En azından en baştan kendini yıpratmazsın. 
+1 oy
(14,428 puan) tarafından
Böyle bişii hiç yaşamadım ama sana bişey diyim 

Yarın yaşın ilerlediğinde bu yaptıklarına boyun eydiğin için çooook büyük pişmanlık ve sinir harbi yaşarsın
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Bunlar resmen seni kullanıyor. Ben olsam biraz nazlanırdım benim hamileliklerim zaten çok kötü geçti kokudan mutfağa bile giremezdim sen de biraz ay zorlanıyorum midem bulanıyor falan de ellerini alıştır. Bu nedir hizmetçi yapmışlar seni mübarek kahvaltıyı toplamadan seni beklemek nedir???
0 oy
tarafından
Hiç birşeye elimi sürmezdim kesin ve net kendine göre yap tabağına al geç odana ye kendi bulaşıgını topla ve odana çekil derim nunarq yap birazda midem bulanıyor çok kötüyüm diye . Zor işler valla kaynana görümce bir yasamak 
0 oy
(710 puan) tarafından
Midem bulaniyor başım dönüyor iyi değilim de kendini at yatağa mutfak öyle ve kalsın gerekirse toplama aman ağızlarını alıştırma ben zini yi bile eşime tasitiyordum kaynana toplayivsr diyordu ağır kaldiramam eşim kaldırsın mutfağa diyordum bişey diyemiyordu akşamları eşime naz yao gerekirse sancılarım olmaya başladı de midem bulanıyor de yalan dan da azıcık kusacak gibi yap kaç dikkat çekersin bacım:Ddenendi onaylandi
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Ben olsam bende yapmam gelin görümce beraber yapılır siz hamile olduğunuz için onların sana yaptırmamasi lazım 
0 oy
(12,762 puan) tarafından
Gelin miyim hizmetçi miyim derdim valla eş bi zahmet arada kalmasın. Öncelikle nasıl ki biz evlenince ailemizden ayrılıp ayrı bir aile oluyoruz eşlerimizin de öyle olması gerek hadi olmadı beraber yaşadık yine arada kalması için hiç sebep yok haklı olandan taraf olması gerek sana tavsiyem kavga etmek yerine bahane uydur hastaneden mi geldin midem bulanıyor de kasiklarim ağrıyor de odana çekil asla onların arkasını toplama 
0 oy
tarafından
Canım benim sen o eve hizmetci olarak gitmedin suan yazacak çok şey var ama sadece kendinden taviz verme yeter. Bu nedir ya çok sinir oluyorum gelinlere bu şekilde muamele ediyorlar hatta hiç yapma hastayım de sürekli
0 oy
(3,000 puan) tarafından
Anne bugün çok rahatsızım ben uzanıyorum aperatif birseyler hazirlarsiniz derdim odama çekilirdim.Ve bunu ara ara yapar elimin eteğimi işten çekmeye başlardım.Tabi söylenecek laflari göze alarak çünkü muhakkak dillerine vuracaktir.Onlar kendine ceki duzen verene kadar asla umursamayip iyice yayardim.
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Baştan beraber yaşamayı kabul etmezdim 
0 oy
(986 puan) tarafından
Nasıl yani?bunlar insanlıktan çıkmışlar resmen

Tabiki de kocana söylemelisiniz.guzel Bir şekilde söyle ama.

Onlar da. Önce sen kaybol hamilesin git uzan.ve sürekli belim ağrıyor yapamıyorum de zaten ilerleyen aylarda olacak bel ağrısı...
0 oy
(4,915 puan) tarafından
Ben gelince mutfak dağınık ev dahiniksa elimi surmezdim nasıl  zikkimlaniyorsa toplamayı da bilsinler çok saygısızca bir davranış 
0 oy
tarafından
Valla bacım yapsan da yapmıyosun olacak. Biz altlı üstlü oturuyoruz yemek bir. 9 aylık hamileyim maksimum 10 günüm var doğuma. Elimden ne geldiyse yaptım yine yapmadı oldum. Ağrıdan duramıyordum diye kaynanam misafir gelince sen çık yukarı inme dedi. 2 kere inmedim diye sen misafir sevmiyosun istemiyorsun bişey yapmıyosun Soğuksun dedi. Demem o ki yapsan da bir yapmasan da bir o yüzden ben kendimi yıprattım aman sen kendini yıpratma 
tarafından
10 gün mü kaldı? Hadi bir avazda inşallah:)
tarafından
Yani eğer erkenden bebiş gelmek istemezse doktor 39. haftada alırım dedi 37+6dayız teyzesi :)
0 oy
(1,662 puan) tarafından
Yapma. Şimdiden seni fazlasıyla kullanmaya başlamışlar. Sen o eve gelin gittin hizmetçi değil. Tabi sende birşeyler yaparsın ama herşeyin bir oluru var. Ve eşine de söyle. 
0 oy
tarafından
Ben yapmam valla kör mü yapsınlar,oldu o zaman gtlerinden çıkan b.ku da sen temizle tövbe yarabbim ya kötü kötü konusturuyorlar beni.

Valla ben yapamam yavrum hizmetçi miyim ben 
0 oy
(437 puan) tarafından
Kocan  eve geldiği zaman iş yap sonra birden ciglik at karnima sanci girdi falan diye eşinin tatil gününde ya hep iş yap gözune bat yeter is yapma dedigindede bu sadece bugun degipki hergun boyle korkuyoorum cocuk duşecek diye de alttan alttan iş verr 
0 oy
(665 puan) tarafından
Valla bu devirde kötü olacaksin yapma yaa yapma biraz dik dur kiz bağır çağır inanki hiç bisey olmuyor öyle olunca bak ben 3 yıl boyunca köle gibi oldum onlara en sonunda kötü yine ben oldum sonra bi silkelenip kendime geldim şimdi gerçekten kötü oldum hiç kimseye hele kaynana görümce ye asla iyi olmayacaksın 
0 oy
(3,296 puan) tarafından
2 haftadır köydeyiz kaynana da bende 7.5 aylık hamileyim canım çıkıyor akşama kadar yemeğini yap sobasini yak odun taşı dün kavga ettik kaynana ile bağırdım çağırdım kendi yediklerimi içtiklerimi yıkıyorum kendi ne yaparsa yapsın

Afedersiniz ama tuvalete giriyor koca adamla kadın bir su döküyorlar her gün kaç defa Domestos ile yıkıyorum yine kes içinde bırakıyorlar su beleş bide dök bı su çok mu zor

En nefret ettiğim aile ile yaşamak kurtulsam bi rahat edeceğim
(80 puan) tarafından
Aynen oyle valla Rabbim bizden olmayan bi sebeple ikimizi de kurtarsin kendi duzenimizi kendi yuvamizi kurmayi nasip etsin insallah
(3,296 puan) tarafından
Amin inşallah canım
Ben ayrıydım ev sahibi evi satacağım deyince çıkmak zorunda kaldık evden şimdi ev arıyoruz.en kısa sürede bulurum inşallah
Rabbim seni de kendi evine çıkmanı en kısa sürede nasip eder inşallah
(80 puan) tarafından
Amin amin insallah yaa

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 123 göst.
0 oy
6 cevap 254 göst.
11 Nisan 2022 Aile kategorisinde Esmaagl (94 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 329 göst.
0 oy