0 oy
276 göst.
Diğer kategorisinde (1,097 puan) tarafından

image

image

oğluşuma benimle beraber üzülüp kaynanama hep beraber Allah ıslah etsin dediğiniz için hepinize teşekkür ederim. Alçısını çıkardığı ve kemiği sürekli oynattığı için yamu.k kaynadı. Son alçı çıkarmasından sonra ben doğuma gittim ve sardırmama kararı aldık. Baya toparladı. Hala canı acıyor azcık topallıyor. Duygu sömürüsü yaparken bir şey isterken sakat ayağını kullanıyor ama iyi :) Topallaması da zamanla azalıcak gibi. Henüz korkuyor üstüne basmaya. Diğer ayağından uzunca bi süre az kullandığı için kaslarda zayıfladı. Ama baya toparladı :)) ❤️❤️❤️

8 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ay bakisa bak sunun yaa minnos 
(1,097 puan) tarafından
:) çoook yaramaz bir minnoş ama yapıcak bişey yok
-Reklam-
0 oy
(15,609 puan) tarafından
Ne kadar temiz ya 
(1,097 puan) tarafından
Bebekliğinden beri evde çünkü :)) dışarı macerası 4. Kattan uçarak oldu :) biz çıkardık 1 kerede korkup arabanın altına saklandı bekledi çıkarana kadar canımız çıktı :)
(15,609 puan) tarafından
Ya kıyamam geçmiş olsun
(1,097 puan) tarafından
Teşekkür ederiiz ❤️
0 oy
(16 puan) tarafından
Ay benim canım ya geçmiş olsun minnoşa
(1,097 puan) tarafından
Teşekkür ederiz ❤️❤️❤️
0 oy
tarafından
Hele rahata bak yaa ne güzelmiş canım 
(1,097 puan) tarafından
Sorma pek düşkün rahatına :)
0 oy
tarafından
Çok güzel bir kedi. Eski postlarini hatırlıyorum. Boyle duyarlı insanların olması ne guzel
(1,097 puan) tarafından
Güzel gözüktüğüne bakma dışı seni içi beni :D
tarafından
Hadiya yaramaz demekki:)
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Ya sen ne minos ne tatlis bir şeysin ama o tipini ısıtacak cok güzelsin maşallah sana :) rabim tez vakitte şifasını versin hepten toparlandım minik kedicik 
(1,097 puan) tarafından
Aminn teşekkür ederiz ❤️ görüntüsü aldatıcıdır dışı sizi içi bemi
(7,036 puan) tarafından
Cokmu yaramaz Minos
(1,097 puan) tarafından
Sormaa. Tek ayakla hala balkon kenarlarında gezicekmiş. Bide sinek kovalıyo. Diyorum sakatsın yapma çocuğum ama yook :D
0 oy
tarafından
Ayyy maşallah. Takipteydim hep. Şükür düzelmiş. Zamanla topallaması da geçer inşallah canım. Geçmiş olsun.
(1,097 puan) tarafından
Teşekkür ederiiz. İnşallah topallamada geçer. Yatağa falan zıplayarak çıkıyor hala. Bide sinek falan kovalıyor tek ayakla
0 oy
(119,150 puan) tarafından
ben buna cok uzulduydum yaa
(1,097 puan) tarafından
Toparladık baya. Hala cam kenarına çıkmaya balkona çıkmaya hevesli. Asla akıllanmıyor

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 131 göst.
9 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde SakuraCicegi (1,097 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 370 göst.
11 Nisan 2022 Diğer kategorisinde SakuraCicegi (1,097 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 73 göst.
0 oy
4 cevap 104 göst.

378,348 soru