0 oy
118 göst.
Diğer kategorisinde (12 puan) tarafından
Merhabalar. Evvel gece istiareye yatmıştım dua edip ama kafamı zorluyorum bir türlü hatırlamadım ne gördüğümü

Dün gece de normal yatıp uyudum Ve deniz gördüm. Zaten mavi rengi söyleyip yatmıştım sizde evvel günün şeyi dün gece den çıkar mı yoksa tam o gece mi olması lazım 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bence o gece olması lazım. 
(12 puan) tarafından
İnt den araştırdım çık bişi bulamadım. Bebeğimin cinsiyeti ile ilgili yatmıştım. Kız olursa kırmızı oğlansa mavi rengi göster allahım hayırlısı olsun diyerek yatmıştım o gece hiçbir şey görmedim işte dün de maviyi gördüm kafam karıştı.
Ki daha önce deyaotım ben bunu ve kırmızı elbise görmüştüm hem de tam gecesinde
-Reklam-
0 oy
tarafından
O gece olmalı 
0 oy
tarafından
Allyni gece olması lazım birde yedi kere deneniyor 
0 oy
(418 puan) tarafından
istiharede esas olan yedi gündür ve kalbin emin olmasidir. 7 gün boyunca devam edin. Kalbinizi yoklayin beklediğiniz cevabı bulursunuz Allah'ın izniyle. 
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Canım istihare yani cinsiyet için yatılmaz belki o yüzden görmemiş olabilirsin yani istiharenin yatış amaçları var evlilik gibi yeni bir iş gibi bir yerden ev almak gibi ama çocuğum kız mı erkek mi diye yatılmaz o gün olması gerekiyor o gün dışında da gördüğün rüyalar tamamen psikolojiktir istiharenin Hakkı da 7 dir 7 defa yapılması gerek emin olmak için
(12 puan) tarafından
Anladım teşekkürler

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 72 göst.
18 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Melek12 (101 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 151 göst.
26 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Baloglum45 (162 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 67 göst.
0 oy