0 oy
370 göst.
Diğer kategorisinde (1,097 puan) tarafından

4. Kattan atlamış. Kaynanam temizlik yapcam diye balkona kapamış kediyi işten bi geldim yerleri siliyor. Sonra balkonda dedi baktım kedi yok. Aşağıda bulduk ayağı çok kötü kırılmış. Veterinere gittik. En az 1000 lira yamu.k kaynama ihtimali olan operasyon en fazla 5000 lira düzgün kaynayacak ameliyat. Gücümüz yok ki 5000 verelim. 1000 lira olanda bakımı güzel yapılırsa düzgünde kaynayabilirmiş. Yarın karar vericez ve operasyonu yaptırıcaz. Kaynanam ben vericem 1000 lirayı dedi. 

Dua edin olur mu? Sıkıntısız kaynasın :(taşıma çantasından çıkmaması gerekiyo bütün gün anneme geldik annem bakıcak biz işteyken :(

image

image

16 Cevaplar

0 oy
(3,155 puan) tarafından
Ha şuan çok üzüldüm minik dosts
-Reklam-
0 oy
(10,784 puan) tarafından
Ah yazık ya. Kuzum hangi sehirdesiniz bilmiyorum ama ankaradaysanız dobida diye bir veteriner var orası animeliyatsız işlem yapıyor. Aklıma gelmişken yazayım dedim. 
(1,097 puan) tarafından
Biliyorum çok iyi doktor diyolar ülfet hanım için
tarafından
Dogru cok ıyıdır canım doktor tavsıye ederım kuzum
(1,097 puan) tarafından
Rica etsem sen yinede fiyat alır mısın acaba benzer bi fiyat mı vericek yoksa daha mı az. Belki indirim yaptırırz iyice
tarafından
Sorayım kuzum yArın bızımkı de oyle cok ındırım yapıcak bır kadın degıl ama dur bakalım
(1,097 puan) tarafından
Yok belkide adam bize fazla fiyat vermiştir diye dedim.
0 oy
(1,535 puan) tarafından

Geçmiş olsun canım ya onlarda bebek gibi s inir oldum kaynanana niye atmış balkona sıkılmıştır hayvan :'(

(1,097 puan) tarafından
Mart ayındayız aşağıda bir sürü kedi var atlıcağı belli yani
0 oy
(933 puan) tarafından
Tüh ya çok üzüldüm gerçekten benim kedimde doğum yapamadı 1 hafta önce sezaryen yaptırdık.. umarım biran önce iyileşir 
(933 puan) tarafından
Canım bundan 5 sene önce halamın kedisinin beline tahta merdiven düşüp belini kırmıştı. Halam sürekli süt Salam tavuk vb şeylerle besledi köyde yaşıyor vete gidemedi bi krem kullandı galiba bide sürekli kediyle konuşarak iletişim kurdu 1 ay içerisinde kedi toparladı .. demem o ki besleme ve ilgiyi ihmal etmeyin
(933 puan) tarafından
Cinsi ne minnoşun
(1,097 puan) tarafından
Çok teşekkürler bizimki sokaktan. Arabamıza binmiş nerde bindiğide belli değil bırakamadık
(933 puan) tarafından
Daha iyi , cins kedilerin iyileşmesi daha çok zaman alıyor tekir sarman cinsi sokağa adapte oldukları için daha sağlam dayanıklı oluyorlar maşallah
(1,097 puan) tarafından
İnşallah öyle olır. Hiç sokak bilmiyo bizimki
0 oy
(1,771 puan) tarafından
Ayy kurban olduğum nasıl kırılmış ayağı öyle kıyamam ya canı ne kadar yanıyodur şimdi kaynanan iyi mi acaba yaa saçma sapan hayvanı balkona koymak nedir başka odaya koysaydi keske çok geçmiş olsun kuzum 
(1,097 puan) tarafından
Evde ayak izi olmasın diye balkona kitlemiş :(
(1,771 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin
(1,097 puan) tarafından
Aminnnn
0 oy
(913 puan) tarafından
Çok üzüldüm:( kahroldum şuan hayvanlara karşı çok hassasım minik yavru Allah yardımcısı olsun inşallah sıkıntısız kaynar canı da sıkılır hep o çantanın içinde:( 

Kaynanan da halt etmiş of yaaa
(1,097 puan) tarafından
Valla eğeer ucuz olanı yaptırırsak 1 ay o çantanın içinde kalcakmış kaynasın diye
tarafından
1 ay nasil yaşayacak kedi o cantanin icinde walla çıkınca kedi baya bi agresif olur gbime geliyor. Bi an önce iyilesir inşallah
(1,097 puan) tarafından
İnşallah iyileşir. :(
0 oy
tarafından
Ay ama cok uzuldum benımde kedım var ya 
(1,097 puan) tarafından
Bende mahvoldum başıma ağrı girdi. Eşime senin kedin diyodum. Kedimizde en çok eşimi sever. Nasıl söylicem bilmiyorum eşim askerde
tarafından
Ama kedı hareketsız durursa depresyona girer ya nasıl ıyı bakıckasınız kı ucuza olanı yaptırsanız
(1,097 puan) tarafından
Hareket ederse düzgün kaynamaz dedi
(2,291 puan) tarafından
Hareketsiz bu sekilde kedi durur mu manyak mi bu veteriner ya
0 oy
(152 puan) tarafından

