0 oy
87 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar ömrümde hiç böcekler ile yakın temasım olma di yanlış anlamayın hani öyle yerlerde de oturmadım ben evimde çıplak ayak gezerdim evlenmeden önce ki evimde  neyse evlendim taşındigim bu lanet evde iki defa akrep gördüm ve araştırma sonucu biliyorum ki devamı var birini banyoda yerde gördüm diğerini ise aklımı yitirecek bir yerde  yatağımda gördüm evim o kadar temizki aklım almıyor çıldırcam doktor yat dinlen demesine rağmen hergün sirkeli su bol çamaşır suyu ile yer silerim wc hergün yıkanır çıldırcam hatta banyonda ilk gördüğüm  de anaaa buraya kim at mis ki oyuncağı dedim o kadar aklım almadı gerçek olacağına yani bana göre böcek değildi o baktım harekat ediyor inme indi öyle kaldım banyoda kendime geldiğimde elim tutmuyordu ve onu zor unuttum 5 ay Geçmiş ti derken geçen hafta da yatak başlığında gördüm odadan çıkıp eşime  akrep diyene kadar fenalaşıp zor söyledim akrep diye aldı atti unutamıyorum olayı evim 1+1 koltuklarım yatacak şekilde de deilki koltuklarda yatsam evden soğudum çıldırcam sanki evin her yerindeler hanileyim de üstüne üstlük doğum yaklaştı taşınamıyorum  ay ben nerelere gideyim ben napayım 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından

Prensesler gibiydim ben baba evinde gibi olmuş  :silly:

tarafından
Kuran çarpsın öyle oldu
-Reklam-
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Anaaa 1 tane de benden. Hiç böyle beklemezdim. Eşim hep der senden başka dünyada böyle yok. Böcek gördüm mü kanepeye çıkar bağırırım tüm vücudum kaşınır tiksinirim hele de hamam böceği vs aklım çıkar. Ki ben müstakil evde büyüdüm ona rağmen babam korkudan 6ayda 1 ilaçlatırdı kahverengi böcekler ve hamam böceği olmazsın diye. Ki ben karınca dan da aşırı aşırı tiksinirim kaşıntı basar beni.... Neyse heryerde ğjrdüm karrınçayı alıştım artık.... Evin belli yerlerine tuz koy. Ya da bence 6 ay da bir ilaçlama yap en kestirmesi o yani.
tarafından
6 ay uzun degilmi 3 ayda bir yaptır cam bebeğim olcak yarın birgün evde akrepin esamsini görürüm defolur giderim dedim eşime vallahi billahi giderim umrumda olmaz
(1,016 puan) tarafından
Benim o derğim ilaç çok etkiliydi cidden 6 ay boyunca karınca bile olmazdı. Ama eczacı ile konuşsun muhakkak 3 aylıklar da vardır. İlaçlama kesin çözüm
tarafından
Neydi acaba o ilaç ya

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 155 göst.
18 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bsranaz (609 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 210 göst.
3 Eylül 2022 Diğer kategorisinde csmcsm (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 463 göst.
21 Mayıs 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 72 göst.
23 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde nur1203 (40 puan) tarafından soruldu

379,879 soru

11,371,827 cevap

34,854 kullanıcı