+1 oy
711 göst.
Diğer kategorisinde (859 puan) tarafından
Oglum 7 aylik oldu elimdeki herseyi istiyor . Gördüğünü istiyor.yurutece bindiriyorum cekmecelere kosuyo kafasini duvara carpiyo tüm yaramazliklari yapiyo. Aksama iftar hazirlamaya calisiyorum çoraplarını çıkarıyo bacagima dolaniyo artik sabrim kalmadi istemsiz bağırıyorum bagirdiktan sonra pisman oluyorum hemen arkasindan gülüyorum kizdigimi dusunmesin diye. Geceleri surekli uyaniyooo. Uykusuzlukta sinir yapiyo.Bnm gibi olanlar varmi kendinizi nasil frenliyosunuz

26 Cevaplar

0 oy
(1,284 puan) tarafından
Kizim ayni aylik aynen dedigin gibi ama her hareketine cok sukur diyorum. Tabiki insaniz sabrimiz bazen tasabilir ama onun o hareketleri yaramazlıgo bile hosuma gidiyor. ALLAH korusum ya hasta olsaydi ya hareket edemeseydi diyip cok sukur cekiyorm
-Reklam-
0 oy
(15,186 puan) tarafından
Bebisin yaptıklarının Hepsi çok normal . Normal olduğunu kabullen ve rahatla. 
0 oy
(683 puan) tarafından
Şuan herşeyi ilk defa görüyor hayatında merak ediyor bu çok normal değil mi benmde 1 yaşında ikiz kızlarım var elleri hiç durmaz sofradan savaşdan çıkmış gbi kalkarız ama tepki vermem çnkü anlamaz hemde normal yaptığı keşfediolar şuan 
0 oy
(1,539 puan) tarafından
Uykusuzluk sana sinir yapabilir bende çoğu zaman aynısını yaşıyorum yurutece koyardım bibsure idare etti 10 aylıkken yututecren kendini atmayı öğrendi çok sevmedi zaten çıkıyordu içinde oynamıyor dışından oynamak istiyordu heryeri karıştırıyordu en sonunda mutfakta iş yaparken çekmeceyi temizliyordum zarar vereck şeylerden çekmeceyi açıyordum önüne kapanmasın sitede engelliyordum baya bı oyaliyordu içindekileri çıkarıp dolması eline alıp incelemesi falan gzuel oynuyordu öyle yapmıştım sidmi bile arada yaparım öyle 16 aylık durmadıgi zmanlar yada ilgisini çekecek  ona zarar vermeyecek şeyleri veriyordum öyle dene bi tahta kaşık ver eline bı plastik tabak temiz bez falan ver oyalanir 
0 oy
tarafından
13 aydan selamlar emin ol o halini mumla ararsin o kadar fena bisey oldu ki her yere tirmaniyo nerde tehlikeli is var onu yapiyo eline ne gecse firlatiyo daha sayamadigim bir suru sey. Ben kizsam da beni takmiyo hemen yuzume vuruyo kizma diye babasindan biraz cekiniyo ona diyorum kiz diye o da kizar gibi yapiyo bu sefer de aglayinca kiyamiyo aliyo oynatiyo gonlunu yapiyo valla bizi parmaginda oynatiyo bunu bilir bunu soylerim
0 oy
tarafından

Linç değil tabi ki ama 7 aylık çocuğa bağrilir mi :ermm: 

Benim oğlum o kadar zor bir bebek ki burdan birçok kişi bilir neler çektiğimi. Kolik bebekti reflüsü vardı sürekli kusuyordu ağlıyordu 24 saat ciyak ciyak bagiriyordu bütün apartman illallah ediyordu kaç hastaneye kaç doktora götürdük almadigimiz ilaç ot kalmadı. Yemek temizlik yapmayı bırak tuvalete bile gidemiyordum. Aç karnına akşam eşimin işten gelmesini bekliyordum ki biseyler yiyin tuvalete gidim duş alim diye. Ama birgün olsun bagirmadim şuan 1 yaşında ha tabiki sabrimin tükendiği zamanlar oldu oturup saatlerce agladigim zamanlar oldu çok şükür ki eşim destek oldu şuan çok şükür ki iyi düzeldi eskiye göre ♥️☺️ bence bağırma bagirdikca korkar daha çok ağlar ayağına dolanmasin istiyorsan mama sandalyesine koy onunede biseyler ver oyalansin 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 1,105 göst.
+1 oy
18 cevap 1,203 göst.
7 Aralık 2020 Aile kategorisinde Kirsehirli (597 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 197 göst.
4 Ocak 2023 Aile kategorisinde Birkoalaannesi (496 puan) tarafından soruldu
+1 oy
32 cevap 521 göst.
16 Mart 2022 Aile kategorisinde Buket masal (2,360 puan) tarafından soruldu