Ah kurban oluuruummmm:'( rabbim şifa versn inss çabucak guzel ce kaynar ya :(

(1,097 puan) tarafından
En kötü ihtimalle yamu.k kaynar biraz topallar dedi ama bilmiyorum :(
0 oy
(261 puan) tarafından
Bizim de kedinin kalcasi kırılmıştı veteriner daha büyüme cağında olduğu için ameliyatsız kaynar dedi 1000 tl karşıliginda veteriner kliniğinde bakilmisti.orda daha iyi i0gilendiler. Şimdi çok iyi şükür ama hamile kalması riskli   zaten kisirlastirdik. Sizede çok geçmiş olsun inşallah iyileisr minnak
(1,097 puan) tarafından
1000 liraya yapacağı işlem anestezi vermek. Kemiği elle düzeltip alçı takmak. Oynatma riski olduğu için düzgün kaynamayabilir dedi. :( Tek kemik olsa sararız kaynar ama 2 kemik birden kırılmış dedi
(261 puan) tarafından
Evet anestezi doğru söylüyorsun ameliyat için de 3000 demişti çünkü.. Inşallah sizde minikle  atlatırsınız bu günleri  o da iyileşir yaramazlar bizimki de kurbanda kaçmıştı evden et kokusuna bi anlık boşlukta oluyor böyle şeyler
(1,097 puan) tarafından
Bizimki de karı peşine 4. Kattan atladı işte ahh ahh :(
0 oy
tarafından
Ayy inanmiyorum bi kac ay once 9 senelik arkadasimi dobbyimi kaybettim,4-5 gun onecede annesiz kedi sahiplendim bu postu gorunce aklima dobby geldi. En hassas noktam hay.vanlardir kiyamam yavrum benim tüyü kadar ömrü olsun ❤️ ankaradaysan veterinerimle gorisiyim.bi canim fiyat icin
(1,097 puan) tarafından
Edirnedeyim ben :(
tarafından
Senin o kaynanani allah bildiği gibi yapsin s.alak kadin akli ermemişmi hiç ? Nolmus yani pati izi olsa kurban olsun o pati izine ben olsam rezillik cikarirdim yemin ederim parcalardim onu sen iyi sabrediyosun. Ankaraya gelemezmisiniz canim
(1,097 puan) tarafından
Gelemeyiz ben doğum yapıcam yakında. Ya bende kapama şu kediyi dedim kaç kere. Eşim askerde diye alttan alıyorum olay çıkmasın diye laf etmiyorum ama kafayı yedim
0 oy
(848 puan) tarafından
benim kedimi eşim balkona kapatmıştı Ayağına atlıyor tırmalıyor diye korkuyordu. Ve bi gece yemeğini vermeye gittiğimde balkonda yoktu 6. kattan  aşağı düşmüş Kafasını asmanın direğine çarpmış ve boynu kırılmış. bulduğumda ölüydü. hala eşimi bu konuda affetmedim
(1,097 puan) tarafından
Ya kıyamam :(( şükür sıkıntı sadece ayağında ben burnunun önündeki kanları görünce iç kanama sandım ama yere sürtmeden dolayı olmuş
(848 puan) tarafından
ucuz atlatmış kuzum umarım hemencecik iyileşir. kaynadıktan sonra aksama oluyorsa evde hareket ve fizik tedavi uygula düzelir
(1,097 puan) tarafından
İşte yamu k kaynarsa aksama kalıcı olabilirmiş ama inşallah olmaz
0 oy
(622 puan) tarafından
Yaaaa kurban olurum inşallah hemencecik düzgünce kaynar
(1,097 puan) tarafından
İnşallah çok teşekkür ederim:(
0 oy
(3,274 puan) tarafından
Ahh kıyamam ben ona yaa cnm yorumlada okudum da 1ay o çantada kalamaz o yavrucak yaa 1tl sini o man.yak karı versin kalanını harç borç bir şekilde 5bin olanı yapın hemen iyileşsin çok üzüldüm muhtemelen kısırlaştırılmadi atladigina göre 
(1,097 puan) tarafından
Kısır değil evet. Ya 5000 vermeyiz. Eşim askerde olmasa ben hamile olmasam yine olurdu ama :(
0 oy
tarafından
yaaa kurban olurum seni verene inşallah hemencik iyileşir 
(1,097 puan) tarafından
İnşallahh
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun kötü olmuş yazık 
(1,097 puan) tarafından
Teşekkürler:(
0 oy
(119,173 puan) tarafından