0 oy
91 göst.
Aile kategorisinde (771 puan) tarafından
Kızım 25 aylik hala mama içiyo normalde sabah kalktığında önce mama yapardım birkaç zamandır yapmıyorum kahvaltı etsin diye yine yemiyo doğru düzgün bu sabah azcik bisey yumurta ve domates yedi birazda ekmek yedirdim zeytin peynir vs hiç yemiyo zaten en sonda ekmeğine çikolata sürdüm seviyo diye onuda yemedi doyuyomu acaba bilemedim

6 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Mama niye yiyo ki halen canim mamayı bırak bnce düzenli öğünlere gecer zamanla 
(771 puan) tarafından
Bıraktırmak istiyorum ama pek yemek yemiyo ya ac kalırsa diye düşünüyorum veriyorum mecbur
(22,070 puan) tarafından
Yok sen kes mamayı bugünden itibaren o zamanla yer
(771 puan) tarafından
Tamm canım öyle yapayim yoksa yemek yiyeceği yok hic
-Reklam-
0 oy
(5,239 puan) tarafından
Mamaya güvendiği için yapıyor öyle artık vermemelisin cnm 
(771 puan) tarafından
Evet haklısın herkes aynısını diyo ama yemekte yemeyince dayanamayip veriyorum yine
(5,239 puan) tarafından
Yok ac kalsın illaki yemek yicek
0 oy
tarafından
Büyümüş artık mamayı ne diye veriyorsun bırak bence zamanla alışır
(771 puan) tarafından
Yemek yemeyince dayanamayip veriyorum hiçbişey yemiyo doğru durust
0 oy
(119,993 puan) tarafından
mamaya guvenip yemiyo mamayi biraktir
0 oy
tarafından
Mama onu tok tutuyor yemek istemiyor benim ikizlerde aynıydı ek gıda yemek istemiyorlardı   mamayı kestim deli gibi yemek yiyorlar ayy maşallah :)) sende öyle yap kuzum mamayı kes verme 1 kaç gün aradaki farkı goruceksin
0 oy
(1,947 puan) tarafından
Mamayi alışkanlık yapmış herhalde benim oğlum da hala emiyor aslında karnını doyuracak kadar sut gelmiyor ama illaki ağzında olucak alışkanlık işte bebisinde  2 yaşında olmuş daha çok yemek yemesi gerekir sevdiği şeyleri değişik şekillerde verebilirsin illaki acıkınca söyler 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 97 göst.
21 Ocak 2021 Aile kategorisinde Aycan091 (5 puan) tarafından soruldu

384,679 soru

11,507,244 cevap

35,161 kullanıcı

...