0 oy
95 göst.
Aile kategorisinde (5 puan) tarafından
Dün sezeryan dogum yaptim  hemsre gogusumu sıktı ve ilk sıvı geldi sütün var dedi dunden beri emziriyorum bebegi ama varmi yokmu ben anlamiyorum bugun bebegim emmek istemiyor dun hemen aliyordu bugun zorla aldi ve cok agliyor acaba sutum mu yok dun gelen sut bugun kesiolmis olabilirmi sutun gelip gelmedigini nasil anlnicam tecrubesizim kusura kusura bakmayn bebegim ac mi acaba diye dusunuyorum surekli 

7 Cevaplar

0 oy
(119,610 puan) tarafından
Gogsunu sık gelen sut hemen kesilmez ama sık sık emzir her saat basi
(5 puan) tarafından
Almiyor ama ic ceke ceke cok agliyor kipkirmizi oluyor napicami sasirdim az once emdi 15 dk ve uyuyor simdi uyandirsam yine aynisini yapicak
tarafından
Kız gazi mi var acaba daha yeni doğmuş ama bilemedimki ..
-Reklam-
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Canm. cektikce gelir daha yrni d9gmus sut deil de agiz derler sarı sut surekli emzir emdikce articak ins sutun. 
0 oy
tarafından
Gazi olabilir mi ? 

Gazi olan bebek ağlar ve memeyi reddet,

Benim kızimda öyleydi doğumdan birgün sonra ağladı göğsümu reddetti , hemşire geldi gazı vaf dedi .
0 oy
(96 puan) tarafından
Canım seni o kadar çok iyi anlıyorum ki doktor benimde sıkıp sütün var demişti ama sonraları üzülüyodum ağlıyo diye hatta herkes sütün yok sütün yetmiyor diyodu ama gel gör ki zaten yavrunun midesi bi çay kaşığı kadar yani yetmemesi imkansız sen emzirmene bak ve kötü yorumlara kulağını tıka ve sevgini yavruna vermene bak sevgilerle ❤️
0 oy
(1,475 puan) tarafından
Kendi gpguslermi sık süt varmi yokmu anlarsin ve her emdikten snra gazini al bebegnin ve afif tonlarla bebegne seslen sen gergin oldukça oda gergin olur su iç meyve suyu iç duş al rezene ic sicak şeyler ic geçmiş olsun cnm benimde 3cu sezerynim 32 haftlik oldu smdi 3ay 10gunluk bebegm 
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Sağım makinesi al sağ bakalım var mı yok mu. 
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Canım yenidoğanda 15- 20 gün gaz olmaz. Bebeğin çok minik olduğu için çenesi çok çabuk yorulur emerken o da hemen acıktırır sürekli göğsünde tut emdikçe kuvvetlenir ve sütün artar. Kesilmez hiç korkma. Emebildiği kadar emzir uyuyosa altını aç uyansın yine emzir. İlk haftalar sarılık açısından çok kritik o yüzden bir iki sefere mahsus mama da verebilirsin. Mama verirsen biberonla verme kaşıkla yada şırıngayla ver. 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 91 göst.
12 Nisan 2022 Aile kategorisinde Nrgz (771 puan) tarafından soruldu

381,817 soru

11,430,958 cevap

34,991 kullanıcı

...