0 oy
1,383 göst.
Diğer kategorisinde (854 puan) tarafından
kizlar iskurun internet uzerinden evde paketleme isine basvuru yaptim yarim saat icinde bilgilendirme yaptilar sadece bes tl kayit ucreti odenecegi soylendi ek bir ucret vs odemicekmisim paketledikten sonra wp uzerinden foto atip parami alicakmisim kendi ibanima yaticakmis ve anlasmali kargolari varmis getir gotur ucreti de odemicekmisim geliri guzel bence denemeye karar verdim ama emin olamadim iskur uzerinden yapan varmi bilgi verebilirmisiniz yada tanidigi yapan

28 Cevaplar

+1 oy
(2,438 puan) tarafından
Kesinlikle işkurun öyle bir uygulaması yok. Burada soranlar vardı bir ara, tanıdığım işkur da çalışıyor. Öyle birşey yokmuş. Dolandırılmak istemiyorsanız yapmayın derim
-Reklam-
0 oy
(7,768 puan) tarafından
İşkur olduğuna eminsen hiç korkma bişey olmaz
0 oy
tarafından
Dolandırıcıdır canım işkur adını kullanıyorlardı güven olsun diye. Sakin para yatırma 
(854 puan) tarafından
elimde telefon numarasi gonderdikleri iban falan var hersey
(2,562 puan) tarafından
Dolandirilmissinnn
(854 puan) tarafından
ayn sanirim oyle oldu sikayet var sitesine form gondercem simdi papara hesabi filan acilmasin die
tarafından
Canim sakin oyle bisey yapma dolandirici bunlar
tarafından
Hesabın üzerine papara hesabı açıp işletiliyor bence girmyn
0 oy
(963 puan) tarafından
Öyle bişey mi varmış bnde yaparim ne guzelllll. :))
(854 puan) tarafından
kiz varmis hesaba simdi yedi tl gonderdiler bes tl kayit ucretini de kendileri istediler bir tl hesapta kaldi ben hicbir odeme yapmadim
(2,562 puan) tarafından
Dolandirilmis oluyosun yani canim senin hesabın üzerinden paparami ne öyle şeyler aciyolarmis
(854 puan) tarafından
papara sitesine sikayet var sayfasindan acilan hesaplari kabul etmedige dair yazi yazcam simdi
tarafından
Hesabına papara açılıyor başıma geldi hesabimdan 2 bin çekildi canım papara e devltn onu at bunu at foto nu kimlik le berbr at diyor
tarafından
Birşey atma yanı onlrda dolndryor
0 oy
(3,452 puan) tarafından
İşkur olduğuna emin mısın ? Belki işkur adını kullanan dolandırıcı
(854 puan) tarafından
yok canim simdi kendi hesaplarindan para yatirip bes tl ucreti geri istediler ben yatirmadim para filan kendilerinin gonderdigi parayi geri gonderdim
(3,452 puan) tarafından
Oda bir dolandırıcılık çeşidi canım ya, senin bilgilerini alıyorlar bu şekilde. şikayet var gir bak oku istersen
0 oy
tarafından
Iskur adına dolandırıcılık yapıyorlar inanma
0 oy
(4,431 puan) tarafından
İşkur değildir o
0 oy
tarafından
İstersen amcama sorabilirim işkurda çalışıyor
(854 puan) tarafından
sorsaniz makbule gecer firmanin adi damlatas organizasyon
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Canım İŞKUR olduğuna emin misin İŞKUR'un kendi sayfasında da internet sayfalarında da öyle bir şey görmedim Ali nereden nasıl başvurdum bilmiyorum ama
(854 puan) tarafından
iskura kaydim vardi canim zaten net uzerinden iskur evde paketleme isi yazdim sayfa onume cikti basvuru yaptim yarim saat icinde aradilar uzerine hesabima yedi tl gonderdiler bes tl sini geri istediler kayit islemi icn dediler benden hicbirsey cikmadi kargo parasi falan filan da odemicekmisim anlasmali firmalari varmis onlar getir gotur yapicaklarmis ben sadece paketleyip wp uzerinden foto aticam hesabima parayi yollayip kargocuyla paketi aldiricaklarmis
(1,937 puan) tarafından
Anladım canım İnşallah kötü bir şey çıkmasında zaman kötü insanlar kötü kimin neyi ne niyetle yaptığını gerçekten bilemiyoruz artık
(854 puan) tarafından
insallah csnim hayirlisi bakalim
0 oy
(316 puan) tarafından
Biz işkuru aramıştık bizim evde paketleme işimiz yok demişlerdi dikkatli ol sakın tc verme 
0 oy
tarafından
Dolandırılmışssın geçmiş olsun. Allahım nasılda inanmışssın ya. 7 gönderdiler 5 gönderdim cebimden çıkmadı diye 
0 oy
(168 puan) tarafından
DOLANDIRILMIŞSIN. Şikayet var sitesine baksana senin gibi kaç kişi var geçmiş olsun inşallah başına kötü bişey gelmez 
0 oy
(240 puan) tarafından
Kötü düşünmek istemem ama bencede bu işte bi tuhaflık var canım cebimden para çıkmadı diyorsun ama banka hesabını vermişsin onu ele geçirebilirler Allah yardımcın olsun inşallah bir şey olmaz
(854 puan) tarafından
canim sigarta girisim yok benim kredi cekme gibi bir durumlari olabilirmi ki acaba ama ben daha once krediye basvuurdum kabul edilmemisti sigortam olmadigi icin
tarafından
Canin herseyi yapiyilar hemen sikayet et  tc verdin mi hesabini almislar işte ya insallah bsey olmaz
0 oy
(1,372 puan) tarafından
İskur sizden para istemez ki 5 tl dusununce cok mantiksizz
0 oy
tarafından
Çok üzüldüm ya eşine söyle hesabı kapatsinlar
0 oy
tarafından
Yapma canım dolandırıcı olabilir
0 oy
tarafından
İşkur arayıp sordun mu veya işkurun kendi sitesine girip baktın mı canım 
(854 puan) tarafından
az once aradim is kayit isleminiz bulunmamaktadir diyo iskurdaki adam
tarafından
İşkur da böyle işler olmuyo çünkü
0 oy
(3,381 puan) tarafından
Millet yapma dio hala cebimden para çıkmadı diosun ne diim
(854 puan) tarafından
polise gittim destek ekiplerini aradim banka hesaplarina bloke koydurdum hallettim canim cok saol allah razi olsun
(3,381 puan) tarafından
Çok şükür canm cümlemizden razı olsun. Allah onları bildği gibi yapsın inş uğraştırıolrlar insanı
(854 puan) tarafından
vallahi ya hamile halimle sabahtan beri yapmadigim basvurmadigim devlet makami kalmadi
(3,381 puan) tarafından
Allah hakkını bırakmasın canım
(854 puan) tarafından
amin insallah kuzum
0 oy
(2,562 puan) tarafından

Bunun gibi bussuru şikayet var verdiğin Damlataş organizasyon hakkinda

image

(854 puan) tarafından
gordum canim simdi bitanede ben yazcam sayfaya
0 oy
tarafından
Papara müşteri hizmetlerinara anlat durumu hesabını kapatsınlar benim kuzenimin başına gelmişti böyle birşey orayı aradı sorun çıkmadı
(854 puan) tarafından
tm canim ararim simdi

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 442 göst.
7 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Emine zerrin (286 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 112 göst.
31 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Longperi (49 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 269 göst.
29 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Ay19 (99 puan) tarafından soruldu