+1 oy
154 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (609 puan) tarafından

Kızlar dün akşamdan beri Ağrı cekiyorum rahmimin iç kemikleri agrıyor heryerime vuruyor ( bacaklarıma kadar hissediyorum agrıyı yani ) 

Benim kendi dr yok baska dr var oda bir tuhaf gibi yani baska dr gidince alttan bakıyor ve benim o fobim var :( ne yapıcam bilmiyorum agrı da cekiyorum ilk gebelikte hep alttan baktıkları ve hep canımı acıttıkları için artık fobi olmaya başladı bende o korkuyu atamadım ha attım diyorum sonra tekrar oluyor 

Demek istediğim böyle fobiniz olsa dr da acayip olsa 

Ne yaparsınız gidermisiniz yada pazartesiye kadar agrıyı çekermisiniz 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ay çok zor bir durum ya geçmiş olsun.. niye ağrıyor ki eğer emzirmiyirsan ağrı kesici at bakalaim. Duruma göre gidersin. 
(609 puan) tarafından
32+2 hamileyim canım rahmimin kemikleri agrıyor acıyor yanıyor arada
Ve bu agrılar bacaklarıma vuruyor akşamdan beri agrı var uyuyamadım
İdrar yolu enfeksiyon olsa sabaha kadar sürer mi ılık duş aldım agrı kesici içtim suda eriyen ilaç var idrar yolu için dr vermişti önceden onu bile içtim hala agrıyor
(1,371 puan) tarafından
Canım anlattığın ağrılar bu derece olmasada bendede var çatı kemiginden iç bacaklara vuran bir ağrı aksamlari artıyor artık bebek agirlastigi için bence
(609 puan) tarafından
Dün Akşam 7 den beri bu ağrıları cekiyorum geçmiyor :(
tarafından
Bebek toplanıyor mu , bana çok erken geldi ya ağrılar için. Kramp fln değil dimi. Enfeksiyon yoktu bende onu bilemicem ama gecmediyse Dr git bi
-Reklam-
0 oy
(4,912 puan) tarafından
Nie alttan bakıyorlar gebeysen eğer bnm son dönemde sadece birkez baktılar 37 haftamda zaten 4 gün sonrasında doğum yaptım. Acile devlete gttgmde bakcaz derlerdi izin vermezdim o yüzden tercihim özeldir 
(609 puan) tarafından
Canım 32+2 gebeyim ve rahim içi kemiklerim agrıyor bacaklarıma vuruyor
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Ya geçmiş olsun canim git bence 
(609 puan) tarafından
Tesekkır ederim canım bakım cesaret toplayıp gidicem agrı bir gidiyor bir geliyor
0 oy
tarafından
canım araştır can acıtmayan dr git.

Bende nisan ayında rahim filmi çektirdim.Fobim yarandı resmen. 10gün sonra ultrasona gitmem lazım. Korku geliyor gerçekten.
(609 puan) tarafından
Son 1.5 ay kaldı canım korkuyorum açıkçası erken doğum olur diye bebeğim 10 Haziran 1.817 gr idi suan kaç bilmiyorum ya açılma vs varsa korkuyorum kendi dr cok iyi baska hastane baska dr gidemem zaten o hastanenin baska dr beni korkutuyor açıkçası acır vs diye anlamıyorlarda yanş
0 oy
(17,649 puan) tarafından
Gerçekten zor durum ama sağlığn içini dişini sıkman lazım
(609 puan) tarafından
Doğru canım bebeğim için daha da sıkmam lazım ama ya boşa ağrıyorsa enfeksiyon dan dolayı
Ama enfeksiyon olsa sabaha kadar ve bu saate kadar sürer mi bilmiyorum ılık duş agrı kesici enfeksiyon için ilaç dahi içtim
(17,649 puan) tarafından
Enfeksiyon sanmam O kadar uzun süre ağrımaz
(609 puan) tarafından
Gerçekten mi:(((
0 oy
(509 puan) tarafından
Ayyy sorma banada yapıyolardı doğum zamanı açılma olsun diyede yaptılar Allah kolaylık versin cnm 
(609 puan) tarafından
Ama benşm daha var 33 hafta içerisindeyim değişik korkularım varmış benim de ya erken dıgum dr bakma korkusu enfeksiyon dan ise boşuna gitmiş olucam  fitil falan kullanıyorum cunku bilemedim kafam karman karışık
0 oy
(5,804 puan) tarafından
Alttan muayeneden bende nefret ediyorum ve kadın doğuma gideceksem 10 kere falan düşünüyorum gebelik harici bile.. Çünkü özelede gitsek devletlete gitsek acıyo
(609 puan) tarafından
Bende artık öyleydim :(

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 87 göst.
12 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 341 göst.
21 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Papatyalar (1,107 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 397 göst.
26 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Seralem (383 puan) tarafından soruldu