0 oy
546 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kaynanam bana iftira attı oyum buyum çalınıyor diye ben çalıyormuşum açık açık dedi hakkım helal değil. Şimdi bunu hafta içi cagircam iftara teyzeleri kaynanam kaynatam evime gelsin ama ben gitmeme kararı aldm.. Aslında ramazanda kaynımlar gelince gidip anlatcaktm herkesle oturup çünkü kaynanam bana baş başa iken dedi keşke kayıt alsaydım şok oldum aklıma gelmezdi ki, herneyse bende bosverdim gidip anlatmicam ne degiscek ki koca bi hiç.  Eşime dedim sen kardeşlerin gelince çocuğu al git ben gelmicem bayramdada gitmicem bidaha hiç gitmicem büyük konuşmuyorum ama bi insan bu denli iftira atabiliyorsa yarın birgun namusuma da iftira atar eşime dedim hepiniz toplanın anneniizi hastaneye götürün ya deli dedim ya kötü başka açıklaması yok. Eşim hak veriyor dedim belki üzülürsün annendir nihayetinde yarın çocuğumu görmek nasip olmasın ki üzülmüyorum hakkediyor dedi.

10 Cevaplar

0 oy
(6,046 puan) tarafından
Böyle bir iftira attıysa evine de çağırma ne münasebet
tarafından
Evet cnm tek olsa haklısın ama kaynatamla hiç sorunum yok çok iyi insandır heryere de birlikte giderler
(6,046 puan) tarafından
Aranızdaki durumu biliyorsa kayınpederini tek ara çağır. Yada hiç kimseyi cagirma o stresi de yasamsmis olursun
-Reklam-
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Manyak kadına bak sen ya Allah eşinden razı olsun canım
0 oy
(1,447 puan) tarafından
Tövbe yarabbim 
0 oy
tarafından
Aaaa hatırladım o postu  . Zaten eşin de sana hak vermiş bende olsam bende gitmem
0 oy
(695 puan) tarafından
Aaa ne ayıp ne günah yaa kaç yaşında kadın. İftiranın diğer tarfta yeri yok günahı düşünmemiş demekki bize size yani ailesine sana demiş ama oğluna demiş gibi gitmeyin bende gitmezdim ve çok tepki koyardım eşimde çok kirilirdi haliyle yerinizde olmak istemezdim canim üzüldüm
0 oy
(11,038 puan) tarafından
Gitmemekte haklısın kuzum. Ve iftira konusunda da haklısın hırsız diyen herseyi der. Kocanda yanındaysa geri adım atma. 
0 oy
(152 puan) tarafından
Buyuk konuşmiyim amaaaa bırak evime çagırmayı bana böle bi iftira atıcak ortalığı ayaga kaldırırm kanıtla derim evimi bile dip bucak arattırırm galba bilmyrm snra da kanıtlanınca ezeli düşman bellerim çok agır bi itham 
0 oy
tarafından
Bak aynısı rahmetlı babanemde vardı bana dıyordu sen benım cocugumu çaldın bısmıllah dıyodum babanne ben torurununum defol gıt sen benım altınımı çaldın sen benım kupelerımı aldın alzheımer cıktı sonradan
0 oy
tarafından
İftira atan bir kaynanayı evime de çağırmam ben 
0 oy
(1,685 puan) tarafından
Evime de çağırmam asla böyle bir şey olduysa

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 346 göst.
27 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 311 göst.